Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[Ogame] Realm 4'teki Paticik ittifakı

Bone

Öne çıkan mesajlar

1.Evrende de ben varım, 13k civarı bir puandayım. Var mı 1. Evrenden arkadaşlar :)

1.Evren de olaylar çığırından çıktı. Dalan dalana, ben günde iki kere login olan biriyim, olan benim gibilere oluyor. Elemanın biri punduna getirip 190 Muhriple benim filoyu kıstırmış köşeye, daha yeni gümledik yani :)[signature][hline]Quod non mortiferum, fortiorem me facit.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Beyler puanım 1300 gibi bisey olmus haberim yok keh keh :P simdiki amacım Buyuk kalkan yapacam:D benide alın ittifaka soylemistim ilk sayfada ama yine soyiliym Nightrider CusTodeM[signature][hline]"I can give anything you want,but don't want something that i don't want to give"
"Deneyim zor bir ögretmendir çünkü sınavı önce,dersi sonra verir"

uA.com|MSN|Blogs of my life

[Bu mesaj CusTodeM tarafından 12 Haziran 2005 12:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Yardıım!İttifaktan biri yardım edebilirse çok iyi olur,herhangi bir ittifağa bağlı olmayan biri saldıracak sanırım,iki tane casus yolladı,biri girdi.Savunacak hiç gücüm yok, 4:197:5 Armyland ,ismi biri saldırıp baya bi zarar verip benden uzaklaştırırsa 10k metal vermeye çalışırım-nakliyat gemileri el verdikçe-[signature][hline]May Akıl Fikir Be With You Young Human..amin ceday abi,cümlemizle
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Coldwind, 18 Haziran 2005 15:27 tarihinde demiş ki:
bugüne kadar bi kişi saldırdı bana, ara sıra unutuyorum girmeyi bi de.
sizde durum nedir? yoksa herkesle ally mı olduk ki saldırmıyorlar :)

Herhangi bi ittifaka girince tırsıyolar. cunku ittifak bi anda dalıp adamı haşat edebiliyo. bunu da cogu kisi goze alamıo[signature][hline] Bazı şeyler için iyi olmak yetmiyormuş.
Sevilmek için aşk için iyi olmak yetmiyormuş ...
Bitti zor oldu ama bitti yapamadım benim başka bir kalbi
Sosyal ağlarda paylaş

Yok gerek yok,teşekkür ederim..

Ama sanırım güçlü bir hesap,uzuuun sürsede yüklü miktarda kristal yollarsan çok sevinirim..
Tabii kullanmıyorsan : )[signature][hline]May Akıl Fikir Be With You Young Human..amin ceday abi,cümlemizle

[Bu mesaj Lancelion tarafından 22 Haziran 2005 16:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...