Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[Ogame] Realm 4'teki Paticik ittifakı

Bone

Öne çıkan mesajlar

Oyuna ilk başlıyacağım sıralarda paticik'ten birçok kişinin de oynadığını görmüştüm. Ancak herkes farklı evrenlere dağılmıştı. Oynacağım gün, yeni bir evren açıldı diye 4. evren'i seçtim. Tanıdığım paticikleri de buluşturup birleştirmek için de çağırdım ittifak kurduk. Amacım sadece birbirimize yardım edelim, tavsiyeler verelim felan.

Ancak bir süre ittifak'la ilgilenememiştim. Şimdi girdim, başvuruları kabul ettim. İttifak'a girmek isteyenler ogame'de başvuru yollasın alayım ittifak'a.

ayrıca asıl sormak istediğim bir konu var, rütbeler konusunda.
100 puan'ı geçmiş herkese asker rütbesi vermeyi düşündüm ilk başta; az üye olduğu için. ama üye sayısı arttıkça rütbelerde değişiklik yapmamız gerekicek.
acaba asker-çavuş-subay-teğmen-albay şeklinde mi gitsek?
yoksa oyunlardaki karakterleri mi kullansak zergling-marine-jedi-grunt gibi?
paticikteki madalya sistemine göre (1k, 5k, 10k madalyası) 1 madalya, 2 madalya, 3 madalya mı versek?
ya da en iyisi hiç rütbe sistemiyle uğraşmadan herkese pati rütbesi verelim?
bu konuda sizin fikirlerinizi ve isteklerinizi de alayım.[signature][hline]Beş Hececiler

[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 27 Mayıs 2005 01:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hmmms
pati rütbesi iyidir=)(kafa basmayan bünyenin bir şeyler uyduramaması işte)

bu arada akşamüstü request göndermiştim, tekrar göndermeme gerek var mı?-----derken ittifaka kabul edildiğimi gördüm, hadi hayırlısı[signature][hline]Bugün açiliyoruz! Veritabani senkronizasyonumuzu yaptiktan sonra gorusmek uzere..

[Bu mesaj Zaugna_Khaldun tarafından 27 Mayıs 2005 01:17 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya bende evren 2de oynuyorum sıkıldım oyundan tatil moduna aldım artık.
rutbe olayında ise herkesin rutbesi pati olursa guzel olur bence diğer ittifaklardan bi farkı olur pati ittifağının.[signature][hline]Feror ego veluti - sine nauta navis,
ut per vias aeris - vaga fertur avis...
Quidquit Venus imperat - labor est suavis,
quae nunquam in cordibus - habitat ignavis.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim en sağlamından bi savunma yapmam lazım.
bu kendini bilmez deyyuslar kuşluk vakti ezanla birlikte dalıyorlar manyakmıdırlar nedirler.

Başka türlü Hiperuzay İticisi Kademe 4 yapamicaz tam birikiyor kaynak bafiliyorlar.

4 kere yeni baştan filo kurdum.
allahtan türküzde hızlı teşkilatlanıyoruz atalarımın kanını taşıyorum vallah[signature][hline]tuana...
Sosyal ağlarda paylaş

beni biraz daa zorlarlarsa acıcam bi 5 tane acc aynı anda kasıcam başka bi arkadaşa accyi girdirip ipyi deiştirip delicesine okşicam insancıkları
ne kadar psiko adam dolmuş buralar be hehe
öf beynim sulandı galiba ne saçmaliosam heh uo gibi sardırmaya başladık yine off vazgeçtim ya isterlerse emsinler ben oynamiyom banane be
test çözmem lazım benim bu yazı deerlendirmem lazım daa öss falan dimi (gaz pls)
[signature][hline]msn/mail|mail|icq
Aha ben

[Bu mesaj Maedhros tarafından 03 Haziran 2005 23:02 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Maedhros tarafından 03 Haziran 2005 23:02 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...