Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kafamgirsin.com

Chemical

Öne çıkan mesajlar

aldıım ilk domain oldu
bi nevi blogumsu kafam girsin tarzı bişi olacak
en çok kullandığım laflardan biri olduundan bunu aldım
aslında sinir olduum herşeyi girip yazıcam rahatlıcam. tamamen dürüst bi site olacak yani:)[signature][hline]Eski nickim Chemical idi. Şimdi ise Chemical. tamam yok bişi. bakma...
MAY EXPLODE IF DAMAGED OR DISPOSED OF IN FIRE.
DO NOT SHORT-CIRCUIT.
KEEP UNDER -30°C
bakmasana lan
Sosyal ağlarda paylaş

ha birde kafam girsin resimleri yollanabilicek
mesela kablonet-e.kafamgirsin.com açılıcak. konuyla alakalı resim yolluyabiliceksiniz.[signature][hline]Eski nickim Chemical idi. Şimdi ise Chemical. tamam yok bişi. bakma...
DO NOT SHORT-CIRCUIT.
KEEP UNDER -30°C
bakmasana lan
Sosyal ağlarda paylaş

Hemen bende almalıyım...
*!taklit... taklit... gözler dönmüştür...*
Nhahahahahaha !!!
*!Baş dönmesi artar...*
*!Sağı solu şuursuzca ısırır...*
*!Aklına bir fikir gelir. Zengin olmanın yolu budur...*
"ÖSS'ye kafam girsin"tişörtleri satılır. İsteyene kargo ile gönderilir. Teslimat en geç 4 gün içerisinde olup beyaz ve siyah iki renk tişört bulunmaktadır.
*!İlanı hemen kafamgirsin.com'a postlar*[signature][hline]Devhochi'ydim ben aslında...
karakedi, 24 Haziran 2005 12:31 tarihinde demiş ki:
uno seni banlıcam da suan cok işim var, sen banlanmış RPsi yapsana şimdilik.
Sosyal ağlarda paylaş

kafasokma formatında bi sözlük(ekşi) olucak sanırım..?[signature][hline]not sleeping okay/drinking too much.trapped in hyperspace.?.the girl disappeared, smiling and blowing kisses. A white light flooded the room/this was the moment of awakening: the audience were relieved to find themselves in their own company...someo (text unclear) did not awaken, this was a white nightmare: faces aglow with laughing, limp complacency/apparently uninhibited...

**no more dinosaurs @montezaus
*** montezaus.deviantart.com

[Bu mesaj montezaus tarafından 28 Haziran 2005 18:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

*!Blog yapmak için kolları sıvar...*
*!iki dakkada blogu yapmıştır bile. Maksat chem'e rakipliktir... Mod olmanın ve title almanın yolu cesaretten geçer düşüncesiyle işe koyulur.*
Ben ne yapıyorum allahım ya... Yoksa.. yoksa... !!! HAYIIIR POST MU KASIYORUUM...
*!Ağlayarak ve paticiğe uzun süre post atmamak üzere kapıyı çeker ve gider...*

not: Blogum... Herşey var. Kafamgirsin.com'a falan dostuz aynı zamanda...[signature][hline]Devhochi'ydim ben aslında...
karakedi, 24 Haziran 2005 12:31 tarihinde demiş ki:
uno seni banlıcam da suan cok işim var, sen banlanmış RPsi yapsana şimdilik.
Sosyal ağlarda paylaş

abi maddox diyorsun 2 gündür hala ne o hiçbişi söylemiyorsun kimseden özendiğim falan yok. Hatta gerekirse maddox-a.kafamgirsin.com[signature][hline]Eski nickim Chemical idi. Şimdi ise Chemical. tamam yok bişi. bakma...
DO NOT SHORT-CIRCUIT.
KEEP UNDER -30°C
bakmasana lan

[Bu mesaj Chemical tarafından 28 Haziran 2005 23:44 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...