Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çarşı yerinden kalkıcak mı?

bLackcha0s

Öne çıkan mesajlar

Uefa 500 kişilik Vip tribün yapılmasını istedi İnönü stadına. Eğer yapılmazsa şampiyonlar ligi maçları İnönü de olmayacak.
Ve Yönetim vip tribün yapmak için yer arıyor. En uygun yer olarakda Kapalı tribünü buldu.
1980 li yıllardan beri yuva kuran kartalların yuvası bozulucakmı?
Yönetim çarşıya teklifini sundu.
Eski açık tribün sadece Çarşı üyelerine olucak.
Siz çarşı yuvasından kalkarmı?[hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

ı ıh balon haber bence.

tribünler aşağıya çekilecek zaten bu durumda kapalı üst kat kadar bir kısım altta oluşacak. e üste koy locanı altta yine çarşı olur.

ha en kötü ihtimali düşünemlim eski açık olmaz ses yutuluyor en kötü kapalı kçşeye gidilir tabi bunlar stad projesine kadar

zaten stad projesi olunca en üstte loca altta çarşı rahat rahat olur
Sosyal ağlarda paylaş

ALEN MAKARYAN DAN ÇOK GÜZEL BİR YAZI :

-KAPALININ GÖZYAŞLARI-

Bakın beyler, herkes başını ellerin arasına alsın. Beni bir zahmet iyice dinleyin. Türkiye'de kaç tane kapalı tribün var biliyormusunuz? "BİR TEK" O da İnönü Stadında. Samiyen ve Saraçoğlunda top oynanmadığı dönemlerde bilhassa Fenerlilerin bizim büyüklerimize Bekir Abilere, Musa Abilere adeta yalvardıklarını hatırlıyorum. Şimdiki Store'nin olduğu yerde içeri doğru bir boşluk vardı. Oranın kokusunu Kapalı Tribün olgusunu koklamak için 15 dk. izin isteyen Fenerin amigosu Yaşar gözlerimin önünde. 81-82 şampiyonluğunun sondan bir önceki maçı olan ts maçı gözlerimin önünde. Sokağa çıkma yasağı olmasına rağmen Kapalının kapıları 06,00'da açılıp 07,30'da kapanmıştı. Nasıl da dokuz bin kişi saat 10 la 11 arasında hiç durmadan halay çekmişti. Şu anda bu olanlar gündemde durdukça hakkın rahmetine kavuşmuş bir çok kardeşimizin kemikleri sızlayacaktır. Sevgili Kritik kapalıyla beraber şu anda kesin ağlıyordur. Serkan kaşlarını çatmıştır. Süleyman iyiden iyiye hayıflanmaya başlamıştır. Cüce Ayhan belki de şu anda dünyaya atlıyordur. Batur allahını seversen susma. Kizi nerdesin? Okumuyormusun yazılanları? Pendik niçin yazmıyorsun? Masis,Hilmi nerdesiniz nedir bu sessizlik? Kapalıya giremeyen Fenerlilere ne diye bağırırdık bilirmisiniz? Kapalıya geeel, kapalıya gel. Sonra da ona cevaben ve itafen bir şey eklerdik arkasına. "AL SANA KAPALI" Seneler boyu verdiğimiz mücadele, akıttığımız ter ve kan yanızca kapalı tribün içindi.Yanlı basının oyuncağı olmamak adına yaptığımız haklı haykırış medya ve federasyonun büyük Beşiktaş taraftarına diş geçiremeyişi hep bizim omuz omuza yan yana kol kola verip dimdik ayakta durduğumuzdandı. Eskiden dernekler gruplar oluşumlar yoktu. Yanlızca Beşiktaş kapalısı vardı. Şu anda Marmaris'de dalgıç hocalığı yapan Taner'in 13 yaşındayken söylediği söz hala kulaklarımdadır. "Beşiktaş'lı olmasaymışız kapalıya giremeyecekmişiz meğer" Kapalı tribün hakkında yazılacak o kadar çok şey varki sinirden kafamı toplayamadığımdan kırıcı bir söz söylememek adına yazıma son veriyorum. Bütün Beşiktaşlıları çok seviyorum.Herkesin bildiği konularda yorum yapmasında fayda var diyorum. Unutmayın ki asıl olan gerçek hayattır. Hayat da BEŞİKTAŞ

(BJKHABER)[hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
geçmiş olsun

ne yazık ki kapalının koltukları sökülmeye başlamış

bu durumda beşiktaş taraftarının etkisi 10 kat azalacak. yeni açıkla saha arası 10 km mesafe var bir de üstü açık tamam olay bitti geçmiş olsun bundan sonra inönü diye bir deplasman kalmadı yönetim sağolsun
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...