Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

?!?

Lonely

Öne çıkan mesajlar

tek yanlışım galiba +5 itemlara cus basılabilicegini ama basılmaması gerektigini söylemem oldu . meger hiç basılamıyormuş anvil kabul etmiyor kimsenin bir kaybı olmaz bu konuda. ayrıca akuma tr dan özür diliyorum o konuda kendisiyle iddalaştıgım için ama akıl işi degildi +5 bi itema cus denemek.[signature][hline]Don't throw rocks if u r living in a house glass
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lanfear, 19 Şubat 2005 14:55 tarihinde demiş ki:
said:
BuRiAL_TR, 19 Şubat 2005 14:13 tarihinde demiş ki:
said:
oQo, 19 Şubat 2005 14:08 tarihinde demiş ki:
Mirage Nin Harpy Den düştügünü ogrendim :D Bizim 65 warrior solo harpy kesiodu bi baktım Cantaya Mirage Dagger geldi

Ama o jap ko orda herşey farklı anasını satim. :D:D:D burda harpy den çakmak kol,saati,kibrit,sakız çıkıyo :D:D:D

ahaha funny man

pressOK yaşıyormu hala.Bildiğim akdarıla daıldı kalmadı pressOK.Yine isim deiştrip ortadan kayıp mı oldular commander gibi.[signature][hline]Nation :EL Morad
Server :Ares
NicK :BuRiAL_TR
CLaN :TnT
LvL :6x Blade Master Warior
Sosyal ağlarda paylaş

Kirpicim. Hepsine tek tek cevap yazmaya kalktım. Ama baktım en az 3 saat sürecek. Bana yanlış gelen konular bir sürü. Dellendim. Hepsine tek tek cevap yazacağıma bir başlık altında yazayım dedim.
Konu başlığı konusunda haklısın. "Gönder" butonunu tıkladıktan sonra bende pişman oldum ama değiştiremedim :([signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]
Sosyal ağlarda paylaş

+10 upgrade yapmak için amuda kalkın, tek parmağınız üzerinde durun, aynı anda serçe parmağınızla burnunuzu karıştırın diye bi başlığa 242 tane yazı yazılıyo. Millette o tekniği deniyo. Yuh diyorum ya :D

Bi ara oyuna RYL deki gibi CK sistemi koymuşlardı :D Şimdide bu sistemimi koyuyorsunuz :lol:[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fatihkaraca, 20 Şubat 2005 15:17 tarihinde demiş ki:
+10 upgrade yapmak için amuda kalkın, tek parmağınız üzerinde durun, aynı anda serçe parmağınızla burnunuzu karıştırın diye bi başlığa 242 tane yazı yazılıyo. Millette o tekniği deniyo. Yuh diyorum ya :D

Bi ara oyuna RYL deki gibi CK sistemi koymuşlardı :D Şimdide bu sistemimi koyuyorsunuz :lol:

yanlışını düzeltmek isterim ki 243 deil 300 oldu o sonrada kapatıldı ve bence iiyi oldu en son olarak neden yaptığımıda yazdım tabii ama sen eminimki okumamışsındır. Ne de olsa senin daha önemli işlerin var bütün herkesi aşağılamak yada na biliyim işte herkesi hafif de olsa ezmek gibi. Bi şey diyemiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

deme zaten hadrael misin nesin butun forumun icine ettin zaten bari fatih'e laf atma be...haddini bil de konus azicik...adamin elestirilerini kabullenemiyorsan cikar gidersin... [signature][hline]JAPKO - TuMaN - lvl4x katil

[Bu mesaj MaoTun tarafından 20 Şubat 2005 19:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Forum diil de mübarek SİYASET MEYDANI oldu burası...[signature][hline]Nation: El MORAD
Race: Barbarian
Level: 5x
Job: İşsizim, ne iş olsa yaparım abi.
weapon: Kullanmıyom, ellerimle öldürürüm genelde. Silah yokken atağım 57:D

[img=http://img63.exs.cx/img63/8021/sinekumitgifweb3wx.gif]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Murtaza, 20 Şubat 2005 19:16 tarihinde demiş ki:
Forum diil de mübarek SİYASET MEYDANI oldu burası...

ahahha murtaza yine yaptın yapıcagını dogru noktaya barnah bastın. eglenin biraz be millet geyik yapın dalgaya vurun işi sinire ülsere kansere ishale kimin vakti var şu dünyada[signature][hline]Don't throw rocks if u r living in a house glass
Sosyal ağlarda paylaş

said:
hadrael, 20 Şubat 2005 18:58 tarihinde demiş ki:
said:

Bi ara oyuna RYL deki gibi CK sistemi koymuşlardı :D Şimdide bu sistemimi koyuyorsunuz :lol:

yanlışını düzeltmek isterim ki 243 deil 300 oldu o sonrada kapatıldı ve bence iiyi oldu en son olarak neden yaptığımıda yazdım tabii ama sen eminimki okumamışsındır. Ne de olsa senin daha önemli işlerin var bütün herkesi aşağılamak yada na biliyim işte herkesi hafif de olsa ezmek gibi. Bi şey diyemiyorum

Sevgili arkadaşım.
Seni asla aşağılamıyorum. Ayrıca yeni fikirlere yeni yöntemlere her zaman açık biriyimdir. Buna inan. Ama o başlık altında etmiş olduğun bir kaç küfür var. Ben halka açık ortamlarda, halka açık web sayfalarında küfüre inanılmaz derecede tepkiliyim. Ayrıca bazı oyunu gerçekten son derece iyi bilen arkadaşlara verdiğin cevaplar çok sinirime dokundu.
Beni buradaki hemen hemen herkes tanır. Kimseyi aşağılamam. Yaşım bir çoğunuzdan büyük olmasına rağmen hep alttan alırım ve inanki buradaki herkesi çok seviyorum.
Asıl sinirlendiğim konuya gelince..
Benim menajerlik, organizasyon ve kültür etkinlikleri üzerine şirketim var. Sürekli iş gezilerinde, toplantılardayım. Günün 20 saati tatil bilmeden çalışıyorum. Bu yoğunluğumun içinde (severek) zaman ayırıp buraya gelen ve oyunu öğrenmeye çalışan insanlara yardım etmeye çalışıyorum. Bunu başaramasam bile en azından başarmaya çalışıyorum.
Ama sen gelip öyle bir başlık açmışsınki benim, buzkirpisinin, draculanın, akumanın, burialın ve şu anda aklıma isimleri gelmeyen hem saygılı, hem genel olarak bilgili, hem oyun hakkında bilgili insanların bugüne kadar yapmış olduklarına ve verdiğimiz emeklere saygısızlık ettin.

Herkes istediği başlığı açabilir. Herkes istediğini yazabilir. FRP_Master bunların hepsini inceleyemeyebilir. Bunlar olağan şeylerdir. Ama senden daha bilgili olan insanların fikirlerine lütfen biraz daha saygılı ol. Sana böyle bir başlık açtın diye kızmadım. Sadece sabit fikirli olmaan ve insanları küçümseyerek konuşmana kızdım. Hepsinden önemlisi ettiğin küfürlere çok kızdım.

Umarım kendimi anlatabilmişimdir.
Saygılar.[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.

Sosyal ağlarda paylaş

said:
fatihkaraca, 20 Şubat 2005 22:41 tarihinde demiş ki:
said:
hadrael, 20 Şubat 2005 18:58 tarihinde demiş ki:
said:

Sevgili arkadaşım.
Seni asla aşağılamıyorum. Ayrıca yeni fikirlere yeni yöntemlere her zaman açık biriyimdir. Buna inan. Ama o başlık altında etmiş olduğun bir kaç küfür var. Ben halka açık ortamlarda, halka açık web sayfalarında küfüre inanılmaz derecede tepkiliyim. Ayrıca bazı oyunu gerçekten son derece iyi bilen arkadaşlara verdiğin cevaplar çok sinirime dokundu.
Beni buradaki hemen hemen herkes tanır. Kimseyi aşağılamam. Yaşım bir çoğunuzdan büyük olmasına rağmen hep alttan alırım ve inanki buradaki herkesi çok seviyorum.
Asıl sinirlendiğim konuya gelince..
Benim menajerlik, organizasyon ve kültür etkinlikleri üzerine şirketim var. Sürekli iş gezilerinde, toplantılardayım. Günün 20 saati tatil bilmeden çalışıyorum. Bu yoğunluğumun içinde (severek) zaman ayırıp buraya gelen ve oyunu öğrenmeye çalışan insanlara yardım etmeye çalışıyorum. Bunu başaramasam bile en azından başarmaya çalışıyorum.
Ama sen gelip öyle bir başlık açmışsınki benim, buzkirpisinin, draculanın, akumanın, burialın ve şu anda aklıma isimleri gelmeyen hem saygılı, hem genel olarak bilgili, hem oyun hakkında bilgili insanların bugüne kadar yapmış olduklarına ve verdiğimiz emeklere saygısızlık ettin.

Herkes istediği başlığı açabilir. Herkes istediğini yazabilir. FRP_Master bunların hepsini inceleyemeyebilir. Bunlar olağan şeylerdir. Ama senden daha bilgili olan insanların fikirlerine lütfen biraz daha saygılı ol. Sana böyle bir başlık açtın diye kızmadım. Sadece sabit fikirli olmaan ve insanları küçümseyerek konuşmana kızdım. Hepsinden önemlisi ettiğin küfürlere çok kızdım.

Umarım kendimi anlatabilmişimdir.
Saygılar.

Sayın abicim

Ben ettiğim küfürleri o sinir anın da söyledim sanırım ama emin ol ben kimseye sagısızlık etmek için küfür etmedim. Tabii biliyosun ki küfürün açıklaması olmaz. Sadece o ettiğim küfürler için bütün paticik.com knight online camiasından tek tek özür diliyorum. Diğer konuya gelince, o bahsettiğin adamların hepsinin oyunu iyi bildiğini ve çok saygın iyi insanlar olduğunu çok iyi biliyorum çünkü tonla yazılarını okudum burda. Emin ol ben onları gerçekten çok seviyorum ama senin de emin olmannı istediğim bişey ver ki o da benimde bu konu hakkında bilgisiz olmamam. Bende bu oyunu adonis serverlarının parasız olduğu ilk dönemlerden beri oynuyorum. Şimdi o dün gece yaptığım eşşek hatta tarifi ni bulamadığım şakaya gelince....

Ben o taktiği burdakilerde zaten biliyodur maksadıyla öylesine bir konu açtım. Evet şimdi açıklıyorum ki o taktik geçekten işe yarıyordu, fakat ne zaman oldu bilmiyorum ama düzeltildi. Ben onu deniyerek buldum ve bayaa bi süre araştırdım. Her neyse, dün gece yaptığım o berbat davranışlardan dolayı tekrar tekrar özür diliyorum. Ben biraz eğlenmek istedim sanırım ama asla bu kadar büyüceğini hayal bile etmemiştim. Bu taktiği gerçekten deneyip iron bow ve mirage yaktığını söyliyen pot kardeşimi üzdüğüm içiçn gerçekten çok üzgünüm. Ben kötü bişey yapmak istemedim fakat cahilliğime geldi sanırım. Yaptık bi defa ama abicim sen diyosun senden büyüğüm diye. Evet büyüksün ve senden beni burda bütünn herkes huzurunda affetmeni istiyorum. Bu forumda o dün açtığım topicin unutulmasını isterim ama sanırım kolay kolay unutulamayacak. Amacım diye söyliyebileceğim bişey yok ve şunu da belirteyim o topicin sonuna yazdığım post rekoru kıram olayı sadece bi bahahne bulamadığım için salladığım bişeydir, kimse inanmamıştır zaten herhalde. Neyse son olarak dün yaptığım eşşşşşeekk liğin hiçbir amacı veya sabotaj maksadlı hiçbir gayesi yoktur. Tekrar burdaki bütün kardeşlerimin hepsinden özür diliyorum.

Saygılar............
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fatihkaraca, 19 Şubat 2005 04:18 tarihinde demiş ki:
Foruma bi süredir girmiyordum. Bazı n00b arkadaşların mastermış gibi millete yanlış bilgiler vermesi ve bu bilgilerin doğruluğu konusunda benimle iddialaşması canımı sıkmıştı.
Bugün tekrar girdim ve afalladım. Onur'un (buri) dediği kadar varmış...

Tek başına antares kesenler, +6 salamandere cus basıp +7 yapanlar, 45 altı charların shadow kesebileceğini söyleyenler, pianada shaula çıkartanlar, harpy queenden gold bar düşürenler, level 51 charıyla buffsuz haunga warrior kesenler, vipere upgrade sırasında cus basılırsa patlayacağını söyleyenler vs.vs.vs.

Sarsılın ve kendinize gelin. Buraya n00b ve newbie'ler de geliyor ve yazılarınızı okuyor. Bilmediğiniz konularda yorum yapıp insanları yanlış bilgilendirmeyin.

Yazacak çok şey varda, zamanım yok. Siz ne demek istediğimi anlamışsınızdır zaten...

Bunları diyenlerden biri değilim ama senin başına gelmediği için milletin yanlış bilgiler verdiğini düşünmemeni öneririm "harpy queenden gold bar " çıkıyor, forumlara yazıp bilgi edinebilirsin adonisde bize çıkmışdı, forum dediysem anlamışsınıdr burası değil yapancı forumlar."level 51 charıyla buffsuz haunga warrior kesenler" buna sadece ice mage diyorum. Upgrade olaylarına gelince adamda mega bir şans vardır yapabilir ama bu genel bir şey değil istisnanın istisnası, imkansız olmaz denilmez "yuh, çüş ,bala bak" tarzı laflar kabul eilebilir :) ( Lütfen bu tür upgrade leri evlerinizde denemeyiniz çocuklarınıza bu çeşit forumları okutmayınız :D )[signature][hline]Hadi şimdi beslenmeye çıkalım, boğazım kurudu.

Bu arada sana hiç 1927 ; de temizlediğimiz Setite tarikatından bahsetmiş miydim? Aah ne günlerdi be! Cumhuriyet daha gençti ve biz de ipin bir ucundan tutmaya karar vermiştik. Tabii ki ilk hedeflerimiz milleti zehirleyen Setite dergahları olmuştu...

Brujah Ethem, 9. kuşak
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
said:
codeinconnue, 19 Haziran 2005 15:31 tarihinde demiş ki:
ultra uber dual klas lvl 140 assasin/debuffer/explore/heal iki elinde iki mirage sword +15645645, ağzıylada raptor +5456454 kullanan ama sonra hacklenen çarımdan bahsediimi?
:D

inşallah minareden düşersin :D[signature][hline]Server: Ares
Nick : Kefase
Class: Mage İce / light
Race: insan
LvL: 5x
Clan: Nosferatu
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KingMadboy, 19 Haziran 2005 15:33 tarihinde demiş ki:
said:
codeinconnue, 19 Haziran 2005 15:31 tarihinde demiş ki:
ultra uber dual klas lvl 140 assasin/debuffer/explore/heal iki elinde iki mirage sword +15645645, ağzıylada raptor +5456454 kullanan ama sonra hacklenen çarımdan bahsediimi?
:D

inşallah minareden düşersin :D

:DDDDD[signature][hline]nick: kyha(imam)
server: ares
lvl: 5x
clan: the_others
np:5k küsür
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BuRiAL_TR, 19 Şubat 2005 08:36 tarihinde demiş ki:
Sevgili Jrkolpa pls buraya yazı yaz.Aydınlat bisi :D:D:D

Yazmıorum arkadas ne var :D Ben o kadar abartı bişe yazmadımki duyduumu yazdıydım simdi bildiimide yazmıom :D[signature][hline]AccuraCy_Lord
_OneKnightStand_
Ares 1 - 2
Archer
LeveL: 6x
Öyle Bi sonbaharda ölücemki vefasız sevgilim mezarıma koyacak kuru bir gül dahi bulamayacak...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...