Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çıldırmak üzereyim

Reflective

Öne çıkan mesajlar

hmmm birsey dikkatimi cekti

http://knightonline.e-games.com.my/announcement_content.asp?gsection=updates&id=1656 1302 nolu update cikmis benim server ini'mde ise

[Version]
Files=1301

yeni patchi yükledi mi bilmiyorum sigara falan yakmistim launcher acilirken her ihtimale karsin ini'den versionu 1302 yaptim tekrar calistirdim invalid version ( gecersiz versiyon ) dedi . mhmm bu durumda yeni patchi yüklememis ve yeni patch'in degisiklikleri

Identity Scroll Fixed.
Login patched.

Login menusu patchlenmis ... sorun buyuk ihtimalle buradan kaynaklaniyor simdi ne yapmak lazim 1302 nolu update dosyasini download edip kendimiz extract etmeliyiz.

Tabi lafim server list gelmeyene .. Bu arada oyuna login olanlar oyun klasöründeki server.ini deki versiyonlarini buraya yazabilirler mi ?[signature][hline]"Our evil is inherited from our innocence"

Name:TyraeL
Class:Sorcerer
Level:4x
Clan:n00bz
Sosyal ağlarda paylaş

said:
darth, 19 Temmuz 2005 20:54 tarihinde demiş ki:
bende oynıcam ama yüklemem lazım wede bir format lazım gibime geliyo

arkadasim format atacagini 20 defa yazdin iznin ile baska bir sorunu cozmeye calisiyoruz eger bir fikir beyan etmeyeceksen lütfen yazma buraya bi ton topic var digerlerine baksan[signature][hline]"Our evil is inherited from our innocence"

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Reflective, 19 Temmuz 2005 13:39 tarihinde demiş ki:
Yaklaşık iki buçuk saattir oyuna girmeye çalışıyorum ama lanet notice penceresi gelmiyor.Kafayı yedim oyunu bıraksammı diyorum sonra okadar emek verdim olmaz diyorum.
Myko iyi dedik daha beter çıktı

bu postta 2.5 saattir giremiyorum demişim
ve hala giremedim...
Malezya telekomununda, Gmlerinde ana bacı kamadı[signature][hline]Name:ReflectivE
Class:Berserker
Sosyal ağlarda paylaş

oyuna giremeyenler yani notice ekranini yakalayamayanlar bana ip adreslerinin ilk iki hanesini verebilir mi

81.213.*.*
81.214.*.* gibi

birde girenbilenler yazarsa sevinirim sanirim tamami ile IP adresi ile ilgili bu sorun

ip adresiniiz nasil ogreneceksiniz ?

http://www.whatismyip.com

buraya cliklemeniz kafi size soyler[signature][hline]"Our evil is inherited from our innocence"

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...