Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nelere ve Kimlere Gıcık olursunuz?

ghaldszar

Öne çıkan mesajlar

Hani böyle neşeli gününüzdür ya, böyle cıvıl cıvılsınızdır, içinizde bir enerji hissedersiniz bir şeyler yapmak bu hislerinizi arttırmak istersiniz ama masallardaki kötü cadı gibi bar şey çıkar karşınıza bir olay olur ve sanki o enerjinizi emer öldürmek istersiniz onu yapan o cadıyı o şeytanı. Bazen ne yaptığını bile bilmez öööyle devam eder gider, bazen gider kızar laf edersiniz yine de zeytinyağı gibi hareket eder ve "Saçmalama" der sizin gıcıklığınızı sinirinizi ikiye üçe katlar ve günlerce devam eder gider. Böyle olaylar hep olur gelir başımıza. Nedir güzel bir gününüzü ne tip bir olay mahvedebilir? neler sizi sonsuz bir sinir krizine doğru iter? Anlatın bakalım neelerdir bunlar yada belki de örnekler de vardır aklınıza gelen, siz sinirinizi kusun biz de olaylar görelim, bazen Ahh aha ah vah vah vah diyelim bazen de halimize şükredelim.
Evet sizi en çok ne sinir eder? Güzel bir gününüzün nasıl bir olay içine eder?
Sosyal ağlarda paylaş

Yalanlar, arkadan konuşmalar, söz vermeler ama tutmamalar hele de o sözü tutmamak için arkadan yapılan ama ortaya çıkan konuşmalar o ortamdan da o kişi ve kişilerden de nefret etmek için ideall ortamlardır mesela. Tabii gününüzü ayınızı ve hatta yılınızı da çok mutlu(!) kılar bu tip olaylar.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sintisyzer, 25 June 2003 17:17 tarihinde demiş ki:
aksam hevesle yatmısımdır yarınki muthis gun icin iyi bi uyku cekmek icin, yarın olucak seyleri dusunurum.
sabah kalkarım ve gokyuzundeki bulutları gorurum, ve butun hayallerimin/planlarımın suya dususunu izlerim[hline]-Abi sen bunun için kafa yapar demiştin dimi?
=Evet
-Ben pırıl pırıl oldum ya...

+1

bulutlu bir güne uyanmak kisaca hatta
Sosyal ağlarda paylaş

Bahsi geçen cadı-kötü şahıs-zaman zaman annem, babam, kardeşim olabiliyor kusursuz sabah hespinden sonra uyanmakta saklı... :D

Bir günü mahvedebilecek bişi sormuşsunuz ama 1 aydır mahvolmuş durumdayım neyse yazalım..

Okula gidip kız ark.ınla aynı anda 4 dersinizinde boş olduğu bir günün sabahında acı, kesin bir sebebi olmayan bir şekilde ayrılmanız.
Evet eğer sinir bozan bişi sizin gücünüzü emebiliryorsa
tüm yaşamsal kaynaklarım yutuldu. I'M FİNİSHED :([hline]Save me from the nothing i've become...
Sosyal ağlarda paylaş

Gıcık olduğum şeyler, kimseler:
ailemin beni kukla sanması. iyi cs oynadığı için tüm insanlıktan kendini üstün görenler. boyacılar. cehalet. trip. söz tutmama.
satıcılık. babamın gece gelip hadi artık yat demesi. saat sabah 10'da 2 efes içmeme sebep olan şey. tıntınlar.
bi çok şey var aklıma gelenleri yazdım..[hline]Save me from the nothing i've become...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ghaldszar, 25 June 2003 17:23 tarihinde demiş ki:
Yalanlar, arkadan konuşmalar, söz vermeler ama tutmamalar hele de o sözü tutmamak için arkadan yapılan ama ortaya çıkan konuşmalar o ortamdan da o kişi ve kişilerden de nefret etmek için ideall ortamlardır mesela. Tabii gününüzü ayınızı ve hatta yılınızı da çok mutlu(!) kılar bu tip olaylar.

sen birine acayip gıcık olmuşun da milletin daha gıcık edici şeyler yazmasını ve kendi halini unutmayı istiyorsun gibi.. :)[hline]BonePART, the WJ Master 15 June 2003 02:37 tarihinde demiş ki:
abi soluyorum ya reha muhtar mehmet ali birand bide bizim bakkalın mixi senin sesin sam
Sosyal ağlarda paylaş

Satıcılık:Bişeyi yapacam deyip,soz verip,daha sonra gelip ozur dileyerek yapamayacagını belirtmek.Tabii bu her zaman satıcılık olarak algılanmayabilir ama adamın karakterini bildiğim için bana yalan soledigini bilirim[hline]As a person who had discovered the reality of the life,he says:Blood never ends without the power of wisdom
Bazı cevaplar
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-xception-, 25 June 2003 17:34 tarihinde demiş ki:
...boyacılar. cehalet.... [hline]Save me from the nothing i've become...

+9 :)

said:
fizban, 25 June 2003 17:38 tarihinde demiş ki:
ben gıcık olmam.[hline]Bonecrusher:
yoğurttan çıkmış ak çatal

Gıcık Fiz eheue[hline]A Ferrari is a dream, two Ferraris are paradise while three Ferraris are just too good to be true ;)
Sosyal ağlarda paylaş

aklıma geldikçe yazmak gibi bir düşüncem yok ama bunu yazmam gerek.
Her ne kadar bir görev gibi olsada bu cümleleri kurmak ,ayrılan bir arkadaşa moral vermek için "Bırak o üzülsün, salla sana kızmı yok vb." bunları kullanmayın lütfen sinir bozucu olabiliyor.[hline]Save me from the nothing i've become...
Sosyal ağlarda paylaş

biseylere cok uzulmussundur yada buyuk hata yapmıssınızdır dangalagın biri gelir avutmaya calışır.lan avutmaya calısma iste adam gibi soyle "sen boku yedin" de.. destek olacaksan yanımda dur sessizce.. mal mal yalancıktan biseyler soylemeye calısma..
aynı durumda baska bir dangalak gelir "ben sana soylemiştim" der.adama kafayı koyasın gelir..madalya diye totosuna takmak istersin.[hline]Est solarus oth mithas
Sosyal ağlarda paylaş

said:
tsubasa, 25 June 2003 18:51 tarihinde demiş ki:
biseylere cok uzulmussundur yada buyuk hata yapmıssınızdır dangalagın biri gelir avutmaya calışır.lan avutmaya calısma iste adam gibi soyle "sen boku yedin" de.. destek olacaksan yanımda dur sessizce.. mal mal yalancıktan biseyler soylemeye calısma..
aynı durumda baska bir dangalak gelir "ben sana soylemiştim" der.adama kafayı koyasın gelir..madalya diye totosuna takmak istersin.[hline]Est solarus oth mithas

+324324
.[hline]Save me from the nothing i've become...
Sosyal ağlarda paylaş

Okulda iğrenç bir müdür yardımcısı vardır.Adamla saç sakal giyimim yüzünden az kavga etmedim.Birgün yan sınıftan çok güzel bir kızla muhabbet ediyordum.Sözü tam "Bu haftasonu bişeyler yapalım mı" ya getirecektim ki o salk herifin sesi geldi.

"-Koş bana bi çay getir."
Adam manyağın teki.Bağırma desem şimdi kalkıp beni dövecek kızın yanında ben mahvolmuş adam olacağım.Bi de İstiklal Marşı'nda herkes hazıroldayken beni:

"ŞŞ sakallı geç şu bayrağı tut."

Dediği zaman dayanamadım.Marşın ortasında bayrağa bi asıldım ipi kopardım marş bitince de adama dönüp herkesin içinde:

"Sizin getirip bağladığınız ipte ne kadar dandikmiş" dedim.Bütün okul güldü herif rezil oldu.Hemen oradan kaçtım.Bi bok yapamadı.Hala benden nefret eder tastikname için bahane arar ama ona o fırsatı vermeyince deliriyor.Diğer öğretmenlerle aram genelde çok iyidir ve beni tutarlar.Allahtan dersime girmiyor ve girmeyecek.Yoksa katil eder adamı o kadar sinir oluyorum.[hline]
Anata wa watashi no koibito des.
Totemo anata wa watashi ni wakarimasen.
Anata wa ima İ-11 ni imas.
Anata o aishite imas.

Sosyal ağlarda paylaş

En sinir olduğum şey: Denize düşmek, deniz anası
Annemiş şu anda yaptığı IŞIK KAPIIIIIII ya uymaması
(Işığı KAPAAAAA Kapıyı ÇEEEEK ÇEKİN BEEEEE!! YAHU ALLA ALLA ÇEKSENİZE KARDEŞİM KAPIYI HE ALLAM *Kalk kapat*
*gine biri gelsin içerden bişi alsın açık bıraksın* KAPIIIII KAPIYI ÇEKİN YAHUUUU IŞIK KAPI LA IŞIĞI AÇMAYIN BARİ ELOOOO!)
Sinir oluyorum hem bağırmakdan yoruluyorum hemde müzik dinlerken kulaklığı çıkarınca yarısı boşa gidiyo:)

En sinir olduğum kişi: Adnan son günlerde iyice kinlendim adama 1 aydır felan görmeme rağmen kin kaptım
Bide beni kaale almayan herkeze sinir olurum taki flame thoweri çekinceye kadar:)[hline]Chemical Kemical Kemikal Kemikıl Kemikı Kemik Kemi Kem Ke K .
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...