Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2. Geleneksel Pepeleksel Futbol Maçı sonucu

Coldwind

Öne çıkan mesajlar

heyt be yavrum Kuşadası Gençlik Spor :)

ne maçtı yaa süper fragler ve aşmış pvp yaptık

sağda ikisolda 3 yara izim var bür yandan pansuman yapıyorum dudağımda bir adet şişik ve bacaklarım kramplardan yeni kurtuldu

maçın en komik anları estelin ikinci golü kurtarmaya çalışması, benim depar atıp giderken direklere takılmam ve dumur olmam ve yine estelin kullandığı frikik! aman allahımbana neyin çarptığını bile anlayamadım, ayrıca urza yı heda shot la devirmeme ayrı bir bomba yaa kusura kalma istesemde öylşe vuramazdım :)

bi de maçın benim için en b.ktan anı iki bacağıma aynı anda kramp girmesi! ileri derecede sux bir durum allah kimsenin başına vermesin... hala zor yürüyorum[hline]Wasn't it fun? Let's try something else...

Sosyal ağlarda paylaş

ahhrh mac üstüne bide 8 saatlik bi yolculuk..
neyse konuya gelelim once fizbana kin tutuyom :) adam benı cıddı anlamda psikolojık baskı altına aldı aheua,daha top bana gelmeden saol,tesekkur ederım felan dierek topu kapıodu..
sonra saolsun phalanx attığı 27 golün yanı sıra banada 6 7 tane gol attırdı..ztn attıım golerın çou boş kaleye idi..

not:bu arada fotograflarda gs formasıyla fenerbahce klübünün onunde resım cektırmıs olmam ilginizi cekmıstır huae
bu arada azmodayı bidahakı maca ankarayı beraber temsil ederiz aheu..emir-alper ikilisi yıkarız ortamı :P[hline]He who commands the future commands the past
He commands the past conquers the future..
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
said:
Estel_Anorien, 18 June 2003 22:42 tarihinde demiş ki:
Aah ah :) Ulan hanginiz benim yaptigim deparlari yaptiniz lan? Bi deparda hepinizi geçmedim mi :P ilk defa o kadar hizli top sürdügümü hatirliyorum. :) Birde bir frikikim vardi. Kaleden başladim koşmaya urza kenara atti kendini ben koydum babacumun kafasina topu sonra momentumdan duramadim bende girdim baraja :) Ne baraj kaldi ne bişey :=[hline]Hepimiz aslında n adet yüzü olan birer prizmayız.
-Estel Anorien-

Playlist icin tiklayin

muhaha feci koptum
ahaha[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
dikla
Sosyal ağlarda paylaş

lol o şapkalı sinsi hellhound oluyo ya da nam-ı diğer dogi

adam t-shirt değiştirmediği için geçen buluşmadan beri aynı şeyi giyiyo olması doğal. zaten yediği 3 porsiyon midye dolmayla herkesin gözlerini faltaşı gibi açtırdı
ne mide var be olm sende[hline]things you own end up owning you
(tyler durden)
Sosyal ağlarda paylaş

4. resme bakın sırayla sayiim isimleri
Ayaktakiler(arkadakiler), soldan sağa;
Delanarosse,(arada Urza var koni ile), Jankis, Arcane, Fizban, Estel Anırıyo, Rogman, Coldwind, Hellhound

Şimdi oturanlar(öndekiler) soldan sağa;
Spyro,(yine urza o ortada kalmış), BabaCUM!, Xechelon(Turist), Phalanx, Abiniz Mortis ve Kenderleme..

İşte böle! :) tanıyın bizi[hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Strong. The Weak. The Innocent.
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DynamicK, 19 June 2003 10:40 tarihinde demiş ki:
said:
Estel_Anorien, 18 June 2003 22:42 tarihinde demiş ki:
Aah ah :) Ulan hanginiz benim yaptigim deparlari yaptiniz lan? Bi deparda hepinizi geçmedim mi :P ilk defa o kadar hizli top sürdügümü hatirliyorum. :) Birde bir frikikim vardi. Kaleden başladim koşmaya urza kenara atti kendini ben koydum babacumun kafasina topu sonra momentumdan duramadim bende girdim baraja :) Ne baraj kaldi ne bişey :=[hline]Hepimiz aslında n adet yüzü olan birer prizmayız.
-Estel Anorien-

Playlist icin tiklayin

muhaha feci koptum
ahaha[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
dikla

abi ben zaten freni kopmuş kamyon gibi geliyorum. Bide bu cüsseyle girince baraja ne baraj kaliyo ne bişiy doal olarak. Dagitiyorum ortamlari. Bi de çok faullü oynadiğimdan şikayet ettiler.[hline]Hepimiz aslında n adet yüzü olan birer prizmayız.
-Estel Anorien-

Playlist icin tiklayin
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Estel_Anorien, 20 June 2003 00:00 tarihinde demiş ki:
Bi daha halisaha maçi yapalim acaip eglendim. Ama daha ipe sapa gelir bi yer olsun. Urza da ondan evel yollari bi test etsin.[hline]Hepimiz aslında n adet yüzü olan birer prizmayız.
-Estel Anorien-

Playlist icin tiklayin

sakin abi herkes tatile gidiyor şu sıralar :)
ağustosta falan belki yapılabilir, tabi dersaneler falan da var zor olur gerçi

duruma göre ayarlanır. yuh adam direk yeni maç olsun dedi[hline]Fizban (1:32 PM):
oha olm işte
ha amerikan ha türk
Fizban (1:32 PM):
zaten amerikalılar türkmüş
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Estel_Anorien, 20 June 2003 00:48 tarihinde demiş ki:
yoksa beni taniyan kimse 88li olduğuma inanmaz, cüsse + karekter.[hline]Hepimiz aslında n adet yüzü olan birer prizmayız.
-Estel Anorien-

Playlist icin tiklayin

eauh karakterini yiyim senin
adam çaktırmadan övmüş kendini :P[hline]things you own end up owning you
(tyler durden)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Estel_Anorien, 20 June 2003 00:48 tarihinde demiş ki:
abi 88liyim de annemler ellerini çabuk tutamamiş yoksa beni taniyan kimse 88li olduğuma inanmaz, cüsse + karekter.[hline]Hepimiz aslında n adet yüzü olan birer prizmayız.
-Estel Anorien-

Playlist icin tiklayin

cüsse 83 lü kategorisi, karakter 89 lu

hmm işte 86 li falan düşünürdü seni gören konuşan falan, ama 88 lisin o ayrı konu ;)[hline]Fizban (1:32 PM):
oha olm işte
ha amerikan ha türk
Sosyal ağlarda paylaş

roger değil rogman ehe

abi artık öyle bir golü hayatın boyunca zor atarsın ehue yani ilk ve son oldu bence :)

bu arada verdiğin linkte kaleci uçuo ama normalde pek uçmadı, zaten kaleci falan yoktu o sırada kalede :p[hline]Fizban (1:32 PM):
oha olm işte
ha amerikan ha türk
Sosyal ağlarda paylaş

yahu boşuna tartışmayın ortada atlama yok =)
babacum maçın başında yaptığı gibi (akabinde arcane 50m den koşup geldi babacuma bağırarak gaz yaptı defanstan topu alıp 2 kişiyi çalımlamaya çalıştı beceremedi lol) yine bu pozisyonda da kaleyi boş bırakması sonucu dela şık bi gol atmıştır .. ama bu gol bizim galibiyetimizi gölgeleyemez eheh[hline]things you own end up owning you
(tyler durden)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Estel_Anorien, 21 June 2003 23:24 tarihinde demiş ki:
Hade len. Kivirmayin şimdi. Mis gibi goldu. Aynisindan yemedim valla ben :)[hline]Hepimiz aslında n adet yüzü olan birer prizmayız.
-Estel Anorien-

Playlist icin tiklayin

sen çok daa beterlerini yedin saydırma şimdi bana euahea[hline]things you own end up owning you
(tyler durden)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
jankis, 21 June 2003 00:15 tarihinde demiş ki:
akabinde arcane 50m den koşup geldi babacuma bağırarak gaz yaptı defanstan topu alıp 2 kişiyi çalımlamaya çalıştı beceremedi lol)
laf sokacaksan sok ta bari doğru söyle yazma
topu aldım dela çıktı karşıma
2 kere geçtim ancak 2. geçişte dengemi kaybettim düştüm[hline]Bunun sahibini öldürene para vercem lol
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...