Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tavisye ettiğiniz oyunlar..(şöle eve kapanıp oynancak türden)

White_Rakkad

Öne çıkan mesajlar

artık düzgün oyun yapamıyorlar
yani blizzard bi de black isle yapıyo ama onların da son oyunları daha çıkmadı[hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

All paticik characters, character names, and the distinctive likenesses thereof are trademarks owned by Paticik Inc.
Sosyal ağlarda paylaş

*! bir morrowind fanı olarak Bloodmoon'u alamadığından...*

BLOOODDDDMOOOONNNNN

*!diye bağırır*[hline]How can you see into my eyes like open doors.
Leading you down into my core
where I've become so numb.
Without a soul
my spirit's sleeping somewhere cold
until you find it there and lead it back home.

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Khirsah, 21 June 2003 20:42 tarihinde demiş ki:
İcewind Dale 2 bi de eski araba yarışların varsa onlara dadan kariyer yap ben bi gaza geldim daha oynuyorum[hline]As a person who had discovered the reality of the life,he says:Blood never ends without the power of wisdom

Icewind Dale 2 beni sinir sahibi etti ya oyna oyna bitmio :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Askinos, 22 June 2003 01:05 tarihinde demiş ki:
said:
Khirsah, 21 June 2003 20:42 tarihinde demiş ki:
İcewind Dale 2 bi de eski araba yarışların varsa onlara dadan kariyer yap ben bi gaza geldim daha oynuyorum[hline]As a person who had discovered the reality of the life,he says:Blood never ends without the power of wisdom

Icewind Dale 2 beni sinir sahibi etti ya oyna oyna bitmio :D

Aynen kendim grubu kurmustum kafama gor ve bi yerde diplomacy yeteneği yuksek olan bi adama ihtiyaç vardı ve benim bole bi adamım yoktu kesmeye kalktım ,oldum save de etmemiştim o günden beri bi daha suratına bakmadım[hline]As a person who had discovered the reality of the life,he says:Blood never ends without the power of wisdom
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...