Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Milan Gilardinho'ya Talip.

AthleT

Öne çıkan mesajlar

Parmalı yıldıza 36Milyon$ öneren milan transfere en yakın isim.
Naa Bura
Ayrıca ;
Crespo 2oo5-2oo6 Sezonunda Chealse'de top koşuturcak

Dün akşam izledim nette bulamadım bugün.[signature][hline]"..Ben her sabah gözlerim yaşlı yaşlı uyanıyorum. Çaresiz savaşıyorum anılarımla sorularla, Dostlarım içimde sanki kurt misali beni yiyorlar ; Yavaş-yavaş,parça-parça görüyorum ki ölüyorum.."
"..Benim şu kalbim benim şu gönlüm senimi sevdi? Sana mı güvendi? Benim şu aklım şaştı kaldı sana mı kandı? Sana mı inandı? Çok düşündüm çok üzüldüm pişman oldum kader dedim ; Dün sabah seni affettim insanoğlu kader dedim.."
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LvL_Sabo, 07 Temmuz 2005 12:11 tarihinde demiş ki:
yahu transfer topici var eşşeyn gibi

Orada daha çok geyik var kusura bakmayın ama yok ya ben piresin yerinde olsam fln diyen tipler var.
Yetkililer kitlesin taşısın...vs.vs[signature][hline]"..Ben her sabah gözlerim yaşlı yaşlı uyanıyorum. Çaresiz savaşıyorum anılarımla sorularla, Dostlarım içimde sanki kurt misali beni yiyorlar ; Yavaş-yavaş,parça-parça görüyorum ki ölüyorum.."
"..Benim şu kalbim benim şu gönlüm senimi sevdi? Sana mı güvendi? Benim şu aklım şaştı kaldı sana mı kandı? Sana mı inandı? Çok düşündüm çok üzüldüm pişman oldum kader dedim ; Dün sabah seni affettim insanoğlu kader dedim.."
Sosyal ağlarda paylaş

Herşeyi bi topic aLtında topLamaktan ne zevk aLıyorsunuz anLamıyorum.

Madem öyLe burada hep futboLLa iLgiLi konuşuyoruz. Biri açsın bi topic herşeyi aLtına yazaLım[signature][hline]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

Önemli bi konu olduğu için 2 konuyu 1 başlık altında açtım. Özel olarak tartışılacak bir konu çünkü.[signature][hline]"..Ben her sabah gözlerim yaşlı yaşlı uyanıyorum. Çaresiz savaşıyorum anılarımla sorularla, Dostlarım içimde sanki kurt misali beni yiyorlar ; Yavaş-yavaş,parça-parça görüyorum ki ölüyorum.."
Sosyal ağlarda paylaş

crespo da chelsea'de oynicakmış zaten. forvet şarttı[signature][hline]*reading screen* "To Start Press Any Key". Where's the ANY key? I see Esk [ESC], Catarl [CTRL], and Pig-Up [PGUP]. There doesn't seem to be any ANY key. Woo! All this computer hacking is making me thirsty. I think I'll order a TAB. *presses TAB key*
http://opethized.blogspot.com
Sosyal ağlarda paylaş

shevchenko nun oynayacagı kesin olduguna göre
ya gilardino yada inzaghi ikinci forwet olacak
muhtemelen vieriye yine kulübe yolu gözükür[signature][hline]Fistan, 22 Ocak 2005 13:37 tarihinde demiş ki:
neye inanmadıgınızı anlamadım ben. neye inanmadınız?

Sosyal ağlarda paylaş

30 milyon Euro
Juventus, Chelsea ve Inter'in de istediği 22 yaşındaki golcü için Milan'ın ödeyeceği bonservis ücretinin ise 30 milyon Euro olacağı bildirildi. Eğer Gilardino 20 milyon Euro'nun üzerinde bir fiyatla başka bir takıma satılırsa Parma bu transferden de 2 milyon Euro alacak.
Attığı gollerle İtalya Milli Takımı'na kadar yükselen Gilardino, Parma'nın geçen sezon kümede kalmasında başrolü oynadı. Yıldız oyuncu, son iki sezona sığdırdığı toplam (22+23) 45 golle Serie A'nın en dikkat çeken ismiydi. Gilardino özellikle Parma gibi kriz yaşayan bir takımı attığı gollerle adeta tek başına kurtarıp, gelecek sezon da Serie A'da kalmasını sağladı.

Bugün imzayı atıyor
Bugün sağlık kontrolünden geçecek olan Gilardino'nun resmi imzayı atacağı ifade edildi. Geçen sezon finalde Liverpool'a eliyle verdiği Şampiyonlar Ligi Kupası ve Juventus'a kaptırdığı İtalya Ligi şampiyonluğunu bu sefer kazanmak isteyen Kırmızı - Siyahlılar forvet hattını iyice güçlendirdi.
Crespo'nun Chelsea'ye dönecek olmasına rağmen Shevchenko, Inzaghi, Tomasson ve Vieri'ye Gilardino'nun da eklenmesiyle Milan gol yollarında gelecek sezon pek sıkıntı çekmeyecek gibi gözüküyor.[signature][hline]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...