Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

From dusk till dawn(bu ne yaa!!!)

Xechelon

Öne çıkan mesajlar

lan ne b.ktan filmis bu bea
basta ii gidiyodu salma hayek fln dansetti araya reklam girdi ondan sonra olan oldu
herkes vampire fln donustu
ne kadar slk bi filmmis bu bea:hrr:[hline]"I will flay the skin from your flesh and the flesh from your bones and scrape your bones dry.
And still you will not have suffered enough."

[Bu mesaj Xechelon tarafından 12 Şubat 2003 01:33 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ben en çok "pussy, pussy, pussy! all pussy must go. at the titty twister
we're slashing pussy in half! this is a pussy blow out! make us an offer on our vast selection of pussy! we got white pussy, black pussy, spanish pussy, yellow pussy, hot pussy, cold pussy, wet pussy, tight pussy, big pussy, bloody pussy, fat pussy, hairy pussy, smelly pussy, velvet pussy, silk pussy, naugahyde pussy, snappin' pussy, horse pussy, dog pussy, mule pussy, fake pussy! if we don't have it, you don't want it!"

kısmının hastası olmuştum.sapıklık diyil bu adamın süper bi pazarlamacı olduğunu düşünüorum.
(filmin bi repliğini yazdım işallah yannış annamazsınız)[hline][i]
tıklayana sakız alcam:sakız
boşuna kasma:"viande ne yaa?"
tıklamıyana sakız almicam:more sakız
Sosyal ağlarda paylaş

said:
UrZa, 12 Şubat 2003 18:08 tarihinde demiş ki:
quantin'in deilki film
micheal rodrigezin..[hline]emptiness is loneliness, and loneliness is cleanliness and cleanliness is godliness, and god is empty just like me.

Yahu Urza Michael Rodrigez de kim? O söylediğin kişi yanı From Dusk till Dawn filminin yönetmeni sakın Robert Rodriguez olmasın?
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...