Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo II LOD v1.10 Multiplayer

arcane

Öne çıkan mesajlar

bende level 50 paladin vardı
biraz hoş ama burdakilerin yanında ezik kalır birz ^+^[signature][hline] the unnamable is the eternally real Names is the origin of all particular
things. Free from desire,you realise the mystery..Caught in desireyou see
only manifestations...This source is called Darkness...
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
beyler o deilde bize eleman lazım diablo lod 1.10 multi yapıyoz arkadaşlada nightmare da act 5 te skeleton archerlar 10lı 15li gruplar halinde ok yağdırıyo ve 2 kişi yetişemiyoruz...ben paladinim...elimdeki silah güç emebiliyo ama undeadlarda işe yaramadığı için poti dayandıramıyorum...yardım lazım diğer arkadaş sorcerers ama o da yeterli olmuyo....var mı şöyle iyi bi necro?[signature][hline]-Penguen dergi kapağından alıntı-
Chirac:Hepimiz Bizans Çocuğuyuz
Bakan Tüzmen:Avrupalı ne çocuğu olduğunu bilir!
Sosyal ağlarda paylaş

1.09 kalsaydı geçmezdi belki ama 1.10 ile geçti blizzard sağolsun..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 11 Aralık 2004 17:54 tarihinde demiş ki:
bi an yüklesem mi diye bi soru işareti oluştu, sonra geçti :).

tapın blizzard'a da şunun üçüncüsünü doğru düzgün bir 3d motorla yapsınlar, çözünürlük de 640x480 üzerine çıkabilsin, idolün olduklarından belki duan tutar ehe..

1.10'u ilk çıktığından ben de oynadım ama acayip kasıntı geldi, zorluk başka şey oyun oynayayım derken stres altında kalmak başka şey.. diablo 2 sanki kolay bir oyunmuş gibi öyle kazık bir hale getirdiler ki oyuna 1.10'da sıfırdan başlamak imkansız kadar zor, önceden en iyi eşyaları filan stoklamış olmak gerekiyor ki hell'e geçilebilsin. hell'e geçince de orada oynamak tam hell yani, d2 classic gibi olsun yeniden istemişler güya ama daha da abartı olmuş.. bunun üzerine bir de sürüyle skill'in işe yaramaz hale gelmesi var, synergy dandinisi anlattıkları gibi olmadı, sadece elemental skill'lerle sınırlı kaldı. mesela hellslayer'lı whirlwind ile düz iskelet bile ölmüyordu son baktığımda..

en iğrenç dengeye sahip yamada bıraktılar ya, tebrik etmek lazım kendilerini.. bir de yamayı çıkarırken "oyunun kodlama yapısını basitleştirdik, artık daha sık yama çıkarabileceğiz" demişlerdi.. heh..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

uzun zaman sonra bidaha basladim ben oyuna
holy freeze zeal paladin var bitane lvl33 nightmarede bile feci zorlaniyorum
elimde cdleri olmadigi icin bastan kurup 1.09 da kuramiyorum eheh
elim mahkum 1.10 a
harbi kastiriyor ama
daha onceki oyunlardanda bitane lvl53 necro save vardi
sadece summon ustune
golem ve skelat magier
onla helle gecmistim
hic devam bile ettmedim ,cunku en bastaki yaratiklari kesemiyorum nerdeyse :Ppp
gimp olmusuz
Sosyal ağlarda paylaş

evet lod ile 800x600 desteği geliyor

1.10 sadece synergy için bile değer bence.

savegamelerimi upload ettim:
savegames 164 KB

bir sürü karakter var.editsiz.dupelu.bazı itemları başkalarından aldım onlar hile yaptıysa bilemem ben dupe dan öteye gitmedim ki bence dupe oyunun özelliğidir hehe.

sorc olarak bi tane fire kullanan orta seviye
bi tane de cold lightning yüksek seviye karakter var

onların dışında dual baltalı frenzy barbar, iskelet ordulu lagromancer gibi orta seviyeler

karete kid modeli yükek seviye assassin

ve birçok karakterin düşük levelı mevcut.
assassin i tavsiye ederim 21K area dmg vuruyordu

itemlar baya iyi genel olarak.[signature][hline]I felt a great dısturbance...as ıf a hundred evıl bastards on an oıl derrıck suddenly crıed out ın terror and were suddenly sılenced.Strange.

[Bu mesaj arcane tarafından 11 Aralık 2004 22:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...