Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Multiplayer EU2

Gimli

Öne çıkan mesajlar

DEKLARASYON

Austrias Deklarasyonu

İspanya Hanedanı, yaptığı antlaşmalara bağlı kalacağına, verdiği sözleri tutacağına dair tüm ülkelere tahüt vermektedir.
Uluslararası politikada, güvenilirliği ve yardımlaşmayı gözeten bir ulus olacaktır.

İspanya Kralı 1. Flip[hline]Volfied, 04 May 2003 08:18 tarihinde demiş ki:
A mug of ale, and a fine tale!
Gimli yönetti
Sosyal ağlarda paylaş

dikkat edin de cennetin efendisi'nin emriyle jean d'arc'ın torunları sizi kovmasın fransız topraklarından.. ;)

ekleme: filip değil isabel iktidarda henüz gimli efendi ;)[hline]BonePART, the WJ Master 15 June 2003 02:37 tarihinde demiş ki:
abi soluyorum ya reha muhtar mehmet ali birand bide bizim bakkalın mixi senin sesin sam

[Bu mesaj Sam tarafından 17 June 2003 20:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bişi anladıysam arap olayım
waiting for other players da başta herkes status ok idi
sonra wanderer sam gimli connecting gözüktü
öle kaldı[hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

All paticik characters, character names, and the distinctive likenesses thereof are trademarks owned by Paticik Inc.
Sosyal ağlarda paylaş

behran, ben, gimli girebildik wanderer da giremedi..

wanderer açacakmış oyunu, ip'yi yazar misiniz?

ekleme: eeeee?????[hline]BonePART, the WJ Master 15 June 2003 02:37 tarihinde demiş ki:
abi soluyorum ya reha muhtar mehmet ali birand bide bizim bakkalın mixi senin sesin sam

[Bu mesaj Sam tarafından 17 June 2003 21:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

naber :P

[hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

All paticik characters, character names, and the distinctive likenesses thereof are trademarks owned by Paticik Inc.

[Bu mesaj Jadelith tarafından 17 June 2003 21:40 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ühü yeni geldim eve yeni actım bilgi hemencecik başlanmas ki oyuna. İnsan haber verir alırdık moscowu sıcak kumlardan serin sulara atlardım otoman üzerinden.(moscowun başka amacı var mı ki tarihte?????) Siz sevgili europa ise birbirimize karşı kullanırdınız bizi ühü ama oyun başladı beah. Bide tabe version 105 olsa olmii mi??
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşım başlayamadık biz de

1.07'nin 11 mayıs betası gerekli oynamak için, hepimizde o kurulu en son sürüm..[hline]BonePART, the WJ Master 15 June 2003 02:37 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

e kardeşler 4 kişi girmiştik ya? neyse 12'de gimli de gelir gene deneriz o halde..

rhoube sen de indirirsen 1.07 11 mayıs betasını sen de gel, muskof gerek oyuna.. :)[hline]BonePART, the WJ Master 15 June 2003 02:37 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

evet bi kisi daha olsa çok iyi olur
aslında lag olabilir gibi ama bakarız[hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar lag filan olmaz slow'da ya da very slow'da oynarken, normal ya da üstünde olabilir lag. ben yabancılarla oynadım lag filan olmuyor hız yüksek tutulmazsa, zaten tutulmaması gerek çünkü mp oyunda ince hesap yapmak gerek..[hline]BonePART, the WJ Master 15 June 2003 02:37 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

bugün saat kaçta deneyeceğiz gene? 20 pek uygun değil bana şayet hemen denemeyeceksek o vakitlerde, ama deneyeceksek hemen gelirim yine..

bir de buraya yazalım oynayıp oynamadığımızı, ne yaptığımızı filan da başkalarının da canı çeksin.. ;) arka arkaya 4 mesaj amışım ben deli gibi kendi kendime konuşuyorum sanılmasın hem.. :-p[hline]BonePART, the WJ Master 15 June 2003 02:37 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

gimli ve jade "yarın deneriz" dediler ama denemeyecekseniz ben gavurlara koşacağım.. :)

"çokyavaş oynanmıyo" derken lag'i mi oyunun hızını mı kastediyorsun? oyunun hızını diyorsan yabancılar da öyle oynuyor zaten, hızlı oynanmaz çünkü hem lag olur hem de aptal yaay zekayı dövdüğün gibi dövemezsin milleti, hangi gün yürüttüğünün bile önemi var ordunu..[hline]BonePART, the WJ Master 15 June 2003 02:37 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

kabul et sam delisin biraz
az çok değil :P
düşük stabilitili muskof seni[hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

Sosyal ağlarda paylaş

quantity rule
1 quality de bırakıyorum, hem fire dezavantajını almıyorum hemde ucuza inanılmaz asker yapıyorum
asker yapmam zaten
600 paraya 100k lık atlın oluyo daha ne istersin ya
100k lık atlı rule[hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

Sosyal ağlarda paylaş

100k'lık atlılarını 50000 infantry yoldan döndürür şaşarsın sonra.. :)

oooh negzel gavurlarla 7 kişi oynadım 3 saat boyunca (görmemiş şekil 1-a) yarın da buluşacağız gene 23'de, netherlands olmuşum döktürdüm mübarek, arada oyun çökünce bankrupt etmiş kompüter fakat.. :-p

ekleme: hatta bir de türkiye'nin bir reklamını yapmışım, kesin 6 turist kazandırdım memlekete.. :-p eu2 oynayanlara "türk'üm" dediğinde herkes "vaow", "cool" filan deyip övmeye başlıyor, koltuklarım kabara kabara kanatlanacaktım az daha, bir de türkçe bişi söylüyorsun tamamdır :lol:[hline]BonePART, the WJ Master 15 June 2003 02:37 tarihinde demiş ki:

[Bu mesaj Sam tarafından 19 June 2003 03:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...