Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

divine divinity

LethE

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar divine divinity de tkaıldım yaredım edebilcek arkadaşlara berhudar olurum..
şimdi ben castle stormfist e giridm protector oldum sonra atıldım. elona beni kaçırdı... kedi kurtardı.. dışarı çıktım
bazaar dan sewre a indim (thieves guild a fln hiç gitmeidm).. sorda sağa sola giderek ventlerden geçtim bi ara executionar ın oraya gititm öldüm fln..
şimdi bi yere girdim yeni map bi sürü lizard fanatic var..
Naapmalıyım bu catacomps a gidip zandaloru nerden bulucam.. imdat
karakterde lv18 survivor.. nedense daha cok warrior skilli var :)..[hline]I Turned Off The Light
And Murdered Dawn..
KoC
Sosyal ağlarda paylaş

Bişi dicem dövemyin ama ben o oyunu hevesle aldım ve hiç beğenmedim iğrenç grafikler savaşlar gereksiz derecede HIZLI.(ve zor)İnsanlar orantısız tiplerin hareketleri çok sırıtıyor sanki 10 yıl öncesinin oyunu gibi(bakın oyuna kötü demiyorum belki çözemedim bilmiyorum) Oyunun zewkini nasıl alabilirim?(vede hiç unutmuyorum benim CD nin üstünde "dıvını dıvınıdı" yazıyordu LoL)(2 cd bu arada)[hline] resata, 18 June 2003 11:55 tarihinde demiş ki:
albion da acc. sıkılırsam oynarım onunkiyle...
acc. ile yani
Amy Lee (Evanescence) yönetir, sahiplenir.
Avril Lavigne emer...
Mirluin'de arada sırada yönetebilir:)
Sosyal ağlarda paylaş

valla bak survivor açtım en ksıa zamanda elie bow aldım şimdi uzakta ctrl ye basıp bi kere mouse a tıklıyo madam ölene kada ratıyo..
zorlu bişi gelirse vur kaç vur kaç yada şhir nöbetçilerine çekiyrum (onlarıda lootluyoruyorum bu arada.).. çok basit olmuş oyun bow la..[hline]I Turned Off The Light
And Murdered Dawn..
KoC
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun zor ama sonradan kolaylaşıyor.(Ya da ben karaktere çok alıştım) Zandalor u bulmak için thief guilde gireceksin onlar sana stromfist castle a gireceğin yeri söyleyecekler. lvl 18 gitme yalnız oraya 20 yi baya bir geç öyle git.[hline]What if the prophecy is true
What if tomorrow the war could be over?
Isn't that worth fighting for?
Isn't that worth dying for?
Sosyal ağlarda paylaş

stormfiste girdim.. aşağı indim.. hapsedildim.. kaçtım. şu anda sewersdayım.. imdat!
ya tamam ordaki lizardları çook rahat haşat ediyom ve dlei gibi level atlattı orası (3+)
yalvarırım birinde yüklüyse oyun screenshot alsın bana mapi göstersin ... keşke şu thieves guilda damıyla konuşsam off![hline]I Turned Off The Light
And Murdered Dawn..
KoC
Sosyal ağlarda paylaş

ben de divine oynadım oraya geldim sayılır ama bildiğim tek bir şey var kaleye önceden girererek yanlış yapmışsın.
Kaleye gir meden önce bütün yan guestleri bitirip xp almmalıydın çünlkü kalede teleport piramitlerin elinden alınıyor ve oyunun sonuna kadar alamıyorsun ki o piramitler olmadan oyun çoooookkk uzuuunn sürüyor.

eğer survivor isen thiefs guild e katılıp oradan yolu öğrenmen en sağlıklısı oluyor.

Bence divine oynadığım en iyi rpg oyunuydu. Grafikleri diablo2 den çalıntı olsa bile ben oyunlarda grafikten çok sürükleyiciliğe bakarım valla oyun aldı mı götürüyor.

Bir çok anlamsız yönü olsa da rpg seven herkes oynamalı.[hline]icq:108382340
Sosyal ağlarda paylaş

www.planetdivinity.com vardı galiba . yavaşlıktan dolayı kontrol edemedim.

deidkleri gibi verdistis'deki bilmemne hanındaki Rob mu ne diye bir adamdan öğrenebiliyorsun. ayrıca bulamazsan www.larian.com un forumlarında soruna yanıt bulabilirsin sanırım.

level'ını arttırmaya bak ayrıca. her questi yap.

birde birşey sorucam automap doğru düzgün çalışıyormu sende birde normal map ? bende sorun çıkarıyorlarda gf 4 ti 4200 kartım var. ayrıca verdistis te world reset olayı oluyor ve açtığın kapılar falan kitleniyor ikinciye gelişinde, böyle birşey yaşadınmı ? 1.04 patchi varda ortada "fix" i yok =([hline]...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...