Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sweet November

DiaBLeSSe

Öne çıkan mesajlar

Bir çoğunuz mutlaka izlemiştir bu filmi.
Geçen gece izledim bir arkımla, Keanu Reeves zaten severdim, Oyunucu kadının adını unuttum ama ne şeker bir hatundur o ya.
Neyse, Aşk Filmlerde, Romanlarda vs çok sıkça işlenen bir konu olmasına rağmen, şu an düşündüğümde aklıma beni bu kadar çok etkileyen bir film gelmiyor.

Görmeyenlere, 1 şişe şarap ve bol mendil eşliğinde izlemelerini tavsiye ederim.[signature][hline]
Happiest woman in the world: Bonepart's wife
In sorrow nights i am the source of your hopeless fears...I am the Dark Unicorn...

http://www.istanbulakademisi.com
Voys 10.07.2004 tarihinde demişki:
"Mesela ölüm döşeğindeki bi adama seni gösterseler gene adam hayata bağlanmaya çalışacaktır yani çok yaratıcı bişey yapmamış adamlar"
Sosyal ağlarda paylaş

Valla kimse kim adam hoş hatun hoş filim hoş ötesi.
Tcrübe edindim son shanelerde mutlaka bir kutu kağıt mendil edineceğim...
Bende...Bende istiom böhüüüü....[signature][hline]
Happiest woman in the world: Bonepart's wife
In sorrow nights i am the source of your hopeless fears...I am the Dark Unicorn...

http://www.istanbulakademisi.com
Voys 10.07.2004 tarihinde demişki:
"Mesela ölüm döşeğindeki bi adama seni gösterseler gene adam hayata bağlanmaya çalışacaktır yani çok yaratıcı bişey yapmamış adamlar"
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
yahu nasıl klişe bir senaryoydu öyle yaa. SAnki türk filminden araklamışlar konuyu.

Dün teyzemdeydim bilgisayar ve net olamıynca tv seyrettik kuzenle. Kuzen charlize theron u görünce atladı bende ilk defa izliyorum. Filmin bir çok sahnesini önceden söyledim ne olacak diye ve hepsi de çıktı. Orada oscarı hak ettim o derece.

Benzer bir konuda başka bir film daha vardı richard gere oynuyordu kasımda aşk başkadır diye mi öyle bir filmdi onun konusuyla nerdeyse aynı be.

Acaba bunun yapımcısı şanseseri bayan oyuncunun kör veya verem olduğu türk filmleri mi seyretmiş ?[signature][hline]NO PAIN NO GAIN ® ©
oxxx[==============>

Sosyal ağlarda paylaş

• 6 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...