Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KOTOR 2 sith lords

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

eh sanki bir sith vampirism gibi olan hedeyi yapmayacak da heal yapacak, öyle anormal bir insan varsa gerçek hayatta öyle bir jedi da olur sith de olur.. :)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Quel-Thul, 15 Aralık 2004 15:21 tarihinde demiş ki:
yok iyi bitirmişsin gibi kabul etcekmiş oyun öyle başlıyacakmış, levelın yalancısıyım

evet evet , levılda oyle yazii.[signature][hline]I love you but, i love your butt.
Suark, 09 Aralık 2004 20:21 tarihinde demiş ki:
Nedendir bilinmez birden kafana osurma isteği geldi içimden.

Sosyal ağlarda paylaş

kotur un ii sonu cok berbat ti bitirmedim tahmin etmistim neler olacagını tuttuda pembe dizi gibi bitti..

bu arada hep unutuyosunuz kotor da light adam dark side power ları kullanıyodu ama normalden daha cok energy (ya da ona benzer bisi)goturuyodu..aynı sekilde dark san light powerları daha cok goturuyodu..

kyle katarn olayı gercekten cok sacma bisiydi adam oyunun sonunda ole bi hale geldiki luke la kapissa onu bile alırdı
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Grom_Hellscream, 15 Aralık 2004 20:01 tarihinde demiş ki:
he onu bende oynamıştımda harbi bişi dicem kotor jedi academy gibi olsa hoş olmaz mıydı böyle klavyeyle atlaya zıplaya dağıtıyorsun etrafı filan ama silahta değiştirebiliyorsun zırh item olayı var questte

Keşke olsa ona en yakın Deus Ex vardı. Bu tarz bi Fpsyi çok isterdim be
Sosyal ağlarda paylaş

bi çıksada bitirsek..nerdeyse gidip x-boz alıcam..almanya havaalanında 150 dolarmış..yanında burnou3 de veriolar süper[signature][hline]Apache, 26 Ağustos 2004 00:09 tarihinde demiş ki:
bende akrabalarıma selam gönderiyorum bu thread aracılıglya
nedanko, 03 Aralık 2004 11:06 tarihinde demiş ki:
Bi muz için bu kadar kavga edilir mi? Alın vereyim ya...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
he onu bende oynamıştımda harbi bişi dicem kotor jedi academy gibi olsa hoş olmaz mıydı böyle klavyeyle atlaya zıplaya dağıtıyorsun etrafı filan ama silahta değiştirebiliyorsun zırh item olayı var questte

ayrı türler, jedi academy gibi olan jedi academy var zaten.. :-) ben ikisini de severim gerçi.. :-p[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada farkında değilsiniz sanırım ama kotor'un bilgisayar oyunları tarihindeki ağırlığı ve önemi jedi academy serisinin toplamının birkaç katı, birazdan sizi linç etmeye gelecek rpg'cilerden bahsetmiyorum bile.. :-)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ursusarctos, 15 Aralık 2004 20:03 tarihinde demiş ki:
said:

Keşke olsa ona en yakın Deus Ex vardı. Bu tarz bi Fpsyi çok isterdim be

Deus Ex nasıl birşey ss var mı yada çıktı mı o oyun
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 15 Aralık 2004 22:19 tarihinde demiş ki:
said:

ayrı türler, jedi academy gibi olan jedi academy var zaten.. :-) ben ikisini de severim gerçi.. :-p

Ama onda item olayı yok işte hep aynı silah aynı kostüm questlerde hep aynı türde yönlendirme yok alan kısıtlı gemileri kullanamıyorsun tayfan yok filan falan
Sosyal ağlarda paylaş

Deus ex dediğim eski oyundu 98 99 filan.
Cyberpunk oyun idi. zırh değilde silahları upgrade ediyordun.
bide skiller vardı(lockpick ,pistol ,rifle ,electronix ,computer hacking filan ). Heavy weaponsta GM olunca koşarak roket atıyordun.[signature][hline]Ben ayaktaki dikenim, Kapıdaki cüzzamlıyım, Ensendeki çıbanım, Çorbandaki sineğim,
Korku ve dehşetin habercisi...
Sosyal ağlarda paylaş

bizi kator için dövmeye gelecek harbi rpgciler olacağını sanmam sonuçta mükemmel bir oyun olmasına rağmen rpg yönünden ilk oyun epey bir yavandı yaptığınız şeyler oyunun kaderini etkilemiyordu örnek ben dark side da oynarken jedi eğitimim sırasında adama dark side gerçek güçtür diyorum adam ben seni yinede eğitim kararını sonra verirsin diyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...