Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

avatürk kapanıyor..

KoLCu

Öne çıkan mesajlar

başlık görmedim açılmış yazayım dedim..

Değerli Oyunseverler,

Nisan 2003'ten beri Dijital Eğlence Plaftormu adı altında sizlere sunmakta olduğumuz servislerimize 10 Haziran 2005 tarihinde son verecek olduğumuzu bildirmek isteriz. İki yılı aşkın süredir bizlere vermiş olduğunuz destek için sizlere müteşekkiriz. Bu süre zarfında ülkemiz oyun sektörünün kaydettiği ilerleme gerçekten çok heyecan vericidir. Bu gelişmeye sınırlı bir katkı yapmış olduğumuz için de gurur duyuyoruz.

Avaturk servislerinin sona ermesinin sebebi ülkemizde oyun sektörünün ya da bu ve benzeri yatırımların potansiyeli olmadığından değil, mevcut şartlar ve yapı içerisinde, bizlerin ve siz değerli oyunseverlerin tüm beklentilerinin yeterince karşılanamamasındandır.

Servislerimizin sona ermesi ile birlikte premium üyelerimize, nakit ya da kredi kartı ile ödemiş oldukları üyelik bedellerinin, üyeliklerinin kalan kısmına karşılık gelen tutarı iade edilecektir. Kurulduğumuz günden beri sıkı bir iş birliği içinde olduğumuz iş ortaklarımız Oynasana.com ve Siberlig kendi alanlarında siz oyunseverlere sunmakta oldukları servisleri geliştirererek sürdüreceklerdir.

Avaturk ekibi olarak bugüne kadar sizlerle birlikte geçirdiğimiz eğlenceli günler ve saatler için bir kez daha teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,

Avaturk Ekibi[signature][hline]http://www.turktekno.net
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Apache, 03 Haziran 2005 23:38 tarihinde demiş ki:
belliydi son zamanlarda iyice durgunlaşmıştı.kötü oldu oyunculuk adına,üzüldüm.

said:
acgur, 03 Haziran 2005 23:52 tarihinde demiş ki:
Son zamanlarda kapanacağının sinyallerini vermeye başlamıştı zaten. Ne zaman olacak diye bekliyordum. Kısmet bugüneymiş...

+1[signature][hline]Beş Hececiler
-Never trust a bartender with bad grammar.
-Doom to all who threaten The Homeworld
-For Auir! En Taro Adun!
Sosyal ağlarda paylaş

Avatürk Avalon UO sunucusunu kapatmasıyla çok büyük tepki aldı ve ondan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmadı. Çünkü benim de dahil olduğum kalabalık bir topluluk Avatürk'le Avalon sayesinde tanıştı ve bir çoğumuz üyelik paketlerinden alarak buradan alışveriş yaptı. Ta ki Avatürk verdiği sözü tutmayıp bizi yarı yolda bırakana kadar. Onca uğraşımız bir anda yok oldu gitti haliyle bu olaydan sonra bir daha Avatürk'e uğramaz olduk.

not: Avalon'da oynayanlar bilir güya üyelik paketlerinden alanlara ayrıcalıklar tanınacaktı v.s. hepsine tamam demiştik isteseler aylık ücret bile verebilirdik çünkü çok emeğimiz vardı yalnız Avatürk bunun yerine ne yaptı sunucuyu kapattı...[signature][hline]"Zayıflar, bizi kendi gücümüzden utanmaya zorladıkları için kazandılar." - Friedrich Nietzsche.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Murk, 04 Haziran 2005 01:58 tarihinde demiş ki:
Avatürk Avalon UO sunucusunu kapatmasıyla çok büyük tepki aldı ve ondan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmadı. Çünkü benim de dahil olduğum kalabalık bir topluluk Avatürk'le Avalon sayesinde tanıştı ve bir çoğumuz üyelik paketlerinden alarak buradan alışveriş yaptı. Ta ki Avatürk verdiği sözü tutmayıp bizi yarı yolda bırakana kadar. Onca uğraşımız bir anda yok oldu gitti haliyle bu olaydan sonra bir daha Avatürk'e uğramaz olduk.

not: Avalon'da oynayanlar bilir güya üyelik paketlerinden alanlara ayrıcalıklar tanınacaktı v.s. hepsine tamam demiştik isteseler aylık ücret bile verebilirdik çünkü çok emeğimiz vardı yalnız Avatürk bunun yerine ne yaptı sunucuyu kapattı...

He yani avalonu kapamasaydı avaturk kapanmayacaktı?

Döndük dolaştık yine uo'ya geldik :hrr:[signature][hline]www.wow-turk.com - Türkiyenin World Of Warcraft Portalı
[email protected]
PHP CodeMaster
Sosyal ağlarda paylaş

Seregwethrin ilk olarak bir üstteki mesajın quote edilmesi kirlilikten başka bir şey yaratmaz bunu belirterek başlayayım. İkinci olarak UO tek etken değil kapanmasına sadece önemli bir etken olduğunu dile getirdim. Mesajımı anlamak için okusaydın zaten bu tarz bir çıkış yapman gerekmeyecekti. Sana birkaç neden daha sayayım Avatürk'ün kapanmasında. Forum moderasyonu çok zayıftı bir çok oyuncuyu bıktırdı. Adminler yetersizdi, üstte de belirtildiği gibi herhangi bir sorun çıktığında doğru düzgün muhattap bulamıyordun her şeyi [email protected] gibi mucizevi bir email adresine yönlendirmek gerekiyordu v.s. v.s. Daha da sayılabilir ama unutmamak gerekir Avatürk'ün tanınmasında en önemli (tek değil) unsurlardan birisi kurduğu UO sunucusu olmuştur. Umarım bunca açıklamam boşa gitmez.

Aquila üyelik için aldıkları paraları da iade ettiklerine göre tamamen kapanıyor manasına geliyor sanırım.[signature][hline]"Zayıflar, bizi kendi gücümüzden utanmaya zorladıkları için kazandılar." - Friedrich Nietzsche.

[Bu mesaj Murk tarafından 04 Haziran 2005 02:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Murk, 04 Haziran 2005 01:58 tarihinde demiş ki:

not: Avalon'da oynayanlar bilir güya üyelik paketlerinden alanlara ayrıcalıklar tanınacaktı v.s. hepsine tamam demiştik isteseler aylık ücret bile verebilirdik çünkü çok emeğimiz vardı yalnız Avatürk bunun yerine ne yaptı sunucuyu kapattı...

uo ile ne alakası var cnm bunum şimdi
avatürkün kapanmasına gelince sevindim yani[signature][hline] Those who have long enjoyed such privileges as we enjoy forget in time that men have died to win them
[i]Franklin D. Roosevelt
Sosyal ağlarda paylaş

Gercekten cok uzuldum ama avanın kapanacagı aylar onceden belliydi... snnden sonra jedi oynayabildigim tek yer diyebilirdim acildigindan beri ordaydım jedida cok eglenirdim ve sonra cs ortamı hic birseye degisilmezdi ama orası ilk once bozuldu zaten, gelen tipler butun ortami mahvetti ama sonra cs halkı kendini topladı ve sourcela devam etti ve cs den daha cok ilgi toplayan Cod inanılmaz bir ortamdı ( hala surduruyoruz mix.gen.tr ve avanın serverında ama ava kapanıyor mixte devam) ama sonra bakıma alıyoruz lafıyla codu orj yaptılar ve oynayanları buyuk bir kısmı gidiverdi sadece ciddi olarak oynayanlar cd-key alıp devam etti ama artık eski ortam yok olmustu...sonra uo serverı kapandı ve inanilmaz ekilde musteri kaybetti artık hepsi baska uo serverlarına dagıldı ve diger bir oyun olan et cok guzeldi oda hala oynaniyor ama onunda sonu geldi artık ava kapanacagına gore,jedi ortamı zaten biteli nerdeyse 6 ay oldu simdide zaten forumu kapatmıslar bakımdayız ayagına, kapanacagı bu kadar uzun suredir belli olan bir kurumun bu kadar zaman sonra kapanması mucize zaten.... cok guzel zamanlar gecirdim avada gercekten de uzuluyorum kapanmasına ama cok bozulmustu zaten...[signature][hline]"I can give anything you want,but don't want something that i don't want to give"
"Deneyim zor bir ögretmendir çünkü sınavı önce,dersi sonra verir"

[Bu mesaj CusTodeM tarafından 04 Haziran 2005 12:10 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Son zamanlara doğru gidici olduğunu belli etmeye başlamıştı zaten. Pro bi şirket olduğundan haklı olarak kar etmeye önem verdiler ama bu biraz ilgiyi azalttı haliyle..[signature][hline]Unique|MF (eski) >> CS ---- Wololo (yeni) >> CS ---- Padaone >> Sanane (JK2)
Celeis >> Elan Realms (UO) ---- Celeis Sirion >> Dark Venue (UO)
Webmaster >> www.FAOto.com & www.FAEmlak.com ---- Hayatına çeşni kat!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...