Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Metal ile tanıştığınız an

Masteis

Öne çıkan mesajlar

açılmıştı galiba böyle bir topic

neyse bir kere daha yazalım

orta 2 yazında avşada tatildeyim, internet cafede elemanın tekiyle karşılaıyorum(forumda antimodes52 diye gecen kişi), adamın gazıyla aynı gün içinde (14 Ağustos 2001) hem ultima online a başlıyorum hem ultimatr ile tanışıyorum hem de blind guardian dinlemeye başlıyorum

tek günde hayatım kaydı kısacası=)[signature][hline]I know someday you'll have a beautiful life, I know you'll be a star
In somebody else's sky, but why, why, why can't it be, why can't it be mine
DevArt
Sosyal ağlarda paylaş

Abim bi aralar KoRn ve The Offspring dinliyordu. Ben de merak ettim o gel bak bi dedi. Müziğe bakışım değişti :P.
Orta 1'de ilk olarak KoRn ve The Offspring'le başladım.
Lise 1'e geldiğimde Iron Maiden, AC/DC, Deftones'ı ve de MEGADETH'e başladım. Özellikle Megadeth hala daha devam eder, edecektir. Gitara başladığımda daha da bi sevdim Megadeth'i.
Ders gibi bişey benim için Megadeth.

[Bu mesaj TinerciTim tarafından 15 Temmuz 2005 22:21 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

annemin karnindayken metallica anam walkman ile saolsun dinletiodu bana ah aglycam simdi cok huzunlendim eski gunler nerde yaaa[signature][hline]Gitar Sosu will be alive until foreveer..!!
Best of us is Gitar Sosudur arkadaslar :D

[Bu mesaj gokayy tarafından 16 Temmuz 2005 03:48 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

valla ilkokul 5i yeni bitirmiştim.o yaz bi kampa gittim yaz kampı hesabı.böle orta sonda olan tipler falanda vardı kampta.elemanlardan biri paso walkmanle bişi dinliyodu benim odadaki.bakim ne dinliyosun dedim.baktım gürültülü bişeyler.hoşuma gitmişti.sonra eleman sen anlamazsın diyip aldı walkmani.lavuk benden büyük olmasaydı görürdü :P
sonra orta sondamıydım lise1demiydim neydim, bi arkadaş netten stratovarius-high and low mp3ü yolladı al bakim sevicenmi diye.direk hastası oldum.böle işte.o elemanın walkmande çalan şeyde deathti sanırım.o yüzden death dinlemeye 5-6 ay önce başladım.hep bi antipatim vardı deathe karşı o eleman yüzünden.vay be terapi oldu :P
Sosyal ağlarda paylaş

maltepe pazarından 500 bin liraya metallica, master of puppets almıştım, sonra kill em all, iron maidenın bir iki albümü derken işte sırasıyla linkin park :D, evanescence vs dinledim. eva ve lınkının neresını sevdım kendımde anlamadım ama. sonra dark t, in flames, en son olarak cradle ve dimmu. 10-11 yaşlarındaydım sanırım ilk metallica kasetini aldığımda.[signature][hline]Deli333
Sosyal ağlarda paylaş

12 yasımda sanırım Metallica ıle baslasmıstım hey be ne gunlerdı benım bı walkman wardı rahmetlı oldu en sonunda 4 sene once fln kasetler artık onun ıcınde boyle berbat olurdu full onda dınlıodum kaset bolumunde acıodum kasete bı sey olmasın dıye :p[signature][hline]Self control;
Breaks down..!!
Hemesus
Sosyal ağlarda paylaş

benım metale baslamam cok ilgınc orta 2 de aıle ıle mısafırlıkten donuoruz gece saat 11 fılan yolda cd satıorlar dede dedım bı cd alalımmı tmm dedı gıttık cdlere bakıorum bı turkce mp 3 var oda takıldım bıde metallica konserı var 2sınde kararsızım ama gıttım turkceyı aldım sonra baya yuruduk ya dede dedım bekle ben cdyı deıstırıp gelıorum dedım tmm dedı ben kostum hemen adamı buldum ve metalııcanın konserını aldım eve gıdıp ızledıgım de abı ıste muzık ya bu dedım ondan sonra lp soad fılan derken amorphis belanos cob empyruım bg my dyıng brıde fılan gıttı iiki ogun o cd yı almısım[signature][hline]Gözlerin Ölümü Görmüorsa Halen Bir Umut Vardır
Sosyal ağlarda paylaş

orta 1'de miydim , tam hatırlamıyorum.

nightfall - lesbian show , hammerfall - legacy of kings dinliyodum çok fazla.

sonra amorphis , moonspell , tiamat falan.[signature][hline]valandil ownz j0o!
oportunist post yazarı.
WoW - Kelvin , Archmage of Nerull/Burning Legion
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...