Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

?!?

Lonely

Öne çıkan mesajlar

Foruma bi süredir girmiyordum. Bazı n00b arkadaşların mastermış gibi millete yanlış bilgiler vermesi ve bu bilgilerin doğruluğu konusunda benimle iddialaşması canımı sıkmıştı.
Bugün tekrar girdim ve afalladım. Onur'un (buri) dediği kadar varmış...

Tek başına antares kesenler, +6 salamandere cus basıp +7 yapanlar, 45 altı charların shadow kesebileceğini söyleyenler, pianada shaula çıkartanlar, harpy queenden gold bar düşürenler, level 51 charıyla buffsuz haunga warrior kesenler, vipere upgrade sırasında cus basılırsa patlayacağını söyleyenler vs.vs.vs.

Sarsılın ve kendinize gelin. Buraya n00b ve newbie'ler de geliyor ve yazılarınızı okuyor. Bilmediğiniz konularda yorum yapıp insanları yanlış bilgilendirmeyin.

Yazacak çok şey varda, zamanım yok. Siz ne demek istediğimi anlamışsınızdır zaten...[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından 19 Şubat 2005 04:19 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ben ilgili forumdada yazdım gerçi ama cus ile yakabileceğini kastetmek istediğimi söyledim. Orda bi yanlış anlama var sanırım. Bu yüzden viper staffa cursed basma dedim.[signature][hline]Nation: Elmorad
Server: Diez
Nick: Armas2
Clan: Yok
LvL: 45 Assassin
Sosyal ağlarda paylaş

fatih haklısında bazen oyun sapıyıto mu diyim saçmalıyomu diyim ne diyim bilmiyorum arkadaşım arkadaşına lvl kastırırken maradonun kapı önündeki solucanlardan blessed elemantel scroll düştü.gözümle görmesem bende inanmıcam ama gözümün önünde oldu.yaratıklardan çıkan itemlere birşey diyemem bu yüzden.ama lvl 45 adamların tek başına kestikleri yaratıkları bende senin gibi gülüyorum :D[signature][hline]Name:DreaM_BoY_
Server:Diez
Race:Karus
Job:Paper Mage
Level:5x
Np:100 onuda para ile aldım
Clan::hrr: Champions :hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında buna benzer şeyler olabilir. Birazcık şansla alakalı...

Mesela oyuna ilk başladıımda bana bi belt düştü. "Poison:12 magic:12 Curse:12 şeklinde...

Hala duruyo. Ama bu beltden başka hiç biyerde göremedim.

hazır bundan bahsetmişken fiyat da sorayım...[signature][hline]Nation: El MORAD
Race: Barbarian
Level: 5x
Job: İşsizim, ne iş olsa yaparım abi.
weapon: Kullanmıyom, ellerimle öldürürüm genelde. Silah yokken atağım 57:D

[img=http://img63.exs.cx/img63/8021/sinekumitgifweb3wx.gif]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Murtaza, 19 Şubat 2005 12:51 tarihinde demiş ki:
Aslında buna benzer şeyler olabilir. Birazcık şansla alakalı...

Mesela oyuna ilk başladıımda bana bi belt düştü. "Poison:12 magic:12 Curse:12 şeklinde...

Hala duruyo. Ama bu beltden başka hiç biyerde göremedim.

hazır bundan bahsetmişken fiyat da sorayım...

ümitciğim o para edmez arkadaşım.Ondan sürekli çıkıyor.[signature][hline]Nation :EL Morad
Server :Ares
NicK :BuRiAL_TR
CLaN :TnT
LvL :6x Blade Master Warior
Sosyal ağlarda paylaş

Hmm, ben hiç rastlamadım. doorudur o saman. :D

onur bu arada Dün gece eslantta clan arkadaşlarınla beraber merchantdayken, arkanızdaki ağacın içinde bi anda darkmare belirdi. :D

dibinizde dolaşıyodu :D[signature][hline]Nation: El MORAD
Race: Barbarian
Level: 5x
Job: İşsizim, ne iş olsa yaparım abi.
weapon: Kullanmıyom, ellerimle öldürürüm genelde. Silah yokken atağım 57:D

[img=http://img63.exs.cx/img63/8021/sinekumitgifweb3wx.gif]
Sosyal ağlarda paylaş

valla item düşme olayı arada oluyor hele japkodaysanız her bişiyi düşürürsünüz solucandan +8 yağıyor orctan bus smiladondan nus cus ohhh :D
dediklerine katılıyorum bilmeyenler gelipte yeni oyunculara yanlış şeler sölemesinler bakın ben hiç bişi diyormuyom :) yaratık kesme konusunda şunu diim bazen hata mı oluyor yaratık o sırada uyuyor mu bilmiyrum oldukları yerden kıpırdamıyorlar o zmn bir magele kesilebilir her bişi tabi bu baldır ve düşük level bir charn onu devirmek için 1 saat uğraşması gerekir :D arada uyanacağından eminim arkadaşlar yemesinler bizi yediyselerde msjların ardından nasılda yedim sizi demeli ve yöründe dışına çıkıp kaybolna uydulardan biri olmalı bizi uzaklardan acı içinde izlemelidirlar :D

*****yine hikayeleştirmeye başladığını farkeder , gidip kitap okur*****[signature][hline]HisarOyun.Com&FrpNet.Net
CeyhunAlyeşil
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Murtaza, 19 Şubat 2005 13:05 tarihinde demiş ki:
Hmm, ben hiç rastlamadım. doorudur o saman. :D

onur bu arada Dün gece eslantta clan arkadaşlarınla beraber merchantdayken, arkanızdaki ağacın içinde bi anda darkmare belirdi. :D

dibinizde dolaşıyodu :D

oda güsel iyiki dalmamış ama alıştım ölmeye sorun yok .Dün TK birde 2 TALOS kestik tabi TANK olunca ölüm kaçınılmas oluyo :Dilk TAlosda ölmedim hiç 2. TALOSDA 2. kere öldüm :D:D:D.Anlamadığım hala birileri birilerinin üzeirne lure yapıyor ve ban yemiyolar ilginc :hmm:[signature][hline]Nation :EL Morad
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DReaM_BoY, 19 Şubat 2005 12:47 tarihinde demiş ki:
fatih haklısında bazen oyun sapıyıto mu diyim saçmalıyomu diyim ne diyim bilmiyorum arkadaşım arkadaşına lvl kastırırken maradonun kapı önündeki solucanlardan blessed elemantel scroll düştü.gözümle görmesem bende inanmıcam ama gözümün önünde oldu.yaratıklardan çıkan itemlere birşey diyemem bu yüzden.ama lvl 45 adamların tek başına kestikleri yaratıkları bende senin gibi gülüyorum :D

İnanıp inanmamak sizin elinizde tabi saygı gösteririm. Ama bu söylediğim gerçek. Hyde i tek başıma 45 lik char ile kestim. Pek zorlamadı beni. Ama kesmesi uzun sürdü.[signature][hline]Nation: Elmorad
Sosyal ağlarda paylaş

nolcak ki benim de lvl 70 görünümlü lvl39 charım var:D tek başıma eslantta! harp kesiorum...(daha hiç eslant görmedim!) bunların doğruluğunun tartışılması ayrı ama amacı bence daha önemli nereye kadarve ne için böle espriler yapılır ki?

:D:D:D:D[signature][hline]Sever:ares1/2
ID:_TRibula_
LVL:3x
Assasin
Clan:The_Army_Of_Turks
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Armas2, 19 Şubat 2005 13:36 tarihinde demiş ki:
İnanıp inanmamak sizin elinizde tabi saygı gösteririm. Ama bu söylediğim gerçek. Hyde i tek başıma 45 lik char ile kestim. Pek zorlamadı beni. Ama kesmesi uzun sürdü.

yok dostum sana inanmıyorum demiyorum.hyde kesebilirsin doğrudur.ben fatih in verdiği örneklerden bahsediyorum.[signature][hline]Name:DreaM_BoY_
Server:Diez
Race:Karus
Job:Paper Mage
Level:5x
Np:100 onuda para ile aldım
Clan::hrr: Champions :hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DReaM_BoY, 19 Şubat 2005 13:50 tarihinde demiş ki:
said:
Armas2, 19 Şubat 2005 13:36 tarihinde demiş ki:
İnanıp inanmamak sizin elinizde tabi saygı gösteririm. Ama bu söylediğim gerçek. Hyde i tek başıma 45 lik char ile kestim. Pek zorlamadı beni. Ama kesmesi uzun sürdü.

yok dostum sana inanmıyorum demiyorum.hyde kesebilirsin doğrudur.ben fatih in verdiği örneklerden bahsediyorum.

Tamam anladım. 45 lik charlarda o kesilen yaratıklara inanmıyorum diyince ben üzerime alındım. Benim tek söylediğim hyde kestiğim ve antaresi de deneyeceğim.(tabi bulabilirsem)[signature][hline]Nation: Elmorad
Sosyal ağlarda paylaş

said:
oQo, 19 Şubat 2005 14:08 tarihinde demiş ki:
Mirage Nin Harpy Den düştügünü ogrendim :D Bizim 65 warrior solo harpy kesiodu bi baktım Cantaya Mirage Dagger geldi

Ama o jap ko orda herşey farklı anasını satim. :D:D:D burda harpy den çakmak kol,saati,kibrit,sakız çıkıyo :D:D:D[signature][hline]Nation :EL Morad
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BuRiAL_TR, 19 Şubat 2005 14:13 tarihinde demiş ki:
said:
oQo, 19 Şubat 2005 14:08 tarihinde demiş ki:
Mirage Nin Harpy Den düştügünü ogrendim :D Bizim 65 warrior solo harpy kesiodu bi baktım Cantaya Mirage Dagger geldi

Ama o jap ko orda herşey farklı anasını satim. :D:D:D burda harpy den çakmak kol,saati,kibrit,sakız çıkıyo :D:D:D

ahaha funny man[signature][hline]Lanfear
lvl6x priest / ares server
clan: annihilation ==> pressOK
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...