Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

canerin kafasında bardak kırma sahnesi

xueshen

Öne çıkan mesajlar

said:
forgiver, 22 Şubat 2005 16:04 tarihinde demiş ki:
vay be kaç yıl oldu hala reyting topluyo
eskiden ağlaması yetiodu şimdi bardak kırıo reyting almak için ben ilerde korkuorm ortada duran sehpalara kafa atacak veya kafasının ortasında kırmaya çalışcak :D[signature][hline]Resistance is futile
Sosyal ağlarda paylaş

showa çıkmak için 1 milyar almış. iyi para ha sadece barbağa benzer bişi kırıyor bu kadar para kazanıyor. zaten adam iyice abarrttı hergün flash tv nin özürlü programlarında yeni bir aptallığını gösteriyorlar. yakında caner show başlar şaşırmayın sakın[signature][hline]Vodvil [Asıl Oyun Şimdi Başlıyor!]
http://www.vodvil.com
Sosyal ağlarda paylaş

Gelinim olurmusun,sevda masalı,sana ana diim mi?,beyaz atlı prens,karşıki dağlar cenderme,abaza kaldım kurtar beni vs vs gibi programların yarışmacılarına sunanlarıda...Allah kahretsin ya

Türkiye nin kültürsüzlüğünü gösterio bunlar...yok kavgalar falan millet bunları izlio Tsunami e yardım oyları gelinim olur musun adlı yarışma programından daha az oy aldı yazık günahtır bence.. bi gidiştir caner tülin yok semra hanım harbiden yazık ya...
keşke o camlarla gırtlağını kesseydide bizde kurtulsaydık[signature][hline]I thought it would be nice to lie down and close my eyes
It never occurred to me that I am already asleep
Sosyal ağlarda paylaş

iyicene komikleşti ya onların olayı eheh. haberlerde mi ne bi yerde gördüm geçende (düpedüz yalan, oturdum gülben ergen'in şovunu izledim, tıpkı diğer tüm abidik programları 7/24 izlediğim gibi) adam para uğruna maymun olmuş iyicene. "seni seviyom, anlamıyon mu, böüü" diye. bi tittirin gidin diyesi geliyor insanın. hatta gelmesi yetmiyor, diyor da.[signature][hline]- sauron is back frodo.
- FUCK!
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...