Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

DMG artırmak için!!!!!

gozupek

Öne çıkan mesajlar

ustun full complete +7/12 hp fln mı ya?
sağlam sim mageden kaçmaz hatta koaly sekılde keser arkaya bakmadan doner gıder...[signature][hline]Nick: _TRibula_
LvL: Master olmusken hala okcu
CLan: The_Others
Server: Ares
Np: 13k küsür de artıo hızla tutamıom yetişemiom
biri bana oyunun cıkıs yolunu gostersın de normal hayata doniim
Sosyal ağlarda paylaş

o zmn eyvallah ama yınde sağlam ! assasın senı alır ve dedığım gıbı bakamdan dvm eder yoluna:)
ben o kdr sağlam deılım complete lı mage ıle bırebır de kalmamaya calısıom cunku 2 vurus yatıramm:D[signature][hline]Nick: _TRibula_
Sosyal ağlarda paylaş

falla gambitle teke tek kapışıodum assında oynamayı bilen 70 Lvl bi assasinle kapışamam ama gambit bilmediğinden kapışıodum o 7 sıfırlı amcamla 1 kere karşı karşıya geldik biraz kapıştık baqtıq yatan yok yola devam ettik ama nitrot uı filan yedim teke tek[signature][hline]Name:CamthalionTasardur| _TaFFy_
Lvl:61 | 46
Clan:ANCIENTS | ANCIENTS
Nation:Karus | Karus
Job:Elemental Lord | Shaman
Server:Ares | Ares
National Point : 5xxx | 100
Sikörtıl 4Ever
Sosyal ağlarda paylaş

gambıt yalan oldu kuleye yatmaktan 69 a dustu duyduğuma gore hacklenmıs ve oyunu bıraktı ne zmndır oyunda yok...
pfill de kayıp ya[signature][hline]Nick: _TRibula_
Sosyal ağlarda paylaş

ya zaten gambıtın skıller edıtlıymıs ole denmıstı adam 60 explore ustunede lvl 780 skıllı ıle assasın /archer basmıstı ama cz townda cure pls dıe bağrındığuına hatırlıom komıktı prıestlerde kıllığına vermıodu:D[signature][hline]Nick: _TRibula_
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Tribula_IV_, 20 Haziran 2005 18:50 tarihinde demiş ki:
la ınt mage e lvl 61 ıdı 2010 u bı kerede vurdum savaslarda boost harıcı hıç bı mage paper dahıl 750 den fazla vuramıo assasınken magelere bayılıodum hala assasın olsam yıune mage severıom de artık deıl sunu solıım emın olun bı mage ırebırde assasını alamaz cok denedım arenada ınt mage de paper magede alamıo bırebırde stelth tek vurus2k yetmedımı ıkıncı vurus 1.5k ee kım dayanır

rahat ol 700+ defansı olan bi mageye vurursun sen 2000...[signature][hline]Wer kaempft kann verlieren,
Wer nicht kaempft...hat schon verloren!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bedhan__, 20 Haziran 2005 20:17 tarihinde demiş ki:
helal len kasımpatıı gözüm tuttu seni paper la oynamayanlar bilemez. paper lığı tabii oynamak için biraz kafa olması lazım birazda yetenek uzaktan hiç bi char indiremez bence +60 üstü paper ı !!! indiririm diyen varsa buyursun gelsin arenaya her zaman bekleriz
güldürme beni cz ye gidince sınır mı koycan bana bundan sonrasına yaklaşılmas die hade onu geçtim hade kimse sana yaklaşamıo cz ki archerlar var archerın okunu yediğin anda skillin failed verir ki archer mage den daha seridir[signature][hline]Name:CamthalionTasardur| _TaFFy_
Lvl:61 | 46
Clan:ANCIENTS | ANCIENTS
Nation:Karus | Karus
Job:Elemental Lord | Shaman
Server:Ares | Ares
National Point : 5xxx | 100
Sikörtıl 4Ever
Sosyal ağlarda paylaş

62 bir warior'u teke tekde alıcaksın arenada
gülerim

screama hp in yetmez[signature][hline]Server :Xign ..................Server :Xign
NicK :volkann..................NicK :Tr_Last_War
CLaN :ßlack....................CLaN :ßlack
Nation :EL Morad.............Nation :EL Morad
LvL :6X Blade Master........LvL :63 Arch Mage
Sosyal ağlarda paylaş

rahat olur alırsın ufaktan ınanmama sezdım ıtemları mı alıım tekrr gel deneyelım o zamnkı halımı sayım mı fp+7/12 set pp +9 kupe dual kekurı fln eımde dual+7 shard vardı atack ım 1090 cıvarı ıdı spıke ıle 2k vuruodu emın ol:)[signature][hline]Nick: _TRibula_
Sosyal ağlarda paylaş

çookmasraflı dıe bılıom ama oynamadım duyduğumla konusuom fatıhkaraca ya ve kasımpatı_1 e danıs onların paper charlarıo vardı[signature][hline]Nick: _TRibula_
Sosyal ağlarda paylaş

ahahaha valla sende haklısın ama ben lr/ice dil flame/??? bilmem ne olsam paper oluncaaa daa iii dilmiiii?Gerçi lr de süper yapışıp kalıyosun yerinde yaf:D Bu arada elbise ne giyce dandik onu anladım da :) ne alimmm?

Sevgiler[signature][hline]El-Morad
Server:Ares
Clan:Patriot
Level:6X/fire mage
NP:4XXX
Nick:Thalia_El_Fayed
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...