Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En Sevdiğiniz Gitarist

Natural

Öne çıkan mesajlar

ben grup içi hetfieldı tek geçerim.onun gibi adam yok bence.ve oldukçada iyi çalıyor.ayrıca creeping death i söylerken zıplayıp koşabilen başka adam warmıdır:)

hammetı iyi bulmuyorum dikkatli dinlendiğinde sololarının hepsinin benzer olduğunu farkedersiniz.[signature][hline]The next time you're having a bad day imagine this;
You're a Siamese Twin.
Your Brother,attached at your shoulder,is gay
You're not.
He has a date coming over tonight.
You have only one **s

www.hayalkent.net/freestyle

Sosyal ağlarda paylaş

@Craven,

Abi bana sorarsan(ki sevmem kirk ü artık baydı yani hardcore cu oldular - hardcorecular alınmayınn!!), kirk ün veya diğer gitaristlerin sololarının benzen olmasının nedeni, aha bu kirk solosu veya ulan petrucci solosuna bak gibi şeyler diyebilmeleri için insanların. Yani bir nevi de kasten yapıyolar bana sorarsan.[signature][hline]The answer of the question, why we are melancholic.
I still feel the pain, i still feel your love...

Born to cry...
Sosyal ağlarda paylaş

Solo olarak John Petrucci.. yani adamın hızlı sololarını dinlerken yavaşlatıp taba dökdüğümde ulan bu sesler hızlanınca nası bu solo olmuş nasılda bir bütünlük olmuş diye hayrete düşüosun bu adam nası düşünmüş falan diorum ben :)

Tabi bunları yazmak için kaç ay armoni dersi alıyolar o ayrı mesele.. ondandırki Jordan Rudess a sihirbaz diolar adam armonoyi aşmış yunanların müzik matematiğine kadar inmiş :)

ha Virtioso :) olarakda Malstein adam ciddi iyi çalıyo..
Sosyal ağlarda paylaş

ben yazıyım bi tane. konu dışı kalıcak ama olsun. canım çekti.

stevie ray vaughan
robert fripp*
pat metheny*
terje rypdal*
david gilmour
wes montgomery*
al di meola*
steve howe/morse
greg howe
john frusciante
joe satriani*
scott henderson*
tony mcalpine
allan holdsworth*
otis rush*
albert king*
melvin taylor
johnny winter
eric johnson
...

aslında bunu tarzlara göre yapsak belki bişiler çıkar ama..
böhü.[signature][hline]Hastasıyım müziğin!!
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
yazmadığımı şimdi farkettim:)

Jon Schaffer(iced earth)
Marty Friedman(ex-megadeth)
Peter Lindgren(opeth)
Petrucci(dream theater)
David Gilmour(pink floyd)
Ritchie Blackmore(ex-deep purple)
Tony Iommi(black sabbath)
Andre Olbrich(blind guardian)[signature][hline]Bu sayfadaki içerik, benim kişisel görüşlerimi belirtmektedir. paticik.com burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.
Sosyal ağlarda paylaş

Michael Angelo çok extrem bi adam bu arada. Adam 30 perdeli gitar falan kullanıyo, sol eliyle perdelere yukardan basıyo falan, bi alttan bi üsttün şaklabanlıklar falan yapıyo.

Ama sevmiyorum hulan bu saniyede 500 nota basan herifleri. B.B. King daha hoşuma gidiyo benim, ya da santana. Önemli olan melodi, his vs..[signature][hline]Homer to aliens: "Don't eat me, I have a wife and children! Eat them!"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...