Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hastalıklı Oyunlar..

OogieBoogie

Öne çıkan mesajlar

said:
Malach, 18 Haziran 2005 21:36 tarihinde demiş ki:
:D :D
Size Vampire The Masquerade:Bloodlines 'ın otel görevini "şiddetle" tavsiye ederim..Bugüne kadar oynadığım en güzel oyun bölümüydü..

evet kendileri oynayabildiğim nadir "imdatbuçokkorkunç!" bölümlerdendir.
fısıltılar, bir görünüp bir kaybolan, yolu işaret eden kadın (ki çok güzeldi, aynısından the asylum'da da var hatta. yavşanmıyor ama :() hatta kafama bişey düştüğünü hissedip yukarı bakınca direk çığlık attım (asansör düştü) kaçmakmış mouse'u çevirmekmiş falan yalan. :-O[signature][hline]May the Force be...
With me.

[Bu mesaj Eraqrest tarafından 21 Haziran 2005 01:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hastalıklı bölümlerin yazdığı bi başka topic vardı şimdi adı aklıma gelmiyor aramadım bile
hastalıklı bölüm olarak sanitarium un ilk 2 bölümü baya hastadır mesela.
sadist bi yaklaşım içinse postal parade tabii ki ehue.bkz: sadece bi oyun, umarım sadece bi oyundur hehe.[signature][hline]Embrace the shadow!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Redeagle, 21 Haziran 2005 22:32 tarihinde demiş ki:
Thief'in yanmış malikane bölümü vardı(Bina sanataryumdu galiba). Çok güzeldi. Korkuyordun. Görevi veren küçük kızdan bile, sonra düşmanları görüp bir duvara 10 saat sindiğimi hatırlıyorum:)

Hakikaten ya . Bende bir bolumunu hatirliyorum Kan izlerini takip etmemizi istiyordu bi magaraya giriyoduk 10 dakka magaranin icinde yurudum sonunda Maymun insanlarin şehri cikmişti karsima nasil ürkmüştüm. :)[signature][hline]----Cennet'te Cehenennemde kendi içinde-----
Wicked Nefhir Darv'el
Sosyal ağlarda paylaş

aitd hiç oynamadım, sadece bi tanesini biri oynarken gördüm o yüzden yorum yapamıcam .p

ama sh istiyosan serinin en iyisi kesinlikle 2 dir. sh4 ün de başı güzeldi sonra saçmalamaya başladı (aka episode III syndrome)[signature][hline]Borbag, 25 Eylül 2004 21:55 tarihinde hakli olarak demiş ki:
yeteri kadar seksi ve/veya güzel bir kız her adama her istediğini yaptırır.

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Eraqrest, 21 Haziran 2005 01:21 tarihinde demiş ki:
said:
Malach, 18 Haziran 2005 21:36 tarihinde demiş ki:
:D :D
Size Vampire The Masquerade:Bloodlines 'ın otel görevini "şiddetle" tavsiye ederim..Bugüne kadar oynadığım en güzel oyun bölümüydü..

evet kendileri oynayabildiğim nadir "imdatbuçokkorkunç!" bölümlerdendir.
fısıltılar, bir görünüp bir kaybolan, yolu işaret eden kadın (ki çok güzeldi, aynısından the asylum'da da var hatta. yavşanmıyor ama :() hatta kafama bişey düştüğünü hissedip yukarı bakınca direk çığlık attım (asansör düştü) kaçmakmış mouse'u çevirmekmiş falan yalan. :-O

bu da ayrı bi olay yani. Otel bölümünü gece oynadım bibuçukta falan ses sistemimle evde de eMr var bi o kadar. Öyle tırstık öyle tırstık ki anlatamam...[signature][hline]Devhochi'ydim ben aslında...
Sosyal ağlarda paylaş

Faust diye bi oyun vardı, lisede bi arkadaştan almıştım sanırım arcane bu arkadaş nikinden çıkarttığıma göre:) yükledim biraz oynadım ama öyle rahatsız oldum ki devam edemedim. O mephisto ne rahatsız edici bi karakterdi öle yav. 'Come here pussy cat!'. Bi de çok kısıtlayıcı kamera açıları falan. Zaten sanitariumu geceyarısı bi vakitte bitirdikten sonra oyunlara biraz tırsak yaklaşıyordum üstüne gelmiş heralde:)[signature][hline]I'm rubber, you're glue.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dev, 23 Haziran 2005 11:30 tarihinde demiş ki:
Silent Hill dene , Kiss Psycho Circus oyna stres atmak için :-) , Alone in the Dark'tan şaşma ama...
Hatta Alone in the Dark 1'in dl linkinide bulup vereyim sana...

Evet Psychı Circus +1 de benden..Hele o müzikler yok mu...Kaydet defalarca dinle türünden...
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar System Shock 1 ve 2 yi unuttunuz galiba. :)

"They see you!RUN!" diye anıran hybridler hala gözümün önünde.

O kırmızı sayborg assassinler neydi öyle yaw.Assult rifle ı otomatiğe al,şarjörü ap mermilerle doldur..asıl tetiğe :P[signature][hline]**raspy voice** Join the dark side!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 18 Haziran 2005 15:04 tarihinde demiş ki:
alice, sanitarium gibi oyunların atmosferi gerçekten ilginçti. bu tip oyunlara pek örnek yok, ama aklıma
Dark Seed, Dark Seed II, Bad Mojo, Planescape: Torment geliyor. onlara bakabilirsin. Alice'i, Sanitarium'ı sevdiysen Planescape kesin oyna :)

Damn, bahsettiği oyunlara "hastalıklı oyunlar" demesi sadece bağımlılık yapıcı olmasından değil. mesela tutup ultima online dersek yanlış olur.
karanlık, gothic, karmaşık, psikoloji bozabilecek tarzda... bu oyunları oynayarak daha iyi anlayabilirsin sanırım.

Dark Seed, Dark Seed II ve Dark Seed III; bu oyunları nereden bulabileceğim konusunda bi fikir verirsen sevinirim, Darks Seed oyununa hayranım, uzun bir süredir arıyorum ama bulamadım bi türlü :([signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Name: KASIMPATI_MANYAGI
Nation: El-Morad
Clan: The_Others
Lvl: 6x
Server: Ares
Cesaret ödül gerektiren bir yetenek değildir.
Web Site
Kuntepervari Şerafettin Abi

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...