Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hastayım :((

kermit

Öne çıkan mesajlar

Ya arkadaşlar aslında hasta değil ama ben antalyada bile 40 derece sıcakta denize girdiğimde denizden çıkınca tir tir titriyorum ya bunun nedeni nedir
bi de yüzerken 2 kulaç attıktan sonra nefesim kesiliyo yardımcı olun :([hline]Khirsah, 11 June 2003 18:01 tarihinde demiş ki:
erkek adam dediğin ağır olur !
kermit_frog, 11 June 2003 18:05 tarihinde demiş ki:
ben 52 kiloyum ağırmıyım ?
Sosyal ağlarda paylaş

var nefes darlığı acayip bi şekilde hemde kapalı bi yerde kalınca örneğin asansör boğulcak hissine kapılıyorum :([hline]Khirsah, 11 June 2003 18:01 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

dagılıyecıye gıt cıyerlerınde sorun ola bılır yada kalbınde delık fılanmı var cunku kardesımde senın gıbı sorun cekıyor kalbınde delık varda nefes darlıgı sık olmuyor onda ama senın dedıgın gıbı cok yoruluyor hemen usuyor acana kansızda ola bılırmısın ki ? ya bır olasılık var bıran once doktar rulaz[hline]Umutsuzluk Yasak Yılgın Türküler Söylemekte...
Çünkü;Yürüyor Umudun Ordusu,Umutsuzluğu Kurşuna Dizerek...
Metall Ethlos & Athelas Ethlos
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kermit_frog, 20 June 2003 13:49 tarihinde demiş ki:
var nefes darlığı acayip bi şekilde hemde kapalı bi yerde kalınca örneğin asansör boğulcak hissine kapılıyorum :([hline]Khirsah, 11 June 2003 18:01 tarihinde demiş ki:

Bencede doktora git[hline]''Eğer o her kimki canavarlarla savaşıyorsa dikkat etmelidir yoksa kendiside bir canavara dönüşebilir. Ve eğer o kişi karanlığın derinliklerine uzun süre bakarsa; karanlık onun kalbinin içine yansır.'' - Friedrich Nietzsche

Sosyal ağlarda paylaş

kermit merak etme o bendede sık sık oluyor!
sen sigara kullanıyormusun benim gibi?
mesela ben 3 senedir içiyorum. havuza / denize girdiğimde fazla kalamıyorum. yoruluyor tıkanıyordum. oysa 3 sene önce bana su'da rakip yoktu.. :( nefesimi 2dk tutabilirken şimdi 1dk zor tutuyorum mesela.. suyun dibinden zar zor gidiyorum..
yani baya bişey değişti benim için.. şimdi bıraksam dahi eski günlerime dönmem çok zor..

üşümeye gelince; o bendede çok oluyor (genelde.)
herkes bana kansız dio bu nedenle.. kanımda normal aslında..

peki sende şu oluyor mu?
mesela zıçana kadar yemek yesem yine kilo alamıyorum!!!
KİLO ALMAK İSTİYORUMMM!!
Kilom az.. Boy 1.85 / Kilo 60-63 arası gidip gelio. şöle bi 70 fln olsam ne güsel.. ;)[hline]k.o.c. - web site
..............................................................................

When a man lies he murders some part of the world
These are the pale deaths which men miscall their lives
All this I cannot bear to witness anymore
Cannot the kingdom of salvation take me home
...............................................................................
=-¤|¶¯`°²¤> §hëKÎLChøCùQ <¤²°`¯¤|¶-=
Sosyal ağlarda paylaş

abi birincisi sigara içmiyorum içmemde kesinlikle basketçiyimde sporcu bi adam kullanmaması lazım
sonra ben su altında 30 sn tutsam bayram ilan etcem
bi de sıçana kadar yiyorum ve gün de o kadar çok aperatif şeyler felan da yiyorum ki yani almıyorum yinede[hline]Khirsah, 11 June 2003 18:01 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

ehehh peki napcaz biz be kermit? ;)[hline]k.o.c. - web site

Sosyal ağlarda paylaş

peki küçükken geçirdiğim hastalık yüzünden olabilirmi
menenjit olmuşum ben 4 yaşındayken hacettepede yatmışım ölücekmişim az kalsın :)
bi de 2 hafta bronşitten yaztmış tım olabilirmi acaba ?[hline]Khirsah, 11 June 2003 18:01 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşların dedikleri doğru olabileceği gibi demedikleri birçok şeyde olabilir. En güzeli doktora git, bone'un dediği gibi forum bunun için doğru yer değil.[hline]Semi-Dr. Quinthalus @ primum non nocere
ICQ UIN: 1957744 MSN Messenger: [email protected]

(bkz: Quinthalus) (bkz: Qui)
Bazı hayvanlar eşittir ama bazıları daha eşittir /Animal Farm
Sosyal ağlarda paylaş

oke giderimde doktora gidebilmem için eve gitmem lazım eve gitmem için off eve gitmiyomki karne bok gibi geldi :([hline]Khirsah, 11 June 2003 18:01 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kermit_frog, 20 June 2003 14:00 tarihinde demiş ki:
oke giderimde doktora gidebilmem için eve gitmem lazım eve gitmem için off eve gitmiyomki karne bok gibi geldi :([hline]Khirsah, 11 June 2003 18:01 tarihinde demiş ki:

Heralde karnen kötü geldi diye annen veya baban ''geber öl seni doktora götürmüyoruz'' diycek diil ya.[hline]''Eğer o her kimki canavarlarla savaşıyorsa dikkat etmelidir yoksa kendiside bir canavara dönüşebilir. Ve eğer o kişi karanlığın derinliklerine uzun süre bakarsa; karanlık onun kalbinin içine yansır.'' - Friedrich Nietzsche

Sosyal ağlarda paylaş

oke gidiyim ben de korkuyom abi ya
doktordan ben 4 aydır basket oynayamıyom tırnağımın batması yüzünden ve bunun için bile doktora gitmekten korkuyom :([hline]Khirsah, 11 June 2003 18:01 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

ya bence git doktor olayını açınca zaten karneyi unuturlar..(bi müddet ;))[hline]k.o.c. - web site

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Llama, 20 June 2003 13:52 tarihinde demiş ki:
dagılıyecıye gıt cıyerlerınde sorun ola bılır yada kalbınde delık fılanmı var cunku kardesımde senın gıbı sorun cekıyor kalbınde delık varda nefes darlıgı sık olmuyor onda ama senın dedıgın gıbı cok yoruluyor hemen usuyor acana kansızda ola bılırmısın ki ? ya bır olasılık var bıran once doktar rulaz[hline]Umutsuzluk Yasak Yılgın Türküler Söylemekte...
Çünkü;Yürüyor Umudun Ordusu,Umutsuzluğu Kurşuna Dizerek...
Metall Ethlos & Athelas Ethlos

aha bu yazı korkuttu beni abi yaw :( .oku yedim valla[hline]Khirsah, 11 June 2003 18:01 tarihinde demiş ki:

[Bu mesaj kermit_frog tarafından 20 June 2003 14:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Kermit, eğer küçükken menenjit geçirdiysen ve 50 li kilolardaysan bu da senin bünyenin çok zayıf olduğunu gösterir. Umarım çok düzenli bir spor hayatın vardır çünkü eğer yoksa senin işin iş derim. Gözünü korkutmak gibi olmasın ama biraz kendine bakman gerekiyor. Eğer yapmazsan 30 lu yasların ortasında gerçekten kötü güler seni bekleyebilir.

1- Doktora git. Muhayene olup tüm şikayetlerini söyle. Kansızlık da çıkabilir, psikolojik bir durum da olabilir.

2- Bir diyet uzmanı doktora git ve doğru kiloya gelemek istediğini söyle. Bu diyeti kesinlikle uygula ve kesinlikle uyku ve yemek düzenine dikkat et. Kendin yapacağın şişmanlama diyetleri seni zayıflatmaktan başka bir şeye yaramaz.

3- Kendine bir spor dalı belirle. Oyle body, halı saha futbol yada sokak basketbolu değil felan değil gerçekten yapabileceğin bir spor bul. Bir Hoca gözetiminde öğrenebileceğin ve antreamanları olan zevk de alabileceğin bir şey.

4- Bunun yanında düzenli yüzme ve fitness tarzı şeyler de yapabilirsin ama sadece vücudunu güçlendirmek amaçlı fitness yap. Sakın kas geliştirmek için değil. Zaten kas gelişir. Spor aktivitelerinde kendini çok zorlama yavaş yavaş performansın da artacaktır.

5- Sigara içiyorsan kesinlikle bırak.

Bunların yanında zaten doktorlar sana vitamin vb gibi takviye ilaçlar da vereceklerdir. Bir sene içersinde gerçekten çok sağlıklı bir insan olabilirsin. Zayıf bir vücud bütün mikroplara karşı açık durumdadır. Bu dediklerimi büyük bir hastalık geçirmeden yapman senin için daha iyi olur. Benim bir arkadaşım bu dediklerimi akciğerinin 1/4ünü aldırdıktan sonra başladı ve şu anda çok sağlıklı durumda. Geç olmadan sen önlemini al bence.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...