Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ve ribery gitti

onlyreal

Öne çıkan mesajlar

zaten yönetim yaptıgı acıklamada ribery bi daha gelemez dedi dogrusu da bu ama fifa ne yönde karar wericek...galatasaray yönetimi 10 milyon euro tazminat ödicekler dio ama eger 3 aylık denilen madde warsa kötü kazık atmıslar..[signature][hline]Fistan, 22 Ocak 2005 13:37 tarihinde demiş ki:
neye inanmadıgınızı anlamadım ben. neye inanmadınız?

Sosyal ağlarda paylaş

süleyman rodop söyledi gs yönetiminin güvendiği şey gelecek sene avrupada oynamak için uefaya yollanmak üzere hazırlanmış bütün gs li oyuncuların klüpten alacağım yok diye imzalanmış bişey varmış ribery de imzalamış yane parayı ödememişiz ama uefaya katılabilmek için aldığımız bu kağıda güveniyomuşuz.
Sosyal ağlarda paylaş

Galatasaray Spor Kulübü'nden Açıklama

Bugün Fransız basınında oyuncumuz Franck Ribery'nin Olympique de Marseilles takımı ile anlaştığına dair haberler yer almıştır.

Franck Ribery, bonservis bedelinin tamamı Metz Kulübü'ne ödenerek 3 yıllığına kadromuza dahil ettiğimiz oyuncumuzdur. Gazete haberlerinde iddia edildiği üzere kulübümüz anılan futbolcuya yaptığı ödemelerde kontratının iptalini gerektirecek bir gecikme olmamıştır. Bu husus Franck Ribery'nin şahsen imzaladığı ibranameden ve banka dekontlarının tarihlerinden kolayca anlaşılmaktadır.

Bahse konu haber ile ilgili kulübümüz; oyuncuya, Olympique de Marseilles Kulübü'ne, Fransız Futbol Federasyonu'na, FIFA'ya, haberi yayınlayan L'Equipe ve Provençale Gazeteleri'ne gerekli ihtarnameleri göndermiştir.

Bu şartlar altında varolan kontrat maddelerine rağmen bu transferin gerçekleşmesi durumunda oyuncu ve/veya yeni kulübü çok yüklü bir tazminat ödemek zorunda kalacaktır.

Galatasaray Spor Kulübü[signature][hline]Evil thoughts is creeping through my mind...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...