Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

DMG artırmak için!!!!!

gozupek

Öne çıkan mesajlar

said:
Tribula_IV_, 21 Haziran 2005 13:36 tarihinde demiş ki:
la olm bu arkadas patrıotta ya tanınımıon mu?

12 taksıtle shard satn varsa bende alırım mumkunse dual+7 clean poıson olursa hosuma gıtmıo arada 30 50 fln vuruo kıl oluom son vurs yapıcam czde bı bakıom 39 vurmus dırek town cekıom napıım hele de spıke townda mage e 20 vuruo kıl oluorum ya kulelerle uğras bıde:)

Thalia yı tanırım fazla muhabbetimiz olamadı kendisiyle ama tanıyoz sayılır o da beni tanıyodur herhalde....
Tribula bulursan bana da söle de beraber alalım senle gerçi ben ii vuruyom... Apos'a 2700 çakıyo Spike :D[signature][hline]Nick : VW
Clan : The_Others
Server : Ares
Job : Assassin
Nation : El Morad
Level : 5x
Nation Point : 4xxx
İki Kişinin Bildiği Sır DEĞİLDİR!!!!
Sosyal ağlarda paylaş

ısteyene bulurum hmn pesın 20 gb verın sıze satarım moradonda satn arklar varda 17 e al 20 ye sat o kdr da olsun karımız dımı:D[signature][hline]Nick: _TRibula_
LvL: Master olmusken hala okcu
CLan: The_Others
Server: Ares
Np: 14k küsür de artıo hızla tutamıom yetişemiom
biri bana oyunun cıkıs yolunu gostersın de normal hayata doniim
Sosyal ağlarda paylaş

la olm aposa 2.7k demıdsın barı sılde goren gulmesın cok bı rakam deıl o scream ın 5.5k vurduunu bılıom kendımde max 4.5k gordum cabuk sıl dusuk kalıo:D[signature][hline]Nick: _TRibula_
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Tribula_IV_, 21 Haziran 2005 13:40 tarihinde demiş ki:
ısteyene bulurum hmn pesın 20 gb verın sıze satarım moradonda satn arklar varda 17 e al 20 ye sat o kdr da olsun karımız dımı:D

Tribula sende az deilsin he nerden buluyon lem bunları depodan mı çıkartıyon :D[signature][hline]Nick : VW
Sosyal ağlarda paylaş

ver pesın 20gb nası buluom gor :D

satan varda alan yok kı param var ben lycaon alcam de bak nası cıakr satan bırı emın ol buna pıyasada hıç gordun mu bunları tezgaha mı koysunlar 9999999999 dan pm den haloluo bunlar ya ama nakıt olcak tabıı credıt card ışlemıo post makınası bozuk[signature][hline]Nick: _TRibula_
Sosyal ağlarda paylaş

+1 ı 800m cıvarı +6 lar 15 gb cıvarı +7 ler sormaa ucuo 20 gb a kdr cıkabılıo harbı pahalı meret sen ıısı mı bı wızard+8 al elıne olsun bıtsın:

aha bunun da elıne bişiler verdık ayıp olmasın kımse yanlıs anlamasın elıne wızardı tutusturup gonderdık bunu da:D

pamuk sekerı ısteyen varsa hmn verıım gıtsın ağlamasın basımda:D:D[signature][hline]Nick: _TRibula_
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Tribula_IV_, 21 Haziran 2005 13:46 tarihinde demiş ki:
+1 ı 800m cıvarı +6 lar 15 gb cıvarı +7 ler sormaa ucuo 20 gb a kdr cıkabılıo harbı pahalı meret sen ıısı mı bı wızard+8 al elıne olsun bıtsın:

aha bunun da elıne bişiler verdık ayıp olmasın kımse yanlıs anlamasın elıne wızardı tutusturup gonderdık bunu da:D

pamuk sekerı ısteyen varsa hmn verıım gıtsın ağlamasın basımda:D:D

thalia beleşten bi yerden düşerse uygun fiyata satarıs sana üzülme o kadar hem lycaon ne ki elinin kiri :P[signature][hline]Nick : VW
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KaKsi, 21 Haziran 2005 13:56 tarihinde demiş ki:
Ben archer'im :D Paper mage çok gördüm ordan biliyom :D

Kakşi patlat zula yı sendeki parayı biliyom :D[signature][hline]Nick : VW
Sosyal ağlarda paylaş

Sus len deve, git boss kes sende ayların emeği var anasını satim 60 olduk item için bi celsede para tükendi. Sende varsa bana para ver...[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Name: KASIMPATI_MANYAGI
Nation: El-Morad
Clan: The_Others
Lvl: 6x
Cesaret ödül gerektiren bir yetenek değildir.
Web Site

Sosyal ağlarda paylaş

said:
KaKsi, 21 Haziran 2005 14:05 tarihinde demiş ki:
Sus len deve, git boss kes sende ayların emeği var anasını satim 60 olduk item için bi celsede para tükendi. Sende varsa bana para ver...

Verim abi canın saolsun senden mi saklıcam paralarımı itemlerimi.. Gerçi benim itemler sana yaramaz istediğin zaman çekinme veririm abi aşkolsun lafı bile olmaz .... (senelik %500 fazi uygulanır :D )[signature][hline]Nick : VW
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KaKsi, 21 Haziran 2005 14:05 tarihinde demiş ki:
Sus len deve, git boss kes sende ayların emeği var anasını satim 60 olduk item için bi celsede para tükendi. Sende varsa bana para ver...

Ya kakşi sen hayatında kaç tane boss kestin seni bi tek bLizzard la df keserken gördüm... Savaşlarda desen onda da gate e saklanıyon ezik konuşma fazla da küçülme ben bile bret e tek gidiyom bea utan utan :D[signature][hline]Nick : VW
Sosyal ağlarda paylaş

Atışmayın yaf:)

Yalnız kaksi doğru söylüyor arch olmak için dünyanın parasını harcıyorsunnnn.Ben 55 ken felan kekury yüzük vardı 20 m na,arch için lasım oldu aldım 40 m na aradaki farka baksanıza.

Ya bu aresde fiyatlar uçtu.....Başka serverlarda böyle değilmiş galiba:D

Sevgiler
Sosyal ağlarda paylaş

said:
gozupek, 21 Haziran 2005 14:10 tarihinde demiş ki:
AAAAAA solares cık cık cık çok ayıp,clandaşın değilmi kaksi yaf......

Hala anılarımda saf ve temizsiniz.Bu saflığı bozmayın yaf:D:D:D::D:D:

Sevgiler
Şakalaşıyoz ya biz Kakşi benim abimdir.. Ölesine şakalaşıyom onla :D[signature][hline]Nick : VW
Sosyal ağlarda paylaş

Areste baya dupe vardı. Dupelerin çoğu temizlendi. Ama sanırım hala dupe yapanlar var. Yada yok emin değilim.

Bu arada hemşerim, bi kere seninle hemşeri olduğumu düşünmek bile istemiom ama malesef öleyim :D ayrıca senin hayatta yaşadığın gün sayısı kadar antares kerttim. Bu aklının bi köşesinde dursun, onun dışındaki boss ları da saymıyorum. Ama en küçük örnek, daha iki gün önce rogue shell pauldron düştü, bilmiorum bişi ifade ediomu, gerçi sen o pauldronuda giyemezsin :D ehehe

Atışmak yok zati, kardeş kardeş tokat atıyom. Zaten bi yumruk mesafemde oturuyo yan masada :D[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Name: KASIMPATI_MANYAGI
Nation: El-Morad
Clan: The_Others
Lvl: 6x
Cesaret ödül gerektiren bir yetenek değildir.
Web Site

Sosyal ağlarda paylaş

said:
KaKsi, 21 Haziran 2005 14:13 tarihinde demiş ki:
Areste baya dupe vardı. Dupelerin çoğu temizlendi. Ama sanırım hala dupe yapanlar var. Yada yok emin değilim.

Bu arada hemşerim, bi kere seninle hemşeri olduğumu düşünmek bile istemiom ama malesef öleyim :D ayrıca senin hayatta yaşadığın gün sayısı kadar antares kerttim. Bu aklının bi köşesinde dursun, onun dışındaki boss ları da saymıyorum. Ama en küçük örnek, daha iki gün önce rogue shell pauldron düştü, bilmiorum bişi ifade ediomu, gerçi sen o pauldronuda giyemezsin :D ehehe

Atışmak yok zati, kardeş kardeş tokat atıyom. Zaten bi yumruk mesafemde oturuyo yan masada :D

Valla doru diyo yanındaki masadayım ve elinin tersinde kalıyom bi tane vursa 25 no'lu makine ye geçerim herhalde kestirmeden :D[signature][hline]Nick : VW
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...