Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Prince Of Persia oynamış var mı bir el atın lütfen?

Malkavian

Öne çıkan mesajlar

said:
CusTodeM, 03 Haziran 2005 22:25 tarihinde demiş ki:
http://www.gamefaqs.com/computer/doswin/game/919989.html al baba belki isine yarar:P

tekrar bak buraya bakiyim:P[signature][hline]"I can give anything you want,but don't want something that i don't want to give"
"Deneyim zor bir ögretmendir çünkü sınavı önce,dersi sonra verir"

uA.com
Sosyal ağlarda paylaş

baya bi ilerledim bir bahçeye geldim yukarılara çıkıyorum bahçede odunlardan bi ipe atlıyorum o ipten bir direğe atlamam gerekicek ama çok uzak kalıyor bi iple koşarken nasıl atlanır kolayca kalasa?[signature][hline]BonePART, 03 Şubat 2005 02:49 tarihinde demiş ki:
ORTADA ACMAMA ISTEGI BENCE NORMAL BENDE MASA ALTINDA CIKARIRIM
Sosyal ağlarda paylaş

oyunu oynarken bana cok kolay gelmisti gule oynaya bitirmistim..sirf bitirmek icin oynuyosan birak bence bu oyunu her takıldıgın yerde soru sorarak oynanmaz bole oyunlar..bole oyunlarin amaci dusunmek el cabuklugu vs.. hede yerinde takildim aa paticik diye bi yer ordan yardim aliyim diyerek oynayarak oyuncu olunmaz..bende ne kolay oyun diye bitirmistim sora biri dedi ben sonunda dahaka ile savastim hass dedim tam cozumuyle tekrar bitirdim..yani oyuna hak ettigi emegi vermen gerekiyo..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sturm, 05 Haziran 2005 16:01 tarihinde demiş ki:
Grom, yeter lan.. Kaç tane walthrough verilmiş, zaten cevap da alamıyorsun kendin geçiyorsun, deam etsene sen oyununa.. Kafa atacağım yani gelip sana, o raddeye geliyor :)

harbi ha o kadar walkthrough verdim yeter len:P[signature][hline]"I can give anything you want,but don't want something that i don't want to give"
"Deneyim zor bir ögretmendir çünkü sınavı önce,dersi sonra verir"

uA.com|MSN|Blogs of my life
Sosyal ağlarda paylaş

oyunu 2 türlüde bitirdim ama hikayeyi anlamadım prince naptı şimdi kızı öldürdüde noldu sonunda bir şehir yanıyor ne var orda diğer türlüde kızı kurtarıyoruz tam güzelim prensesle işi bitirirken şehir gene yanıyor tacı karanlık biri olarak alıyoruz yerden arkadada prenses köle gibi duruyor ne demek şimdi olayı ne?[signature][hline]BonePART, 03 Şubat 2005 02:49 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunun sonu için tek açıklama, devamı gelecek hehe. Sanırsam oyunun sonunda şöyle birşey var bundan bir önceki oyunda dagger of time hede hödö falan onu ele geçirmeye çalışan kötü yaşlı amca geri döndü yada ona çok benziyodu. Kısacası dahakayı öldürdü diye bu ölmeyecek anlamına gelmiyor prince. Daha macera var yani devamı geliyor. Ha ama bu konuda kovrak davranıp herkes zaten bir gün ölmeyecek mi hadi bitti gitti dağılında denebilir hehe. De anlamadığım bidahaki oyunu hangi sona göre yapcaklar :) bence kız ölmesin hehehe

[signature][hline]Beş Hececiler
''Özünün farkında olup bunu gölgelemek farklı, bu gölgelemenin farkında olmayıp kendini başka türlü nitelendirmek farklıdır.'' - S

[Bu mesaj Ardeth tarafından 06 Haziran 2005 04:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Grom_Hellscream, 05 Haziran 2005 23:38 tarihinde demiş ki:
bitirirken şehir gene yanıyor tacı karanlık biri olarak alıyoruz yerden arkadada prenses köle gibi duruyor ne demek şimdi olayı ne?

O tacı alan bir önceki oyundanki kötü adam sanırsam arkadaki prenseste bir önceki oyundaki prenses. O adam elindeki herşeyi alıcam falan diyodu yanlış hatırlamıyosam. O oyunu unuttum ama harbiden.[signature][hline]Beş Hececiler
''Özünün farkında olup bunu gölgelemek farklı, bu gölgelemenin farkında olmayıp kendini başka türlü nitelendirmek farklıdır.'' - S
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ardeth, 06 Haziran 2005 04:46 tarihinde demiş ki:
Oyunun sonu için tek açıklama, devamı gelecek hehe. Sanırsam oyunun sonunda şöyle birşey var bundan bir önceki oyunda dagger of time hede hödö falan onu ele geçirmeye çalışan kötü yaşlı amca geri döndü yada ona çok benziyodu. Kısacası dahakayı öldürdü diye bu ölmeyecek anlamına gelmiyor prince. Daha macera var yani devamı geliyor. Ha ama bu konuda kovrak davranıp herkes zaten bir gün ölmeyecek mi hadi bitti gitti dağılında denebilir hehe. De anlamadığım bidahaki oyunu hangi sona göre yapcaklar :) bence kız ölmesin hehehe

devamı çıkcak az kaldı kız ölmüyor iyi sonuyla başlıyor oyun:) görücez yani o yeşil gözlü hatunu[signature][hline]BonePART, 03 Şubat 2005 02:49 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

Sands of time'ı ilk çıktığında bitirmiştim. Şimdi bu forumu görünce gaza geldim tekrar yükledim tekrar bitirdim. Unutmuşum senaryoyu tamamen, sanki ilk defa oynuyormuş gibi oynadım. Ama hiç bir bölümde takılmadım. Feci basit geldi. Şimdi de warrior within var sırada, en kısa zamanda alıp bitirmem lazım gaza geldim.[signature][hline]Icq: 50896214 / Msn & E-Mail: [email protected]
Homer to aliens: "Don't eat me, I have a wife and children! Eat them!"
Sosyal ağlarda paylaş

Ooh be bitirdim sonunda adrenalin patlaması yapmıstım son bi saatte bitiricem diye eheh, yalnız bi sorum olucak.

[spo1=Oyun sonu / kılıc]Simdi bi radyoaktif ısıklı janjanlı bi kılıc var ya kırılmayan cinsinden. Taa dahaka'ya kadar getirdim o kılıcı cok guzel bi kılıc kesin ise yara diye, iyi guzel vuruyo da ne zaman vursam meretle canımdan azar azar goturuyodu. E simdi ben 5 kere bu kılıcla oldurmeyi denedim dahaka'yı olmedi ama bi keresinde yerine dandirik bisi aldıgımda daha rahat ettim ve sonunda oldurebildim.

E simdi o zaman bu kılıcın anlamı nedir, bu kadar sacma sey mi olur kardesim =) Bi de sey ben mi ters bi insanım siz becerebildiniz mi o kılıcla dahakayı oldurmeyi onu bi merak ettiydim =)[/spo][signature][hline]Delanoresse, 08 Kasım 2004 20:08 tarihinde demiş ki:
hmm o zaman gorillere epilasyon yaparsak dunyayi domine edebiliriz

fizban, 08 Kasım 2004 20:52 tarihinde demiş ki:
ideal kız arkadaş ideal gaz gibin bişeydir. Z = 1 dir ideal kız arkadaş için. 1 atm de oda sıcaklığında muhteşem bir insandır o kız arkadaş.

Eskinin Saendulu oldu patinin Venatoru
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...