Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[SS] pisilerim

athea

Öne çıkan mesajlar

Athe sonunda 40 oldu (hatta 41,5 bile oldu =p) ve miziklanmalarima dayanamayan Cenx ve Ivellios binek pisime sponsor oldular =] Tekrar tesekkur ederim, miyav! =o=

Sonra dun Sam bana dogumgunu hediyesi (=p) siyam pisi yolladi! Ona da cok tesekkurler, mrrrrrrrrrk =o=

(herkesin dogumgunu kutlu olsun, Pop senin de, o gun dogumgunundu kandiramassin =p)

[Bu mesaj athea tarafından 10 Temmuz 2005 05:00 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

LOL

diyerek güzelim başlığınızı kirletmeden edemeyeceğim kusura bakmayın.. :-p (ben de oranj tabimle resimlerimi koyardım şimdi şayet demin LF shoulders'a 32, chest'e 30 atmasaydım ehu, tipim kayık halen daha GS formasını tamamlayamadım)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

ne var bend e gnome besliyorum.. tamam belki öğle yemeği olarak semirmesini bekiliyordum ama çok sevimli kerata yakında ss lerini koyarım :)[signature][hline]Absolut, 01 Haziran 2005 11:47 tarihinde demiş ki:
Osman kılıcımı rolladı.

Türkler Orta-Asya'dayken günlük ihtiyaçları için savaşırlarmış;
"-Ulan kaşık düşmanı, baltamı getir. Ekmek almaya gidiyorum"
Sosyal ağlarda paylaş

aslinda zayanin ayisi o ama kalbi kirilmasin simdi
tersi saniyor hala yazik[signature][hline]Don't be afraid of the dark! Be afraid of what it hides!

Rahan, 04 Ocak 2005 19:36 tarihinde demiş ki:
ayrıca kimsenin sizi kolunuzdan tutup hristiyan yapabilme gibi bir ihtimali yok ki?? tarkan filmlerinde mi kaldınız naptınız siz anlamadım valla..

[Bu mesaj Popeye tarafından 10 Temmuz 2005 18:26 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...