Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2. Geleneksel Pepeleksel Futbol Maçı sonucu

Coldwind

Öne çıkan mesajlar

efendim kadrolar biraz dengesiz olduğundan maçın başında değiştirmek zorunda kaldık. ben ve kenderleme urza ve phalanx ile değişti.

kalvari oldum yani heh.. 1-2 farkla maçı aldık mutluyuz gururluyuz fotoğraflar fizbanda gelince koyar. phalanx gol kralı, fizban da asist kralı oldu hehe

neyse benden bu kadar, şu anda çok yorgunuuuuum :)[hline]Fizban (1:32 PM):
oha olm işte
ha amerikan ha türk
Fizban (1:32 PM):
zaten amerikalılar türkmüş
Sosyal ağlarda paylaş

Aah ah :) Ulan hanginiz benim yaptigim deparlari yaptiniz lan? Bi deparda hepinizi geçmedim mi :P ilk defa o kadar hizli top sürdügümü hatirliyorum. :) Birde bir frikikim vardi. Kaleden başladim koşmaya urza kenara atti kendini ben koydum babacumun kafasina topu sonra momentumdan duramadim bende girdim baraja :) Ne baraj kaldi ne bişey :=[hline]Hepimiz aslında n adet yüzü olan birer prizmayız.
-Estel Anorien-

Playlist icin tiklayin
Sosyal ağlarda paylaş

MAç eğlencili idi fakat çok YORULDUM. Aşırı hamlıktan
ara sıra gaza geliom iki üç adam çalımluıom manyak paslar veriorum ( ama dela atamio o ayrı bi olay :) ) sonra orda kaliorum çat die yoruluom geri dönemiom Urza da daldı baya bana :) Yine de ownaj dık! :)[hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Strong. The Weak. The Innocent.
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada gimlinin saç&sakalı tam obi-wan stiliydi. direk yolda görünce oha oldum

abi saber getirseydim keşke fotoğraf çektirirdim bakın obi-wanla kanka oldum diye euhe

bu arada selam gimli :p[hline]Fizban (1:32 PM):
oha olm işte
ha amerikan ha türk
Fizban (1:32 PM):
zaten amerikalılar türkmüş
Sosyal ağlarda paylaş

siz beni almayın kadroya sonra yenilince ağlayın

ayıptır söylemesi rio ferdinand gibi defans yaparım, hagi gibi oyun kurarım, beckham gibi orta keserim, yine onun gibi free-kick çekerim, van niestelroy gibi kafa atar, jardel gibi finishing yaparım

ama sözleşmem 26'sında bitiyor, o tarihe kadar beni kullanırsınız bir maçta, yoksa uçar giderim[hline]Erkek adamın çarşıyla, pazarla işi olmaz
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de topallaya topallaya girdim
annem "ah sakatalandın başımıza iş çıkardın" flaan die başlarken ablam imdadıma yetişti " ya anne ne diosun başlama" die :)
sonra annem de peki falna dedi aueauhae
öle direk duş aldım ve yatiom!!!

Ayağım hala hayvan gibi ağrıyo
neyse ii geceler :)[hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Strong. The Weak. The Innocent.
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

sirf jankis fizban golleri karsi takimin nasil bir anti defans sergiledigini macta gosterdi...

klasik iki kisi geliolar (aslinda gelmiolar biri yolluyo topu bunlara, yoksa bunlar hep bekliolar... bir nevi base'de sote, bir nevi protect the vip, bir nevi lamerlar silsilesi) top o sirada fizbanda oluyo, estel bir nevi cin seddi, bir nevi uzaya bir el sallada gorsunler seklinde fizbanin karsisinda duruo. Fizban'in Jason Kiddligi tutarsa verio yaninda yurumekte olan jankise buda dokunuo bos kaleye. Yok ben sahsi oynuorum, bir nevi sahsi oynama kaleye gecersin gibi mahalle kurallarini anayasada yazmadigi surece takmiorumculukla sut cekerse ya taca ya auta yada kornere gidio top... arada bir gol olduguda gorulmustur ama tarih bu golleri yazmayacaktir. Karsi takimin defansi o sirada defans yapacagi kaleyi sasirmissa onlarin sucu yoktur aslinda...
Sosyal ağlarda paylaş

Bana yazik ama ya. Fizbanla jankis rakipten olmalarina ragmen bizim defanstan daha çok bizim kalenin önündeler. Bizim defans diye bişey yok. Ben anasini satiim libero, kaleci, hepsi benim bizim defansta. O da yetmiyor topu alip bi gaz karşi kaleye kadar sürüyorum :) Birkere maç bizim sahada fizban + jankis vs. ben modunda geçti. Arasira Xechelon geliyordu. onun haricinde bizim tüm takim beleşteydi. Kalede içim dişima çikti valla. :)[hline]Hepimiz aslında n adet yüzü olan birer prizmayız.
-Estel Anorien-

Playlist icin tiklayin
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...