Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ADSLde hışırtı sorunu

zamo

Öne çıkan mesajlar

Dünden beri ne zaman internete bağlansam sanki dial-up modemle bağlanıyorumuşum gibi paralel telefonlardan hışırtı geliyor.Acaba splitter mı bozuk dedim yenisini aldım hala devam ediyor.Zaten splitter takmadan önceden bu sorunum yoktu.Splittersız da gayet nete girip telefon açabiliyordum.Artık telefonu açınca net de gidiyor.Adsl destek hattından da eblek muamelesi görmekten bıktım.Ne zaman arasam splitterınızı doğru takın ya da modemi tekrar kurun diyorlar.Sizin bir tavsiyeniz var mı?[signature][hline]I came, I saw, I conquered
Sosyal ağlarda paylaş

2 telefon+digiturk bağlı.Bir telefon daha çok hışırdıyor.Bunlar bağlı değil splittera.Ayrıca 1 yıldır Adsl kullanıyorum ilk defa başıma geldi.(6 ayı splittersız gerisi splitterlı)[signature][hline]I came, I saw, I conquered

[Bu mesaj zamo tarafından 13 Temmuz 2005 15:21 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bende o şekilde bir hışırtı problemi vardı.Aynı hattaki 2. splittersiz telefon hatta bağlı olunca,splitterdaki telefondanda 2. telefondanda hışırtı geliyordu.
Splittera bağlı olmayan telefonu çekip denedinmi?

[Bu mesaj Buzkirpisi tarafından 13 Temmuz 2005 15:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşın annatdıgının aynısı bendede oluyor..
bi sorun bulamadım bende..spliter falan hepsini tazeledim..[signature][hline]By Majesty.
msn: [email protected]
Dikkat 46. Dereceden Raporlu..
karakedi, 24 Haziran 2005 12:31 tarihinde demiş ki:
uno seni banlıcam da suan cok işim var, sen banlanmış RPsi yapsana şimdilik.
Sosyal ağlarda paylaş

USB modem mi kullanıyorsunuz arkadaşlar? Bende speedtouch var usb ondan kaynaklanıyor diye düşünüyorum.

Telefon çaldımı mecburen tel kablosunu modemden çekiyom başka türlü her zaman cızırtı var tabi bilg açıkken. Çözemedim bir türlü :([signature][hline][ www.wow-turk.com | doruan.com | POP-TR | mail to me ]
Adamın biri demiş ki:
Ahmet topu at cümlesinde Ahmet insanmı¿ İsmi neden ahmet¿ bide neden topu atıyo¿ O_o
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...