Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KOTOR 2 sith lords

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

aglayacam telos'a inemiorum...

yani iniorum (cutscene falan) ekran karariyo... devam etmiyo oyun

2 dakka kafa dagitalim oyun oynayalim dedik hale bak bohu...

bu arada kisa tecrubemden yola cikarak oyunun KOTOR 1'den zerre farkli olmadigini hissettim (ne biliim grafikti boktu pusurdu), gordugum yegane yenilik workbench olayinda kendi upgradelerini yapabilmen vs. vs.

obsidian nasil hazira konmus belli degil, niye gec ciktiki bu oyun huehue[signature][hline]RKÜTMEYIN ULAN VAKVAKLARI!"

[Bu mesaj HellHound tarafından 14 Şubat 2005 20:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Yaa bu ilk girdiğimiz bölüm daha ne kadar sürecek? Uzay yürüyüşü yaptık bi gemi geldi yanaştı falan. bu oyunda şehirler var dimi? Hani arada gezeceğiz, şunu götür gibisinden görevler alacağız(o olmasa da olur tabi) Pub lara takılacağız değil mi? Bu arada oyun için yeni bir konu açılmasını teklif ediyorum. Bu çok uzamış en başında hazırlandığı yolunda haberler var yani :) Bu arada Patchi deniyecem çekiyorum şu an. Docs/Manual.pdf dosyası bulunamadı, her nasılsa aynı isimde başka bir dosya var yazıyor orada. Çok enteresan bir durum. Ben baktım dosya var orada. Ben bu patcheri bi beceremiyorum zaen :)[signature][hline]Kafam basmadığı için arada yanlış mesajalr yazabilirim. Lütfen mesaj sahibine bu hataları normal bir dille belirtin. Eleştiriyi yararlı bulurum ama sınırlarını aşarsa pek sevimli olmazlar ve karşı tarafı aksini yapmaya iterler.

[Bu mesaj Solufain tarafından 15 Şubat 2005 01:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ermynorac, 15 Şubat 2005 00:07 tarihinde demiş ki:
1.0a patch i çıkmış ama yapamıyorum :) uyuz olurum...
bi dosya eksikmiş gerçekleşemiyormuş. yapabilen varmı merak ettim.

http://support.lucasarts.com/patches/Kotor2.htm

said:
At this time, there are currently no updates available for Star Wars Knights of the Old Republic II: The Sith Lords.

yama filan yok, başka bişiyle karışmış olmasın? :-)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

Verdiği adreste var bir şey. Dediği hatayı veriyor. Yama değilse ne? Kotor değilse kim? Dı nı nı nın (olmadı)[signature][hline]Kafam basmadığı için arada yanlış mesajalr yazabilirim. Lütfen mesaj sahibine bu hataları normal bir dille belirtin. Eleştiriyi yararlı bulurum ama sınırlarını aşarsa pek sevimli olmazlar ve karşı tarafı aksini yapmaya iterler.
Sosyal ağlarda paylaş

ya ağlıcammmmmmmmmmmmmmmm ühühühühüh

bu ne be

o kadar kastım, kaç saat, özene bezene oynadım filan. geldim ebon hawka, girdim içeri, iki saniye bizim eleman bi şey dedi sonra ekran karardı, çota diye windowsa attı. denedim 2-3 kere daha, olmuyor.

allah kahretsin be, niye hep beni buluyor bu ucubelikler of ya
Sosyal ağlarda paylaş

Star Wars Knights of the Old Republic II: The Sith Lords
The patches below are International Language version updates only.
NOTE: There are no Domestic/North America versions available at this time.
UK Version - Click here.
French Version - Click here.
German Version - Click here.
Italian Version - Click here.
Spanish Version - Click here.

yama sayfasında ben de bunlar var işte :D
neyse zaten yama da yapılmıyor. silerim oyunu. yaması çıkmış oyunu yama yapamadımmı ben oynamam... (çok takıntılıyımdır)
Sosyal ağlarda paylaş

oyunu crash olanlar iyi bir kazık yemiş bence..bende hiçbir sorun yok[signature][hline]Saeros, 16 Ocak 2005 11:51 tarihinde demiş ki:
otobüste kıza aşık olunmaz. otobüste kıza karşı hormonlar azar.
nedanko, 03 Aralık 2004 11:06 tarihinde demiş ki:
Bi muz için bu kadar kavga edilir mi? Alın vereyim ya...
karakedi, 14 Ocak 2005 21:47 tarihinde demiş ki:
merak etme türkiyede sevişme teklifini reddeden erkek pek bulunmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu "bellek read olamadı" durumu birtek banamı oluyor yoksa diger crashin nedenide bumu?
Okudugum diger topicte bu sorunun XP ile ilgili oldugu ve restartla duzeldigi yazılıydı fakat o kadar cok oluyorki gına geldi restarttan :)
Bu problemi çözmenin varmı bir yolu? (restart dışında)[signature][hline]Mobile,agile and hostile...
Degoe Duststrider
Mandalorian mercenary
And defender of Freedom
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...