Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gargoyles

arcane

Öne çıkan mesajlar

said:
arcane, 02 December 2003 01:29 tarihinde demiş ki:
evet binaya dekor oluyorlar :D[hline]Silthanas, 30 November 2003 18:28 tarihinde demiş ki:
sosyalizm icin her white wyrm'den oyle ring cikmasi lazim..

evet evet :D bunların bide Kız eşantiyonu vardı yanılmıyorsam pit pit dolaşan bunlarla.[hline]"Now, he's happy. Or, is death the end of the dream ? Is it a failure of hope ?" - Griffith
Sosyal ağlarda paylaş

Muthis guzeldir
burda Disney channel de hergun paso oynatiyorlar
Da inanabiliyormusunuz. bu seri 1994 - 97 arasiymis
Ben sole 98 le 2001 arasi fln bekliyordum,
Yuh dedim taa ozamanda asmislar olayi diye(de aslinda unutmayin Sindrella ve Beuty nd the Beast lerin tarihleride 82lere fln dayanir)[hline] turk frp yazarlarinin birle$tigi dunya
Hic bitmeyen Efsaneler (burasi)
Grim Fandango Turkish Fan Club
Kilicim ve ben ve kullanim
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
hastasıydım. hala da hastasıyım.
süper bir fantazi dünyasıydı. karanlık bir tasvir, ilginç karakterler, farklı olaylar... çocukluğumda izlememe, belki de çocuk filmi olmasına rağmen, bence çok özel bir çizgi filmdir. world of darkness vari bir yapısı vardır. şöyle kaliteli bir anime olarak tekrar çekilse, kan ve gore eklenmiş, daha gothic bir şey hazırlansa... mükemmel olur kanısındayım.

ah ah.. zamanında kablotv'de rtl vardı (hala da vardır aslında da bilmiyorum takip etmiyorum)
94-95 gibiydi yanlış hatırlamıyorsam, haftasonu sabahleyin
x-men, spider-man, gargoyles gibi şeyleri yayınlarlardı. ancak yakalamam zor olurdu. ilkokulda kurs ile uğraşmak, sabahleyin uyanıp yakalayamamak felan.
ama yakalayabildiğimde izlerdim.
gargoyles ve batman atv'de yayınlanıyordu bir ara.
sonra da show tv'ye x-men, spider-man felan gelmişti.[signature][hline]Beş Hececiler
-Never trust a bartender with bad grammar.
-Doom to all who threaten The Homeworld
-For Auir! En Taro Adun!
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
  • 11 ay sonra ...
  • 2 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...