Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

23 Haziran Paintball Turnuvasi [INFO]

THARKAS

Öne çıkan mesajlar

ya çok pis patladı bir sürü adam gelmiyor hani yedek var diyorsunuz da bu saatten sonra nasıl bir check yapacaklar...

ben ne olursa olsun gelecem bostancıya ve PB mi yapacam ama tüm planlar bozuldu sonuçta insanlar o kadar erken kalkmak istemiyorlar gelemeyenler çoğunlukta oluyor...
bence ertelenmeli bilmiyorum ertelenmese de gelecem ama ertelenmeli...
çünkü eminim gelecem diyip gelmeyecek olan insanlar olacak ve çok pis patlicaz...[signature][hline]Velvet Revolver Türkiye'ye Gelsin
I WANNA GET FREE!!!!
Sosyal ağlarda paylaş

ayrıca tharkasa da ulaşamıyorum nedendir bilinmez ne yazlık telefonu ne de cep telefonundan...
şart bir erteleme yani bugün ulaşamazsam (ki haber veririm size ulaşıp ulaşamadığımı) gelmem yarın boşu boşuna Megadeth sonrası...
tren gecti be ustumden[signature][hline]Velvet Revolver Türkiye'ye Gelsin
I WANNA GET FREE!!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Paticik Paintball organizasyonu iptal edilmiştir... Tharkasa ulaştım, konuştum karar aldık biz önce geleceğim sonra saate göre gelmem diyenler yüzünden Pati organizasyonu içinde artık bulunmayız kendi aramızda yaparız
Kesin olan şudur ki 23 Haziran Perşembe günü olan Pati Paintball Turnuvası İptal olmuştur...[signature][hline]Peace Sells...But Who's Buying?
I WANNA GET FREE!!!!
Sosyal ağlarda paylaş

satan arkadaşlara buradan kocaman bir kafa yolluyorum naparlarsa yapsınlar artık...
ne güzel yapacaktık işte..[signature][hline]herkes,
düşlerinin büyüklüğü kadar özgürdür.(chE)
[b]karakedi, 26 Mayıs 2005 14:37 tarihinde demiş ki:
[/b]
evet arkadaşlar, ne yazık ki sistem adminimiz mal..
Yeni Rockı | Üstüne Şehir Örten Şehir
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

bok var dimi 2 saat erken kalksanız okadar doğumgünümde paintball oynucam lan diye heveslenmiştim anında ekiyorsunuz okadar organizasyon yapıldı ya şimdi kesin iptal oldu dimi :hrr:[signature][hline]Eski nickim Chemical idi. Şimdi ise Chemical. tamam yok bişi. bakma...
MAY EXPLODE IF DAMAGED OR DISPOSED OF IN FIRE.
DO NOT SHORT-CIRCUIT.
KEEP UNDER -30°C
bakmasana lan
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Quivalen-soth, 22 Haziran 2005 19:58 tarihinde demiş ki:
Paticik Paintball organizasyonu iptal edilmiştir... Tharkasa ulaştım, konuştum karar aldık biz önce geleceğim sonra saate göre gelmem diyenler yüzünden Pati organizasyonu içinde artık bulunmayız kendi aramızda yaparız
Kesin olan şudur ki 23 Haziran Perşembe günü olan Pati Paintball Turnuvası İptal olmuştur...

otobüs yok diorum elimden ne gelebilir ki :( yani ne kadar gelmek istiyordum saat 10 da orda olmak için bayaaa bi erken çikmam lazim o saatte de otobüs yok zaten hep 7 de kalkan biriyim hiç bir türlü yetisemiyordum mecburdummm :'([signature][hline]ineklerin büyük ordusu, stay with milk. Ot be with you. Master of ineksss
Anime tadında MMORPG lar.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Quivalen-soth, 23 Haziran 2005 15:07 tarihinde demiş ki:
bostancıya değil gebzeye giderdin ... sonuçta izmite daha yakın gideceğimiz mekan

sonra kaybolurdum
e-5 te geçerken bi ara uğrardınız benim dükkana
bende size hikayemi anlatırdım[signature][hline]tuana...
DC++ Paticik Unofficial Hub:paticik.no-ip.org:411
Sosyal ağlarda paylaş

grom seni okulda yakalamayin ozellikle bensiz paintballmu olur grom niye solemdin ya uuffff kacirilirmiydi ya gromun aklina ben soktum paintballu bana haber bile vermiyo serefsiz 2.kesinlikle bende varim ozellikle gromma caliscam her iki kafaniza vurcam onun assagilk hans serefsiz grom sinirimi bozdu simdi

[Bu mesaj BullDoG tarafından 30 Haziran 2005 19:44 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ben herseyi ayarlayip tatile ciktim bir kac gunlugune

4-5 satacak adami kaldiracak yedekte vardi
gel gorki 7kisi satinca geleceklerinde bir kismi kesin bir sey soyleyemem deyince urasamadim kimse kusura bakmasin.

biz oynadik 5v5 yaptik pbmizi

gelmek isteyipte gelemeyen arkadaslar icin uzuldum bidaki sefere baska biri ayarlarsa gelirim ama ben bir daha bulasmam boyle ise heh.[signature][hline]
With each kill I grow wiser... with every added wisdom I grow stronger -Artemis Entreri
Sosyal ağlarda paylaş

bizim elimiz armutmu topluyo :) olm sen bir kere hansin alamansin osmanli yi indirdinmi kizarsin dayak yesmede sen ywemis gibi durursun :D ki artik pos ver 2. saenin haberin olursa sole ben goremiyom :( bulusma-event kismi acildi gorursum artik ama nese[signature][hline]SwG~Leate Kane~Bounty hunter olma yolunda
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...