Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

DMG artırmak için!!!!!

gozupek

Öne çıkan mesajlar

Selam arkadaşlar,

Sizden bir konuda yardım rica edeceğim.Ben 60 fire mage'im.Elimde salamander+6 var.Ancakkkkkkkk dmg çok düşük.Arenaya eğlencesine gidiyorum.Millet bi tarafıyla gülüyor valla.Dmg 525 die:D

Bi arkim dediki;
Viper+7 fire alırsan dmg'in artar.Doğrumu dur?Yada artırmak için neler yapmalıyım?

Şimdiden teşekkürler,sevgiler[signature][hline]Thalia_El_Fayed
Sosyal ağlarda paylaş

paper oynamak çok zordur defansın çok azdır ki her gün para harcaman lasım talia sına bilmemnesine lycoan staff, glass belt,2x rom yada rol,elemental pendant, 2xclearic earring bunları bulabilceksen ol bunlarsız çok yatarsın ki human bi ark denemişti bi paper a en fazla ne kadar defans olur die acli 650 oluo ki iron necklace iron belt secret silver erring gibi hayvani itemlarla[signature][hline]Name:CamthalionTasardur| _TaFFy_
Lvl:61 | 46
Clan:ANCIENTS | ANCIENTS
Nation:Karus | Karus
Job:Elemental Lord | Shaman
Server:Ares | Ares
National Point : 5xxx | 100
Sikörtıl 4Ever
Sosyal ağlarda paylaş

neden bende bunların hiç biri yok sadece üstümdekiler goblin ve hepsi +7 hp bonus veriyo yüzüklerde hepsi mp 9 veriyo elimdeki stafta +8 wizard lobo staf falan tıraşş defansımda baya bi iyi ama vurduğum damage e bakarsan 1000 den aşağı vurmuyorum novayla hem zaten adam kendisi bilir benim terciğim dedim zaten ister olur ister olmaz !!!!
Sosyal ağlarda paylaş

novayla bu gün complete bi mage e 7xx koydum daha ne istiyim ve teke tek ben her assasinle kapışırım ama paper teke tek hiç bişi yapamas partysi varsa anca[signature][hline]Name:CamthalionTasardur| _TaFFy_
Sikörtıl 4Ever
Sosyal ağlarda paylaş

nerden biliim ben assasin görünce doru dalıom teke tek (int mageim) nerden bilim hiç korkutucu gelmio 500 ~ 600 koyuyo sonra skilli kalmıo zaten staff vuruluyla yiyosun 500 ~ 600 de normal bi assasin vuruo iyileri 700 ~ 800 filanda vuruo ama işte bende 3.2k hp var 1500 bufflı o 800 damage bana ne kadar koyar hesabla işte[signature][hline]Name:CamthalionTasardur| _TaFFy_
Sikörtıl 4Ever
Sosyal ağlarda paylaş

olun olun paper mage olun ,BP olun 62 olmadan ,sonra oyun neden Rogue-online oldu diye şikayet edin.....sen normal int. mage olsan giysen completelerini ,kursan adam gibi partini complete healer priestda olsa partinde hangi rogue gelip seni kesebilir ki...ama gidip paper oluyorlar sonra asaslara beleş np...serverlarda zaten bu rogulerin np açısından ezme durumu hep bunlar ve milletin adam gibi parti kurmadan cz semalarına
düşüncesiz dalmasından kaynaklanıyor...sonra ne oluyor ""ohaaa asasine baaakkkkk spike ilee 1 milyon vurduuuu"..LoL[signature][hline]Wer kaempft kann verlieren,
Wer nicht kaempft...hat schon verloren!
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaslar bence herkes kendi charını övüyor burda paper bir mage olarak benimde bişeyler demem lazım bu durumda öle hissediyorum... Benim 1500 bufflı Hp rakamım 3500 ve 300 Ac ile Defense'ım 540 ve yuzuklerim eksik daha bu rakamlara dahil degil... Ayrıca charım Male o yüzden Mp rakamım 12 eksik Female charlara gore... MP rakamımda 235 + sız...Bu ne demek onuda soyliyim Shell giymiş bir Warriora 600-650 gibi, chitinli bir asasine 900-1000 gibi, int magelerede 750 gibi vurmak demek nova ile, ben çok çok memnunum ayrıca paper mage oldugum için ve klandaki arkadasların tamamı asla int. mage olmamam yönünde beni uyarıyorlar bir ara staff problemi yuzunden az daha int. mageye donuyordum... Asasinlerin magelere saldırması kadar dogal bir şey olmaz çünkü zaten bu onların bir taktigi gizlenerek gelip vurmak ve kesmek... Kesti kesti kesemedi zaten direk town atıyorlar (CZ için bu tabiki)... Oyundaki en açık hedefler mageler... Magelerin yapması gerekende öncelikle 62-63 level olmak (63 level absolute power açmak için) ve attack power scroll kullanmak yada sweeping pot kullanmak inanılmaz bir şekilde verdiginiz damage artıcaktır...Bişey daha eklemek istiyorum paper mage olmak kolay degil buna katılıyorum +6 wizard kullanarak ya +7 wizard kullanarak paper mage oynamak inanılmaz zordur bu şekilde damage'in istediginiz seviye gelmesi ise nerdeyse imkansız...Paper bir magede olması gereken en dusuk staff +8 wizard eger ciddi şekilde damage vermek istiyorsanız...[signature][hline]Name: Kasimpati_1
Nation: Magician
Job: Paper Flame
Level:62
Clan: The_Others
Server: Ares

[Bu mesaj KaSiMPaTi_1 tarafından 20 Haziran 2005 18:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

la ınt mage e lvl 61 ıdı 2010 u bı kerede vurdum savaslarda boost harıcı hıç bı mage paper dahıl 750 den fazla vuramıo assasınken magelere bayılıodum hala assasın olsam yıune mage severıom de artık deıl sunu solıım emın olun bı mage ırebırde assasını alamaz cok denedım arenada ınt mage de paper magede alamıo bırebırde stelth tek vurus2k yetmedımı ıkıncı vurus 1.5k ee kım dayanır[signature][hline]Nick: _TRibula_
LvL: Master olmusken hala okcu
CLan: The_Others
Np: 13k küsür de artıo hızla tutamıom yetişemiom
biri bana oyunun cıkıs yolunu gostersın de normal hayata doniim
Sosyal ağlarda paylaş

61 ısımde verım mı?

abımı burda resıl etmıım clanımdandır ozelden yaz bana ısım de verıım ustu full crımson+6/10 du def fln vardı yanı emın ol[signature][hline]Nick: _TRibula_
Sosyal ağlarda paylaş

sole dıım ben paper ım elımde dual +7 shard vardı dex ım 229+105 tı bunu hesaba kat lvl 58 dım o zmnlar:D bızde denedık zten orda gordum yoksa cz de max 1.2k vurdum savaslarda 1.6k gorduğum olmustu max u arenada deneme zamnı gormustuk scroll fln cekmıstık bıde nası oluo dıe kaç vurus olur dıe mage de thorn olunca benı zorluo da stealh olunca hasar almadan yatırıom[signature][hline]Nick: _TRibula_
Sosyal ağlarda paylaş

Elinde +7 lycon olcak ayrıca paper mage olcaksın küpelerin fln sağlam olcak sonra vurduğunu ağlatırsın senin dediğin damageleri ben lightingle atıom :P[signature][hline]Server : Diez
Nation:Karus
Lvl:6x
Job:Elemental Lord
Name:Tina_Pierre
Ban sebebim:fradulent use of cr.card
bu nedemek bana acıklayabilirmisiniz ?Bilmediğim bir sebepten banlandık..
Sosyal ağlarda paylaş

Teke tekte bir asasin int mage i itemlar sağlamsa kesemes lightingse bide stun yerse unut potunu bitirene kadar abanırsın teke tekte diezin en sağlam adamları dalıo dagger defancem warken fıss kalıo ben teke tekte kesemiyorum fakat oda beni kesemiyor yani.[signature][hline]Server : Diez
Nation:Karus
Lvl:6x
Job:Elemental Lord
Name:Tina_Pierre
Ban sebebim:fradulent use of cr.card
bu nedemek bana acıklayabilirmisiniz ?Bilmediğim bir sebepten banlandık..
Sosyal ağlarda paylaş

savslarda boosst olmadığı surece hıç bi mage drt twısted dahıl 750 den fazla vuramadı prısoner cart curt 62+ tum paper lar dahıl hele bı sorun flame resıst ın kaç dıe? lycaon pendant ve goblın var mage e ozel:D[signature][hline]Nick: _TRibula_
Sosyal ağlarda paylaş

ben assasinle kapışıom int fire/ice mage im stun filan yok... kapışıoz ya ben keserim yada o kaçar (tabiki pot bittimi orda durmanın anlamı yok potum biterse bende kaçarım)[signature][hline]Name:CamthalionTasardur| _TaFFy_
Sikörtıl 4Ever
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...