Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

JK 2: Outcast, özel istek

OutTrader

Öne çıkan mesajlar

az bir ihtimal ama yinede sorayım dedim, outcast'i tekrar oynamaya başladım ama oynun başından başlayınca ne kadar sıkıcı olduğunu hatırladım, kesinlikle o baştaki yerleri oynamak istemiorum :)

ondan elinde ondan sonra herhangi bir yerde save game'i olan bir arkadaş varsa bir yere uploadlasa yada [email protected] adresine atsa?

dediğim gibi özel bir istek eğer zaman ayrırsanız çok teşekkür ederim.[signature][hline]kelimeler durur mu?
Sosyal ağlarda paylaş

malak bile var adamlar ölmemiş yaşıyor...
onu geç de, ben de oynuyordum şu oyunu.
stealthli bölüme geldim sinir oldum.

oyunlarda en sevmediğim şey stealthli bölümlerdir (Thief oyunu hariç) o kısımda da paso stealth yapıyoruz. acep bunun bir yolu var mıdır? nasıl geçicem ne yapacam? hile mi yapsam biri save yollar mı?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 12 Haziran 2005 21:13 tarihinde demiş ki:
malak bile var adamlar ölmemiş yaşıyor...
onu geç de, ben de oynuyordum şu oyunu.
stealthli bölüme geldim sinir oldum.

oyunlarda en sevmediğim şey stealthli bölümlerdir (Thief oyunu hariç) o kısımda da paso stealth yapıyoruz. acep bunun bir yolu var mıdır? nasıl geçicem ne yapacam? hile mi yapsam biri save yollar mı?

ep.3 gazına herkes geri yüklemiş heralde, ben de yakın zamanda yükledim bitirdim:)
o bölümü hep hile hurdayla geçerdim, bu sefer öyle yapmadım. Genelde yürüyerek ilerlersen ve birazcık dikkat edersen gayet kolay bir bölüm o. Hatta öğrendikten sonra eğlenceli bilem olabiliyor:)[signature][hline]beş hececiler
H.B.E
Sosyal ağlarda paylaş

hayır ep3 gazına yüklemedim.
kotor 2 çıktı oynadım bitirdim.
geçenlerde tekrar baştan kotor 1 ve jedi outcast oynuyum dedim. bunları bitirirsem tekrar kotor 2 oynuycam :)
said:
Heffer, 12 Haziran 2005 22:12 tarihinde demiş ki:
Genelde yürüyerek ilerlersen ve birazcık dikkat edersen gayet kolay bir bölüm o.

hayır hadi bazı yerleri gizlene gizlene geçtim de, ne tarafa doğru gidicem bilemiyorum ki. bir oraya bir buraya gittim bulamadım, bir imperial seni gördü diye hapse tıkıyorlar hemen..

[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 12 Haziran 2005 22:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...