Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dawson's Creek

Catscratch

Öne çıkan mesajlar

Evet dizinin final bölümü yayınlanıyor şu an. Unutan varsa açıp izlesin. Bu seferki bölüm 2 saat. Geçen haftaki bölümdeki zamandan 9 ay sonrasını gösteriyor şu an.

Herkez şimdi ne yapıo felan. Joey başka biri ile beraber. Dawson hala yanlız. Pacey'nin bir restoranı var. Dawson "The creek" diye bir dizi çekio :D Jack, Pacey'in abisi Doug ile beraber :D[hline]This Cat Scratches Free.
Sosyal ağlarda paylaş

Kendi sitesinde 623 ve 624. bölümler aynı anda arda arda gösterildi diye yazıyor.

Belki 624 özel bir bölümdür çünkü bölüm özetleri kısmında bugün izlediğimiz bölümü anlatıyor. 624'ten bahsetmiyor.

Ama bölümün başlığı 623 "All good things..." & 624 "...have an end" gibi bişi.

624 sadece amerika'da gösterilmiştir belki. Yada cnbc+e haftaya onu vercek. Ama bugünkü bölümü son bölüm diye yayınladılar. Reklamlarda öyle demişlerdi hafta içinde.

Anlamadık gitti. Bu arada 9 ay deil 5 yılmış aradan geçen zaman.[hline]This Cat Scratches Free.
Sosyal ağlarda paylaş

Asıl siz kaosu düşünün. Joey'nin hamile kaldığını düşünsenize, ehuehauh çok komik olur paso dawson'la pacey takılıolar benim benim die o zaman görürüm nasıl birbirlerine atarlar suçu. Gerçi Dawson bildiğim kadarıyla hiç Joey'i düdükleme şansını elde edemiyor ama olsun.[hline]Antimodes a.k.a Bhaal Pheles.
UIN: 123455555
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 yıl sonra ...
nasıı değil ya oğlu falanmıdır.İnanılmaz benziyor =) tabi küçüklüğüne :p

Bu arada Kızın adı Jen di.

Aids mi oldu yatıcam.Aklıma takıldı bulamadan uyuyamam.Bu kız neden hasta oldu hatta ölmüşmüydü?
bi tek şarkıyı hatırlıyorum bide sözlerini falan arkadaşlarına veda ederken
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...