Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Grazt Albsssssssss :))

Ceti

Öne çıkan mesajlar

Gratz :) Butun CF Alliance arkanizdaydi valla relicleri alirken, bunlardan almak daha kolay oluyor diye :-) Zerg meraklisi taktikten yoksun Alblerden bir sabahin koru RR daha falan diyorlardi tabii bunun yaninda, savunulurken almayi pek beceremediginiz icin ehe.[hline]Gesp (a.k.a Baggio) | www.gesparts.org
L50 Elven Eldritch Officer of Soul Reavers, LGM Tailor
Email: [email protected] | Icq: 5100111
Sosyal ağlarda paylaş

gesp orada degildin konusma o yuzden. harika sekilde planlanmis bir raid i. neyse ugrasamam seninle.[hline]İ' olin er man no' i' celeb pilin' amin e' i' elee.... Lalunya OneShot..... Albion Scout /Excalibur
Lalunya OneShot lvl50 scout (semi-retired)
Excuse Me lvl47 infiltrator - Grandmaster Tailor
(non-stop exping)

Sosyal ağlarda paylaş

baggio amg yi tam 70 midgardli tutuyordu ustelik relic keep dede toplam 20 25 kisi vardi. ss ler mevcut gonderebilirim istersen.
en vurucu noktamiz 3. kapiyi 2. kapidan once kirmamiz oldu...[hline]İ' olin er man no' i' celeb pilin' amin e' i' elee.... Lalunya OneShot..... Albion Scout /Excalibur
(non-stop exping)

Sosyal ağlarda paylaş

ehaha evet trex ama bi ara sanki sen 2. kapinin orda yere birsey dusurmus ariyordun :) tam goremedim senmiydin ama yell ceken sendin :)[hline]İ' olin er man no' i' celeb pilin' amin e' i' elee.... Lalunya OneShot..... Albion Scout /Excalibur
(non-stop exping)

Sosyal ağlarda paylaş

hahaha orda ben kapidan gectim yukari ciktim 2 hunter oldurdum komdiydi :)) sonra asagiya atladim 3 tane hunter pet i kovaladi beni yatirdi :)[hline]İ' olin er man no' i' celeb pilin' amin e' i' elee.... Lalunya OneShot..... Albion Scout /Excalibur
(non-stop exping)

Sosyal ağlarda paylaş

Baggio ... nasil savunucak adam yoktu.... bilmeden sallama su laf sokmalarin beni bile rahatsiz etmeye basladi yeter artik...bir yandan minstrelle oynarken bir yandan excal /middeki 43 shadowblade yan makinadan girdim... bir guzel hazirlandilar geldiler ... arada kaynayan ve cerez olan celt ler ve bir nevi lamechanterlarda vardi tabii neyse bundan sonra bazi seyler farkli olucak... optum gozlerinden ...
Sosyal ağlarda paylaş

/clap /clap /clap /clap /clap /clap /clap /clap /clap

Tebrikler. En kral realm Albion, en organize saldırıları düzenleyen, savunmada relic alan, Hibernia'nın bug lı pet lerine ve insta mezz lerine rağmen bir şeyler beceren ve en önemlisi en kral türklere sahip olan realme hep beraber alkış.

Beni en çok güldüren o kadar rahatsız olduğunuz laf sokmalara bu kadar gaz yaparak karşılık vermeniz. :) Yukardaki satırlardan kimileride Aslan Yürekli Albion Türk Oyncularından ismi lazım değil ve iskele alabandacası bir arkadaşın komik ötesi laf sokmasıydı (!) Bırrr....

İyi oyunlar ;)[hline]Borges
chanter
lvl37 Bahçıvan
lvl37 Valewalker
Sosyal ağlarda paylaş

zart die zone crash olur kardeşim relic melic alinmaz normal zamanda adamlar serveri zarar gelmesin die bu saatlerde aliyolar ;P enchanterla oynarken sabah saat in 6 sı alliance chatten msg lar gelio 180 alb relic e yürüyo die dc falan direk indi bi who çektim bakiim kaç kişi var savunma yapcak die tabe hib/pryd unpopulated realm olmasi yüzünden sadece o sirada 20-30 kişi filan gördümonline.. o 20-30 kişinin 8 tanesi benle beraber xp grp taydi dier 10 tanesi falan low lvldi 2-3 lvl50 wardi sadece izledik sadece relic in gidişini off be ne günlerdi :D
Sosyal ağlarda paylaş

Hmz kimseye laf sokma değil ama 70 kişi ile savunma olmaz.. doğruya doğru...

Odin's de 180 mid'in arasından relic geçiren hib'leri biliyorum.. 7 fg relic keep'i savunurken relic alan hib'leri biliyorum..

Tabiiki relic'i almak bir başarı ama bunu abartmayın, çünkü ne kadar organize de olsanız, ne kadar iyi hareket etmiş de olsanız, prime time da değilse RR bunun pek övünülecek yanı olmadığını artık tecrübeli oyuncular olarak sizlerinde bilmeniz lazım..

Kendiniz söylemişsiniz, 25 kişi kadar savunan vardı Relic Keep'de diye.. Bu sayı o kadar da başarılı bir sayı değil bence.. ama yine de tebrikler..

Bakalım ne kadar zaman tutabileceksiniz elinizde relic'leri..

( Bu yazıyı yazma gereği duydum çünkü şu güne kadar prime time dışında kaybedilen tüm relic'lerde alb'lerin forum'larda açtığı whine thread'lerinden sonra gerekiyordu )

Kabul edin, albion kalabalık, dengeli değil, iyi organise olamıyor bunu da sayıları ile kapatıyorlar..

Ayrıca Mina, sende albion'dasın diye eskinden kendi söylediğin şeylere şimdi tepki gösterme.. senin de zamanında neler söylediğini, alb'lere ne laflar çaktığını unutmuş değilim ;)[hline]
IT Geek, NooBi C# Developer, Network Associate, System Admin, VoIP Technician, Ex Online Gamer.. Addicted to Paticik..

Sosyal ağlarda paylaş

Dovucem zaten sisko thalion Ankara'ya ayak bassin samar oglanina ceviricem.. Dopak ne zaman Tesrif edicen Ankara'ya...

Ya salla ne bilem gaza geldim bir an ...... Ne bilim kendimi kaybettm desem oyle olur o ezik bu ezil Devrim 'le beraber eyipladigimiz adamlara dondum bir anda ... Neyse basarilar 2 realmede.
Eski arkadaslarima laff attigim icin uzgunum affedin benu canum tree loverlar :P ...[hline]50 skald
50 bard
50 hero
50 runemaster
50 sorcerer
50 paladin
50 minstrel
40 infiltrator.... yeter sanirim......................! :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...