Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Khartag Point [Morrowind]

MrLevie

Öne çıkan mesajlar

biraz zor ama beklerim her zaman, bir de neveranine knight of the imperial dragon arkadaşım var lvl 56 onunla da tanıştırırım.. :)[hline]BonePART, the WJ Master 15 June 2003 02:37 tarihinde demiş ki:
abi soluyorum ya reha muhtar mehmet ali birand bide bizim bakkalın mixi senin sesin sam
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 21 June 2003 20:42 tarihinde demiş ki:
h ile başlayan house, neydi adı yahu? hani balmora'yı merkez edinen tüccarlar. ben redoran olmuştum, son quest'lerden birisinde dediğin yere gidince (önceden orada olmadığı ve haritada gözükmediği halde) o villa karşına çıkıyordu, oradaki adamları öldürmüştüm.. :)

sen de muhtemelen o house için ald ruhn yakınlarında benim kurduğum eve geleceksin redoran öldürmeye.. ;)[hline]BonePART, the WJ Master 15 June 2003 02:37 tarihinde demiş ki:
abi soluyorum ya reha muhtar mehmet ali birand bide bizim bakkalın mixi senin sesin sam

haallu house[hline]How can you see into my eyes like open doors.
Leading you down into my core
where I've become so numb.
Without a soul
my spirit's sleeping somewhere cold
until you find it there and lead it back home.

Sosyal ağlarda paylaş

said:
LevieMaxilack, 21 June 2003 23:00 tarihinde demiş ki:
vay be sayemde herkes morrowind e daldı be:)[hline]How can you see into my eyes like open doors.
Without a soul

en son geçen yıl sonunda filan oynadım, kaç kere yükleyecek oldum her defasında ne kadar bağlayıcı olduğunu hatırlayarak pes ettim.. :)

bir de inanılmaz geniş oyun, tek bir karakterimle (lvl 56 olanı, belki de 60 üzeriydi en son unuttum) bir ay filan oynadım ancak ana quest, imperial legion, fighters' guild bitti. (biraz da geindim) fallout 2'de karakter yapıyorum bir hafta sürmüyor herşeyin cıcığını çıkarmam..[hline]BonePART, the WJ Master 15 June 2003 02:37 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

Ya holamayan mıdır nedir orası neresi???kadının tarif ettiğinden hiç bişey anlmadım açıkçası.

8 Frost Fall (Day 55)
I gave Mehra Milo a Divine Intervention scroll. She'll meet me at Holamayan, a Dissident priest monastery, and we'll get the lost prophecies. I'll go to the East Docks in Ebonheart, find Blatta Hateria, tell her that Mehra Milo sent me, and that I want to 'go fishing.' She'll bring me to Holamayan by boat. I must speak to Vevrana Aryon, a monk at the dock at Holamayan, about Holamayan's magically hidden entrance.
[hline]How can you see into my eyes like open doors.
Without a soul

Sosyal ağlarda paylaş

Mehra Milo ya Divine intervation scroll unu verdim.Benimle Holomayan(Dissident priest monastery)da bulusacagını ve birlikte lost prophecy leri elde edecegimizi soyledi.bende Ebonheart ın dogusundaki Dock(liman)a gidip,Blatta Hateria yı bulup ,ona beni Mehra milo nun gonderdıgını soyleyıp ,balıga gıtmek ıstedıgımı soyleyecegım(adama go fishing diyeceksin senı holamayan a goturecek).Holamayan a varınca ,Vevrana Aryon la buyulu bır sekılde gızlenmıs holomayan gırısı hakkında konusmalıyım ...
Sosyal ağlarda paylaş

saol delucian da o kadarını anladım. bu holayaman ın nerde olduğu tam olarak anlatamadı kadın ondan bahsediyorum yoksa ingilizcem baya iyidir. yinede saol.[hline]How can you see into my eyes like open doors.
Without a soul

Sosyal ağlarda paylaş

said:
LevieMaxilack, 21 June 2003 23:16 tarihinde demiş ki:
ya bu haallu house da ev vermeleri uzun sürüyo mu???görev bakımından.[hline]How can you see into my eyes like open doors.
Without a soul

evet, o house'un bayağı ileri bir kademesine gelmen gerekiyor ev yaptırman için. ve evi de öyle şak diye kondurmuyorsun, onun da ilginç quest'leri var.. :)[hline]BonePART, the WJ Master 15 June 2003 02:37 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

lv19 nası bitirdi nya ben 20 lere geldim tribunaldaki brotherhood her gelişinde topuklamam gerekiyodu..
short blad emi çok kötü ben anlamadım (ebony short swordum vardı bide kırmızımsı daedric galiba ama emin deilim wakazashi)
:(( böhüüü!!!
bu arada strsini yüsek tutmak isteyen major skill oalrak acrobatics alsınlar :9.. zıplıyosun 4 saat falan str oluyo 100..[hline]I Turned Off The Light
And Murdered Dawn..
KoC
Sosyal ağlarda paylaş

Ehe belliki oyunun en çok b.kunu ben çıkarmışım =) Mage Guild masterı, fighter guild masterı, imperial legion & imperial cult, priest olma zımbırtısının başı (hatırlıyamadım adını ), redoran hede hödö =) Thief'i falanda bitircektimde nedense beni almadılar thief guilde o kadar security'i train ettiğim halde =)

1 ayda uniq silah peşinde koştum her yerde. en son level 70 küsür bişeydim galiba, yine o kadar kasmadım (armory falan kasmak işkence zaten, gm train edenini bulmak lazım )

Lord Vivec'e üflesem yetiyodu =PP

Holayan bu arada saat 6 açılıyor her zaman sanırım, akşam altı ve güneş doğarken 6 da[hline]...
Sosyal ağlarda paylaş

!?abi nasi bitmez
bitirdim lvl 19 da
??!
warriordum,long swordda odaklandim,daedric claymore vardi elimde,onla bitirdim.dagoth ur u nasi gectim?anlatayim:

elimde 2 handed sword var diye herif her vurusunda yere dusuyordu beni,kafayi yememe yeterliydi buda
en sonunda cildirdim,rastgele gittim kirdim keening vsyle ordaki kalbi falan,tam kacarken kopru yikildi galiba(hatirlamiyorum)ordan dagoth ur asagi dustu(lavlarin icine)
boylece oyun bitmis oldu
nasil?kolay dimi :)[hline]Leathas Level 17 Ranger(Excalibur)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...