Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bu item ne işe yarıyor

blackforest

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar bana boss eventten SCALE diye bir item düştü altında collection quest item yazıyor ama hangi questte kullanıldığını bilmiyorum gavoltwing e benzeyen bişey trade edilmiyor tezgaha ve bankaya koyulmuyor ayrıca cz de org banditlerden çıkan bi quest item daha var onuda nerde kullanacağımı bilmiyorum bilenler yardımcı olursanız sevinirim
Sosyal ağlarda paylaş

bu scale denen boktan 2 adet de bende var. bi turlu kiyamadim atmaya duruyo. 45 civarlarinda ilk kestigim boss'tan dusmustu cunku. knight online forumlarinda arastirmistim; guya piana'da bi arkadas oluyomus o bu scale karsiliginda 200 np veriyormus (100 falan da olabilir hatirlamiyorum simdi) fakat usko'da aktif degil bu. belki ke patchi gelince acilir; bilemem.[signature][hline]lütfücüğüüüm!
Sosyal ağlarda paylaş

Valla Arkadaslar pek Bilgim yok eski arescilerdenim belki tanırsınız TheOn3 Die vokerim vardı Su an beramusta oynuorum Bu item sanırım 10 tane biriktirince 1 lvl alma görevine yarıo ama cok nadir düsüo sanırım ama ismini aldım bunu Odin kardesimize sorcam sizin icin :D Byy
Sosyal ağlarda paylaş

said:
tosun_pasa, 12 Temmuz 2005 18:46 tarihinde demiş ki:
ya kardesim yalan mi soyluyoruz. 200 ya da 100 gib bir NP aliyorsun bu item karsiliginda; ama usko'da aktif degil.

Np alıosun. Doğru dior tosun'um... Ama ne jap-ko'da, ne my-ko'da, ne de us-ko'da çalışmıyor.

İyikide çalışmıyor. Çalışsa düşünsenize milletteki np'leri..
Scale topla topla, götür clerk'e ver. Np'yi kap. Oh ne güsel.. :-p[signature][hline]Nik : Lively
Kılass : Paladin
Kılan : The_Others
Elliyz : The_Others² & The_Hunos
Enpi : 25xxx
BDüşman : CooLTanG
Sörvır : Ares

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından 12 Temmuz 2005 22:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
blackforest, 12 Temmuz 2005 22:23 tarihinde demiş ki:
iyi de bu scale sadece boss eventten düşüyo :))
Oyunda eskiysen bilirsin. Bi aralar 2 günde bir boss event yapıolardı.. :)[signature][hline]Nik : Lively
Kılass : Paladin
Kılan : The_Others
Elliyz : The_Others² & The_Hunos
Enpi : 25xxx
BDüşman : CooLTanG
Sörvır : Ares
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...