Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

?!?

Lonely

Öne çıkan mesajlar

said:
KingMadboy, 19 Haziran 2005 15:43 tarihinde demiş ki:
sende o zaman allahın hikmetine sıgındım skilli de acıktır! canın azaldıgında basında ak sakallı dedeler belirip hp veriyodur dua ile :D

Çok merak ettim imzanı okudum kasıp grade 3 olmuşsunz ya nasıl kastınız onu merak ettim kristal dibinde yatarak alınan np ye kasmak denemez sanırım![signature][hline]Never+Again+Never+Again+Never+Again.........
Hayat Combosu..........
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BuRiAL_TR, 19 Haziran 2005 16:49 tarihinde demiş ki:
said:
sende o zaman allahın hikmetine sıgındım skilli de acıktır! canın azaldıgında basında ak sakallı dedeler belirip hp veriyodur dua ile :D

Çok merak ettim imzanı okudum kasıp grade 3 olmuşsunz ya nasıl kastınız onu merak ettim kristal dibinde yatarak alınan np ye kasmak denemez sanırım!

Birşey demiyorum. sana düpeci adi felan denildiginde dedigim tek laf adamı tanımasamda gözünüzle görmeden ithamda bulunmayın demiştim! Ama o lafı demeye degmeycek biriymişsin sana laf söyleyenlerle aynı kefedesin. Beni tanıyan tanıyo buradan 1 2 kişide olsa senin lafların birşey ifade etmiyor.
[signature][hline]Server: Ares
Nick : Kefase
Class: Mage İce / Fİre
Race: insan
LvL: 5x
Clan: Mephisto
Yahu kastık kastık grade 3 olduk pelerin alcaz ama nasıl alcas :(

[Bu mesaj KingMadboy tarafından 19 Haziran 2005 20:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KingMadboy, 19 Haziran 2005 20:30 tarihinde demiş ki:
said:
BuRiAL_TR, 19 Haziran 2005 16:49 tarihinde demiş ki:
said:

Çok merak ettim imzanı okudum kasıp grade 3 olmuşsunz ya nasıl kastınız onu merak ettim kristal dibinde yatarak alınan np ye kasmak denemez sanırım!

Birşey demiyorum. sana düpeci adi felan denildiginde dedigim tek laf adamı tanımasamda gözünüzle görmeden ithamda bulunmayın demiştim! Ama o lafı demeye degmeycek biriymişsin sana laf söyleyenlerle aynı kefedesin. Beni tanıyan tanıyo buradan 1 2 kişide olsa senin lafların birşey ifade etmiyor.

Sözylediklerim yanlış değil demekki ne diyim kaderin cilvesi.....[signature][hline]Never+Again+Never+Again+Never+Again.........
Hayat Combosu..........
Sosyal ağlarda paylaş

neyse sevmem tartışmayı! sen kendi işine bak ben kendi işime! [signature][hline]Server: Ares
Nick : Kefase
Class: Mage İce / Fİre
Race: insan
LvL: 5x
Clan: Mephisto
Yahu kastık kastık grade 3 olduk pelerin alcaz ama nasıl alcas :(

[Bu mesaj KingMadboy tarafından 20 Haziran 2005 00:10 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fatihkaraca, 19 Şubat 2005 04:18 tarihinde demiş ki:
45 altı charların shadow kesebileceğini söyleyenler,
Abi doğru diyosunda ben lvl 42yim elimde ironx +6/60 var.
shadowu rahat kesiyorum hatta burning skeleton da kesiorum.Öncelikle bunlar çok damage verdiği için çok tehkileler.Ben bunları keserken swift almıyorum.Once kurt gucunu açıyorum sonra yanına gidip safetyi açıyorum(400 defense arttıran)Sonra yanında surekli multiple shot yapıyorum eğer ölcek gibi olursam light feetle kaçıp safetyi tekrar açıp yine dalıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

archerlar npc kesme olayında lvl/damage olarak sinlere göre daha avantajlılar onun için rahat kesersin. 55 altındaki sinlerde keser zaten rahat rahat phantomdan sonrakilerde 1500buff +300ac+ 960 heal spam gerektirebilir ama kesilir.bu arada türkçeye çevirince amma garip geliyo oyundaki terimler strength of wolf - kurt gücü fln.[signature][hline]unholy ownz u
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...