Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Maple Global

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

Yeni bir Mmorpg buda bedava tamamen ^^. Şunu diyim eğer ROSE online ı oynayıp beğendiyseniz bunuda beğenceksiniz. Tabii bunda biraz daha detaylı bir skill dağılımı var. En fazla lvl 100 olunuyor sanıyorum :P. Başlangıç olarak bir karakterle başlıyorsunuz. Seçiminize göre bu skiller gittikçe açılıyor.Oyuna Warrior, Magician, Bowman veya Thief olarak başlıyorsunuz. Daha sonra bir üst seviyeye geçiyorsunuz ve sonunda 2. job seçip ne olcağınıza karar veriyorsunuz. Bu 2. jobu seçtikçe ilerde 4. joba kadar çıkabiliyorsunuz. Grafikler derseniz çok şirin ^^. Ben 3d grafikleri pek sevmediğim için bunlar bana çok tatlı geldi. 2d scale grafikler. Girip bi deneyin pişman olmazsınız :P.

Resmi sitesi : Aha bu

Bi kaç ss

Bunları nasıl öldürür, gözlere bak :D

Underground :P

Şu yukardaki hayvan sizin. Eet hayvanlarda alabiliyoruz.

[signature][hline]BURNwithPASSION KILLwithRAGE
In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.

msn : [email protected]

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
maple global beta testten bugün cikiyor arrkadaslar oyun 204 mb bisi :) indirip aksama acc alip oyuna girebilirsiniz buna ne kadar sevindim bilemezsiniz :D beta test acc mi unuttuydum giremiyodum :D[signature][hline]BURNwithPASSION KILLwithRAGE
In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.

Anime tadında MMORPG lar.
Sosyal ağlarda paylaş

Eger oyuna gelen varsa beni bulsun party yapalim :) Genelde 2. serverda 5. chanel da oluyorum (orda az adam var lvl kasmak daha hizli :) nick Bellow[signature][hline]Hellsing:
BURNwithPASSION KILLwithRAGE

Gohan: There is no end, no endd for meee !!!!

Sosyal ağlarda paylaş

kal i denemeni önermem :) nese sen bilirsin ama :P Kal yerine Graal i dene daha zevkli ama Maple Global owns[signature][hline]Hellsing:
BURNwithPASSION KILLwithRAGE

Gohan: There is no end, no endd for meee !!!!

Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
Ben open beta zamanından beri oynuyordum bu oyunu, daha sonra closed beta'ya geçtiler yaklaşık 1 yıl için... Orjinal oyunu hazırladılar ve yaklaşık 1 ay kadar da orada closed beta yaşandı. Ve sonrasında accountlar herkese açıldı.

Şuan SCANIA serverinda 3rd job seçmiş, 107. Lv Fire Mage'im var.

Oyun aslında çok basit ve kendini tekrar ediyor, Lv.20-Lv30'dan sonra sıkıcılığın doruklarında dolanıyor ve oyunu bırakıyorsunuz genellikle. Tek yaptığınız şey aynı yaratıkları aynı şekilde yüzlerce, binlerce kez öldürmekten ibaret oluyor. (Ben nasıl o kadar Lv. olabildim diye sorabilirsiniz, aynı acc üzerinden 3-4 arkadaş oynuyorduk, ben çıktığımda bir başka arkadaşım girip oynuyordu aynı karakter ile) Zaman geçirmek için fena değil, sevimli anime grafikleri en büyük ve belki de tek artısı. Sıkılana kadar deneyebilirsiniz derim...

Oyun ile ilgili her sorunuzu yanıtlayabilirim sanırım... (skill dağılımları, classlar, itemler ve özellikleri, yaratıkların güçleri, yaratıkları düşürdüğü itemler, damage hesaplamaları, güç dengeleri) Soruyu siz seçin...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...