Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ray Crash (Yoğun istek)

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

oyunun betalığından ötürü olsa gerek, :-p ne çözünürlük ayarı ne başka bişiyin ayarı var. fsaa'yı kökleyince çözünürlük idare ediyor da en kötüsü tuş ayarı yok, grab, block tuşları filan alakasız yerlerde..

ekleme: bu arada bayağı hack var oyunda gördüğüm kadarıyla, ranking'e baktım da birisinin 5 killcount/22 deathcount'u var ama birinci sırada.. :-p[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.

[Bu mesaj Sam tarafından 27 Şubat 2005 00:33 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

lol 8 kişi team oyununa başladık, çiğ süt emmiş eşeğin teki herkesi (kendi takımındakiler dahil) instant kill çekip patlattı oyun başladığı saniyede, çavuşken general filan oldu. bu herifleri anında rapor edecek bir sistem lazım..

çok absürd hileler gördüm de bunun ötesi yok ehe[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

alicia'da spearı aldım ama gene kovala kovala ömrüm tükeniyor zeid'leri, illallah geldi; bir zeid deneyeyim dedim neymiş olayı diye.. 24 win/10 loss oldu (31/11 kill/death) şimdiden mavi yıldız aldım.. :-p ve öyle böyle değil, alicia ile bile yenmeyi hayal edemeyeceğim adamları patlattım 2-3 çiçekli takım oyunlarında. dediğim gibi cidden zeid çok beleş işmiş, ammo dışında hiç sıkıntısı yok.. ama en usta olanları da teketekte pek yenemedim zira iyi biliyorlar füzelerden kaçmayı.. :-)

ya bellow sen aldıysan bilirsin, söyler misin kaç tane füzecik çıkıyor ptl misillerinin içinden?[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...