Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Trek: Online

Sovereign

Öne çıkan mesajlar

Her ne kadar aranızdan bu oyunu umursayan bir arkadaşın çıkmayacağına inanıyor olsam da, ufak bir umutla anonsumu gerçekleştiriyorum.

Star Trek: Online

2006'da betası, 2007 başında official olarak çıkıyor. Oyunda Starfleet Academy mezunu cadet olarak başlıyoruz. Hem gemi vs gemi savaşları hem ground combat olacak. Oyun hem gezegenlerde hem uzayda geçecek. Amiralliğe kadar çıkabilecez.

Security
Engineering
Science
Medical
Flight Control

Professionları var. Hem skill hem level sistemi olacak. Şimdiden oyun için bir sürü forum açıldı ve binlerce kişi deli gibi oyunda nelerin olup nelerin olmayacağını tartışıyor. Bendeniz onlardan biriyim. Oyunun gelmesini bekleyemiyorum. Gelince de başından kalkabileceğimi sanmıyorum.[signature][hline]Nail "NaileR" Avunduk

Jean-Luc Picard: "..Let's make sure history never forgets.. the name.. Enterprise"
Sosyal ağlarda paylaş

2006 da betaya baslayip 2007 de official çikacak bazi oyunlar varki mmorpg olarak onlarin arasinda eriyip gitmez umarim star trek dünyasini severim çünkü ama öncelikli olarak conan geliyor benim için :D[signature][hline]Ölümün sessizliğindeki deli eşeklerin buluştuğu noktada seni bekliyorum...
Anime tadında MMORPG lar.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla şimdiğe kadar okuduğuma göre adamlar baya bi hazırlanıyorlar. Karşılarındaki kitlenin neler bekleyeceklerini de bildikleri için öyle uyduruk bir MMPORG da yaptıklarını zannetmiyorum. Ama oyuna gecelerini vericek binlerce kişi var.. SWG kadar coşucak diye düşünüyorum.[signature][hline]Nail "NaileR" Avunduk

Jean-Luc Picard: "..Let's make sure history never forgets.. the name.. Enterprise"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...