Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şahan hakkında...

b1vRiP

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar bişi fark ettim de ilk çıktıında şahan diince ben laf atan
"ıııııııy ne o be öle şebek" flm diyen uyuz tipler şimdi bitiorum şahan ah kaçırmamam lazım hemen izlemeliyim ne lan bu!?[signature][hline]Valeron, 16 Haziran 2005 15:54 tarihinde demiş ki:
ne bileym biz 4 yaşındayken pipimizi kurcalardık.

Değiştir|Gidiş|Önemli
Bip bip düüt Bivrip...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
xarion, 12 Temmuz 2005 01:53 tarihinde demiş ki:
ya bence sahan komik bi adam değil de biz onun yaptığı esprileri kendi gözümüzde büyütüp eski geyiklerle birleştirip komik yapıyoruz...
yoksa benden komik olduğunu söyleyemem :=)

tmm ıste abi olayı cozmusun sen :) bı espiri patlatsana bea[signature][hline]Gözlerin Ölümü Görmüorsa Halen Bir Umut Vardır
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sheref, 12 Temmuz 2005 01:45 tarihinde demiş ki:
şahan'ı izleyen 25-30 yaşını geçmiş herkes neden katıla katıla gülüyor acaba?
ve neden 18-20 yaş altı insanlara hiç bir şey ifade etmiyor?

cevabı içinde siz çözün..

katılmıyorum 18-20 arasında sevenlerde bayağa var ve 25-30 üzerinde hiç izlemeyen yada izleyip iyk diyenler bile var
Sosyal ağlarda paylaş

yuvarlak,sevimli,icinizden biri ...beyazitin aile evladi edasini alin okanin bilmis ,kustah ,benmerkezcil karekterinden bir tutam katin ata demirerin vucut olculerinin yarisini gobegine ve yanaklarina ekleyin size bu yarim dunya sevimli velet cikacaktir ...[signature][hline]filmliste revcon0674 riva tun
emulegokmod k.litecodec
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
bence işini gayet güzel yapan birisi. geleceği oldukça parlak. cem yılmaz ile bile skeç yaptı. ankara'da bir kafede tanıştığım bir kişi. oldukça sevimli ve alçak gönüllü bir insan. bence dizideki skeçleri çok güzel ve anlamlı.[signature][hline]| ===> orc_lord <=== | leverne vistas! |
|Buddy/Old|Buddy Webpage|Pati Pet|KTB için..|
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Hardter, 12 Temmuz 2005 02:01 tarihinde demiş ki:
said:
xarion, 12 Temmuz 2005 01:53 tarihinde demiş ki:
ya bence sahan komik bi adam değil de biz onun yaptığı esprileri kendi gözümüzde büyütüp eski geyiklerle birleştirip komik yapıyoruz...
yoksa benden komik olduğunu söyleyemem :=)

tmm ıste abi olayı cozmusun sen :) bı espiri patlatsana bea

bi ara hatırlat yaparım..

[Bu mesaj xarion tarafından 12 Temmuz 2005 02:17 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

abi ben de 16 yaşındayım katıla katıla gülüorum
bilmiorum da walla bence esprileri zeka ve genel kültür gerektirio biraz yani öle şebeklik yapmıo hop hop zıplarım atlarım beyaz gibi deil beyaz da çok komik ona da çok gülüorum ama ikisi ayrı güldürüo beni
ya bnm dikkat çekmek istediğim bu deeldi popüler olmadan önce şahana bzm okuldan da gördüm çok kişi ıyy fok gibi ne bu diodu sonra pıpüler olunca tiki geçinenler başta ah ah ah çok komik kıh kıh kıh ah ne dkr komik kalktı durdu[signature][hline]Valeron, 16 Haziran 2005 15:54 tarihinde demiş ki:
ne bileym biz 4 yaşındayken pipimizi kurcalardık.

Değiştir|Gidiş|Önemli
Bip bip düüt Bivrip...
Sosyal ağlarda paylaş

valla benım begendıgım 2-3 skeci var dierlerini sevmedim.Ama onlarda cok guzel ya[signature][hline]ExhaulteD, 31 Mayıs 2005 14:01 tarihinde demiş ki:
Kemalizm bir din ,Ataturk bir peygamber ,Anitkabir ise kabe degildir.
Delanoresse, 31 Mayıs 2005 14:03 tarihinde demiş ki:
ex, o yuzden Ataturk'u ve dusuncelerini seviyoruz
Sosyal ağlarda paylaş

aynaya baktiginda siritabiliyosan ,bu yuvarlak elemanada siritirsin; yoksa cem yilmaz; iki salvar bir dazlak sacla ferrayi kaldirdi ,yilmaz erdogan kendince millete laf sokarak sirnagin bilmemne koyunden koca bir kultur merkezine ortak oldu ,okan sizofreni eegh oghgghg diyerek meshur oldu , ata demirer feribot seklindeki vucuduyla milyarlarin ve sohretin sahibi oldu ... herkese sans vermek lazim bu gencte is var en az cem dallamasi yada beyazit R ozurlusu kadar..... en azindan bu yarimdunyanin eline gecenleri kolayca harcamayacagindan eminim[signature][hline]filmliste revcon0674 riva tun
emulegokmod k.litecodec
Sosyal ağlarda paylaş

şahan toptur bunu diyen çoktur

Çok severim şahan ı zokadayken zaten helal olsun diyordum.

Amma velakin tipler varya herşeye muhalefet kendilerine bile muhalefet bu insanlar.
O yüzden bunlar sanata sanatçıya iyi birşey yapana yapmayana herşeye muhalefet oldukları için.
normal görmek lazım...[signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:
blachkaos ilk geldiğimden beri acaba fake mi diye düşünmeye başladım hakkında

DC++ Paticik Unofficial Hub:paticik.no-ip.org:411
bLogger oLdum ben!
Sosyal ağlarda paylaş

hemen popülizm felan demeyin yahu :)

ilk gözümüze çarptığı zaman mesafeli yaklaşıyoruz haliyle, anlamayabiliriz de, o an bizim için şahanın tarzı anlam ifade etmeyebilir de. ama süreklileştikçe kendini daha iyi ifade etmeye başlıyor yapım.

bu da bi etken bence.

gerçi şu ana kadar şahan hakkında olumsuz bi görüş görmedim de yani bu değişikliği -döneklik denilmiş de bilemem artık orasını :P - gözlemleyemedim kendim.[signature][hline]not sleeping okay/drinking too much.trapped in hyperspace.?.the girl disappeared, smiling and blowing kisses. A white light flooded the room/this was the moment of awakening: the audience were relieved to find themselves in their own company...someo (text unclear) did not awaken, this was a white nightmare: faces aglow with laughing, limp complacency/apparently uninhibited...

**no more dinosaurs @montezaus
*** montezaus.deviantart.com
Sosyal ağlarda paylaş

bilmiyorum ama ben bayılıyorum adama..

ayrıca eylül'de ATV'de devam ediyor Şahan.. Herkesin bilgisine[signature][hline]Nail "NaileR" Avunduk - Türkiye'nin yürüyen, koşan, zıplayan en büyük ve kapsamlı Star Trek ansiklopedisi
KoÇ '04 | CMU '09 | c4A | ST:O | Star Trek TR | MSN: [email protected] |
Jean-Luc Picard: "..Let's make sure history never forgets.. the name.. Enterprise"
Sosyal ağlarda paylaş

Valla gençlerin beğenmemesi diye birşey yok.Hemen hemen tüm arkadaşlarım beğeniyor(18 yaşındayım),izleyenler tabi.Yine de bazı skeçlerine gülsemde,arkadaşlarımın ''çok komik'' die bahsettiği skeçlerde ''ee nesi komik bunun?'' die düşündüğümde oluyor...[signature][hline]"so now, i got a granddaughter from a son who's not me own, and a daughter o' his that's not his own. ye'd think that one of us would've figured out that half the fun's makin' tha damn brats!"
Bruenor Battlehammer
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...