Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Hobbit

Wispy

Öne çıkan mesajlar

Film mi, dizi mi çekilecek derken Peter Amcamız filmi 2006 da izleyicilere sunacak arkadaşlar. Şu anda fragmanını izledim ve gayet güzel olacağını düşünüyorum.

Doğal olarak eskiden tanıdık yüzler de bizi bekliyor, Gandalf, B
lbo ve diğerleri.

Fragamnın bitişi ise şöyle

Smaug

Awakens

December 19

2006

Herkese hayırlı olun[signature][hline]Why are you so weak ? Because your hate is weak! / Uchiha Itachi.
Sosyal ağlarda paylaş

19 aralık

yüzüklerin efendisi serilerinin klasik haftası, muhteşem para kazanma haftası euheuhe

fragman linki verseydin bir de...[signature][hline]tashmoo, 27 Haziran 2005 02:08 tarihinde demiş ki:
patiler ellendim salsa barda bi kiz tarafindan taciz edildim cok mutluyum sizle paylasmak istedim

Penthesilea'yı banlayanları protesto ediyorum
Sosyal ağlarda paylaş

oha süper.. aşmış olcak[signature][hline]Nail "NaileR" Avunduk - Türkiye'nin yürüyen, koşan, zıplayan en büyük ve kapsamlı Star Trek ansiklopedisi
KoÇ '04 | CMU '09 | c4A | ST:O | Star Trek TR | MSN: [email protected] | Mail Me
Jean-Luc Picard: "..Let's make sure history never forgets.. the name.. Enterprise"
Sosyal ağlarda paylaş

benim hiç haberim yoktu bu hobbitten şaşırdım ve mutlu oldum.hobbitide çekceklerse artık yavaş yavaş ejderha mızrağı ve drizztin sırasıda gelmiş demektir[signature][hline]asla aptallarla tartışma.seni önce kendi seviyelerine çeker,sonra da tecrübeleriyle yenerler...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...