Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Daoc:Foundations Çıktı!

Sylian

Öne çıkan mesajlar

eger eu da oynuyorsan.. bilgisayarin us patch cekiyor olabilir dikkat et :)[hline]İ' olin er man no' i' celeb pilin' amin e' i' elee.... Lalunya OneShot..... Albion Scout /Excalibur
Lalunya OneShot lvl50 scout (semi-retired)
Excuse Me lvl47 infiltrator - Grandmaster Tailor
(non-stop exping)

Sosyal ağlarda paylaş

http://www.fileshack.com

Expansion için download linki burda. RPG bölümünden dosyaya ulaşabilirsiniz. Yalnız önce üye olmanızı istiyor. Üye olup mailinizi doğru yazın. Mail'e gelen linkle passwordunuzuda girip sisteme girerek dosyayı indirebilirsiniz.
NOT:Patch US içindir.[hline]Sungur - Scout of Hun (LvL 50)
Necrocks - Necromancer of Hun (LvL 44)
Sosyal ağlarda paylaş

exchib. oynayan bir Türk olarak. Hepimizden para toplayarakdan güzel bir ev almayı duşunuyoruz. Haberiniz olsun. :)[hline]Exc/Hib
Sartre LvL 48 Eldritch
www.ukgames.com dan alabilirsiniz oyunu.

Yeni gelen bir page mi var.? yoksa ben yine us patch mi cekiyorum :(

[Bu mesaj Osiris_Quidam tarafından 20 June 2003 00:54 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Osiris_Quidam tarafından 20 June 2003 00:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

1.63 de gelecek
yani bu ay sonuna kadar

hala patch aşamasında
şu anda durum pendragona /charcopy açtılar ve open beta aşamasındalar

öncelikle zamanımız var yani

housing ile birlikte player merchant kavramı geliyor ki
bence bu önemli bir gelişme

crafterların kafalrına göre fiyat biçme olayı biter bi nebze[hline]Kalima X.......Minstrel of The Hun (yarı aktif)
Jenissary......Scout of The Hun
Kalimax........Theurgist of The Hun
www.the-huns.com
Sosyal ağlarda paylaş

Ben dün gece patchleri indirdim. Öğlen yükledim. Hib Pendragon'da bi char açtım enchanter. Direl /level komutu ile 30. level yaptım sonra gittim housing zone'a. Büyük bir kapıya sahip hangar gibi bir evin girişine geliyorsunuz. Sonra loading ekranı geliyor ve zone'a giriyorsunuz. Hib evleri çok güzel. Çoğu dev bir ağacın etrafına çıkılmış. Evin tam ortasından devasa bi ağaç geçiyor en tepeye kadar. Evlerin yanında player merchantlar var. Craft ettiğiniz high quality itemları oraya koyabiliyorsunuz. İsteyen parasını bırakıp itemı alabiliyor. Bence güzel olmuş. Yarın daha detaylı inceleyeceğim. Sanırım 24 ünde tüm U.S. serverlarında live hale gelecek housing.[hline]Sungur - Scout of Hun (LvL 50)
Necrocks - Necromancer of Hun (LvL 44)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...