Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

In Flames'in yeni tarzına laf sokmayı pek sevenlere müjde.

Jester

Öne çıkan mesajlar

3 Haziran'da Rock am Ring'de çalınan playlist.

Touch of Red
Pinball Map
System
Graveland
Scorn
Bullet Ride
The Hive
Reroute to Remain
The Quiet Place
Only for the Weak
Morphing Into Primal
Trigger
Cloud Connected
My Sweet Shadow

Yeni albüm eskiye dönüş olacak sanki ona hazırlıyorlar gibime geldi...[signature][hline]ex-Infernal_Reborn

When we can no longer cry and reality is torn, then it's easy to forget the responsibility lies on us all.
In Flames - Colony
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis orası belli olmaz, adamlar supriz falan yapabılırler yanı

Hayır tamamen eskı tarzlarına donemelerın dusunmek ımkansız ama boyle o tarzda 1-2 şarkı beklıyorum ben en azından gerisi yine metalcore tarzında oalcaktır diye dusunuyorum.[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sir, 09 Haziran 2005 10:20 tarihinde demiş ki:
oleeey ben in flames'in yeni tarzına laf sokmayı pek seviyoruum ?!?!

ahahahhahahah! sabah sabah, final öncesi baya güldüm, saol :)[signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Strong. The Weak. The Innocent.
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
requem, 09 Haziran 2005 03:36 tarihinde demiş ki:
Eskilerden çalınca nooluyomuş ki, madalya fln ?? Bir röportajlarını okudum geçen, niye bugünkü duruma geldiniz, böyle klipler çektiniz gibi sorulara kaçamak cevaplar verilmiş.
Son derece komik ve üzücü bence.

Bence de bu tepkileriniz son derece komik ve aptalca hehe.[signature][hline]ex-Infernal_Reborn

When we can no longer cry and reality is torn, then it's easy to forget the responsibility lies on us all.
In Flames - Colony
Sosyal ağlarda paylaş

Hmm aptalca?

Bunu düşünde söyleme bari fikrini kendine sakla insanlar adamdan sayıp fikrini söylemiş beğen beğenme, hakaret ettikten sonra kimi ilgilendirir. Adam gibi derdini anlat bi ondan sonra gel yaz yazacağını.

In Flames bende severim son durum tek kelimeyle fiyasko. Sen beğeniyorsan onu söyle neden beğendiğini anlat aleme laf sokmaya uğraşacağına. Terbiyesizlik etmişsin.[signature][hline]"Story of SadButcher" - SadButcher Playlist!
horacegoesskiing, 19 December 2003 13:31 tarihinde demiş ki:
...zayıf gelen iki dersim vardı resim ve beslenme dersi. şimdi dombili bi çizerim. öyle bi karakterim var yani...
Sosyal ağlarda paylaş

Stye dinleyesim gelmiyo ya
shuffle da denk geldıgınde next song çekiyorum. Yani hiç düşünmeden.

Ama adamlarıda yadırgamıyorum yani yapmak istedikleri budur. Yapmışlardır farklı bir tarza kaymışlardır olabilir. Ama kişisel fikrimi değiştremez bu. Ben hala o eski güzelim albumleri dinleyip dinleyip hüzünleneyim[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.
Sosyal ağlarda paylaş

Birçok metal sitesi veya dergisi tarafından gayette güzel bi album denildi. Ayrıca sertik dozajını gayet yüksek seviyede tutup bukadar guzel bi album yaptılar.

The Gallery, D.T'nin şaheseridir hatta bana göre gelmıs gecmıs en iyi metal albumlerınden birtanesidir. Onunla hic bir albumu karsılastırmam ben ama Character'deki gerek sololar gerek riffler gerek klavye çok çok iyi. The Mind's I'da cok guzel bı albumdur ve Character onun kadar da guzeldır bence. Haven'ı saymıyorum.

Begenmemıs olabılırsınde kötü bi album degil işte.[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.

[Bu mesaj BlaCk tarafından 09 Haziran 2005 15:02 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bence para kazanma derdinde olsalardı tam tersini yaparlardı. çünkü melodeath yaparken bu derece ünlü oldular, son albümde gelinen bir başarı değil bu.
ama ilk dediğin çok doğru bence de. ayrıca yine dediğin gibi adamlardan nefret etmek yanlış, dinlemeyiveririm olur biter.[signature][hline]beş hececiler
H.B.E
Sosyal ağlarda paylaş

Evil In A Closet ve The Quiet Place gibi parçalardaki cleanler kastediliyorsa tabi ki o fikre saygı duyarım.

Ama In Search For I ve Superhero of the Computer Rage parçalarını söyleyebilen adama kesinlikle yavşak denmez, denemez.[signature][hline]"Vanities in extreme formations ride into tomorrow's rigid great face
The Machinery outlives the futile scripts of our dying jester race..."
In Flames - The Jester Race
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...