Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

IWD2, kafayı yemek uzereyım

AssassiN

Öne çıkan mesajlar

gecen gun gaz yapıp sırf wızardla oyuna basladım
baslamaz olaymısım..
chapter 1ın ortasında degılm lvl 10 oldum
level 4 ve 5 buyu yapabılıyorum, 4te 4 5te 3 bos slotum var
yanlız hıc buyum yok :)
level 3te bı lıghtnıng bolt buldum (satın aldım) onla ıdare edıyorum
nerden bulurum daha yuksek level scroll?
hıcbı yaratıktan cıkmadı
sorcerer olsaydım keske..[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Tek başına gidiyorsan zaten orada 10 olman çok normal oyun sen 6 kişi olarak gideceğini düşündüğü için,oradaki büyüler 1 ve 2. ci level olarak çıkıyor ama illada ısrar edersen git Lord Ulbrec'in karısı var köyde büyü scroll'u satıyor ondan alabilirsin fireball ve web işe yarıyoki ; bence oyuna 3-4 char daha ekle alttaki party tuşundan 1 kişi bitirmek çok zor olur.
Sosyal ağlarda paylaş

suandada devırıyorum hıc zorluk cekmeden ama 1 2 yenı spell olsun ıstedım
ulbrec'ın karısındada bısey yok dusuk level spell onlar

kı zaten tek wızard cok rahat, hıc korkmadan area effectlerı sallıyosun darmadagın oluyolar

neyse heralde beklemem lazım chapter 2yı falan daha ıyı speller ıcın..[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

guzellerım denemeden bılemezsınız
hıc korkmadan etrafa fıreball sallamak ne kadar zevklı bılıomusunuz..
asıl 6 kısı oynamak zevksız, ordu gıbı ıgrenc..

wızardla solo yapmanın tek dezavantajı cok fazla rest etmek gerekıyor, oda sorun degıl

buldum zaten fıreball'u azıttım[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

hiç bir yolu yok yüksek level büyü edinmenin.

tek karakter açacaksan sorceror açcaksın, her level büyülerini fıstık gibi alcaksın.

ben de 2 karakter açmıştım. 1 mage, 1 barbar, ya da fighter mıydı hatırlamıyorum.

her neyse, mage'de aynı sorun bende de vardı. belki ilerlerde bir büyücü bulurum yüksek level scroll satan diye umut ettim. ama bulamadım.

bulamazsın çünkü. 6 kişi oynancak gibi ayarlanmış oyun. o yüzden sen daha fazla delirmeden baştan başla.

artık 1 sorcerer mı oynarsın, grup mu kurarsın bilemicem. ama bence daha fazla devam etme o şekilde. ben 2 kişi olmama rağmen kafayı yemiştim, sen yeme.[hline]Pretty women makes us buy beer,
Ugly women makes us drink beer.
[Al Bundy]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SolidSnake, 23 June 2003 13:52 tarihinde demiş ki:
Wizard Sorcerer den bin kat daha iyi bence...İyiki Wizard olmuşun bende bir Wizard olarak seni tam destekliyorum gogo.İleriki levellarda çok aşırı güçlü oluyor Wizard'lar gördüğünü deviriyor.

Oha çoban mısın?SEn sorcu ileriki levellarda görmedin galiba...Zaten işe yarar büyüleri aldın mı takır takır yapıyorsun iş bitiyor.
grubu 5 kişiden kurun bence[hline]Every girl that I f*ck tried to make me satisfied.
Sosyal ağlarda paylaş

benim bildiğim zaten yaratıklar grubun ve karakterlerin seviyesine göre exp kazandırıyor, 6 karakterle oynadığım halde chapter 4'ün başında çok az exp alır olmuştum lvl 12 gibi. ayrıca item manyağı da olmadığı için oyun (nwn misali) tek başına karakter biraz zor. gerçi büyücüler item'a dayanmadığından idare ederler sanırım. dengesiz o bakımdan..[hline]BonePART, the WJ Master 15 June 2003 02:37 tarihinde demiş ki:
abi soluyorum ya reha muhtar mehmet ali birand bide bizim bakkalın mixi senin sesin sam
Sosyal ağlarda paylaş

wizard sorcdan daha çok büyü öğrenebilir ama çat çut indirme sorc un işidir.. wizard maximum spell per day i level bşaına 4 tür.. sor cun ki 6!
6 tane fire ball nereye 4 tane nereye sence?
bi dezavantajı wizardlar lv3 de 2. seviye büyü alır (her tek rrakam da ynei büyü levelı) ama sorclar her çift rakamda alır (4 de 2. level)[hline]I Turned Off The Light
And Murdered Dawn..
KoC
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...