Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yardım - DeviantART'ta kredi kartı sorunu

Bone

Öne çıkan mesajlar

kredi kartım, babamın kredi kartının üstüne ek kart olarak çalışıyor.
ekim-kasım gibi, deviantart'ta 3 aylık üyelik açtırmıştım.
hiç bir sorun olmamıştı o sırada.
süresi bitmişti, sonra da kredi kartımı belirli nedenlerden dolayı değiştirmek zorunda kalmıştım.
gene ek kart oldu.

geçenlerde tekrar üyelik açtırmak istedim. ancak olmadı, hata verdi. nedenini anlamadım ama boşverdim başka bir zaman için.

şimdi tekrar denedim. adres madres herşey tamam. kredi kart numarasını doğru girdim.
ancak gene hata verdi.

kredi kartı bilgilerimi felan girdikten sonra şöyle bir ekran çıktı:

e bu ekranda ne yapacağımı bilemedim.
hayır'a tıkladım, gene benzer bir hata çıktı
acaba türkiye iş bankasının bu çıkan ekranından dolayı olabilir mi?
ancak o ilk subscription oluşumda da böyle bir ekran çıktığını hatırlıyorum. o zaman da hayır'a basmıştım sanki. hiç bir problem olmamıştı.
e ben nerden biliyim interaktif müşteri numarasını felan? bunları girmek mi zorundayız?

hata mesajı dediğim işe şu:

deviantart'a e-mail yolluycam.
ancak size de sorayım dedim.
bu türkiye iş bankasıyla alakalı birşeyse, deviantart'tan daha iyi bilirsiniz.
başka ne sorun olabilir ki? anlamadım valla.[signature][hline]Beş Hececiler

Sosyal ağlarda paylaş

Farklı bir bankayı kullanıyorum ama anladığım kadarıyla kredi kartın net üzerinden kullanıma açık değil şu anda. Öyle olmasa bile sorun senin kartın ile ilgili,devian ile değil. Bankanın müşteri hizmetlerini ara yada kendi web sitesinden o maxi bilmemne olayını hallet..
Sosyal ağlarda paylaş

ya o değil de ben 7 günlük premium üyelik kazandım =P bi girdim siteye "gratz dextra kardeş"...[signature][hline]*reading screen* "To Start Press Any Key". Where's the ANY key? I see Esk [ESC], Catarl [CTRL], and Pig-Up [PGUP]. There doesn't seem to be any ANY key. Woo! All this computer hacking is making me thirsty. I think I'll order a TAB. *presses TAB key*
http://opethized.blogspot.com
Sosyal ağlarda paylaş

aaa bu yeni visa koruma şeysi sahteciliği engellemek için. duymuştum önceden, orasını doğru doldurduğunda itiraz edemiyorsun. ya da edersen de deviant art yerine banka geri ödüyor senden çekilen parayı.[signature][hline] Kedileri seviyorsan buraya tıkla.

[Bu mesaj Rahan tarafından 03 Haziran 2005 15:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

kredi kartı limitim felan dolmadı ki.
200 milyon vardı mesela dün. bugün de 400 milyon daha eklenmişti hesaba. var yani epey bir miktar.

kredi kartımın internetten kullanıma kapandığını da sanmıyorum.
bu kredi kartımla wow hesabımı aktife ettirmiştim, aylık ödüyoruz işte kredi kartından.[signature][hline]Beş Hececiler
-Never trust a bartender with bad grammar.
-Doom to all who threaten The Homeworld
-For Auir! En Taro Adun!
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada arkadaş diyip duruyorumda konuyu sen açmışsın yeni farkettim :)

Son soru ne gibi kolaylıklar sağlıyorlar?

Birde interaktif bankacılık kodunu hesabını interaktife açtırırsan bankadan alıyorsun ama daha önceden kredi kartında sorun yaşamaışsın belki o önceden interaktif kullanıma açıktır ama bu kartın yeni geldiğinden daha interaktif onayını almamaıştır o yüzden problem çıkarıyor olabilir yani gelen ekran sanki kredi kartınızı internette kullanıma açmak ister misiniz tribi taşıyor gibi geldi bana ! Sadece bir teori tabi![signature][hline] Ayda en az 24$ kazanın
Sosyal ağlarda paylaş

Sana yazılan yorumları direk sana gelen uyarılar/mesajlar sayfasında görebiliyorsun. Yine aynı şekilde takip ettiğin kişilerin çalışmaları ufak şekilde o sayfalarda görünüyor. Diğer türlü kişinin ya da çalışmanın sayfasını ziyaret edip görmen gerekiyor. Kısacası büyük kolaylık. Hm birde arama opsiyonu paralı.

Fakat dA vaat ettiklerini düzgün şekilde sunamayan bir site. Pek kanmayın. Para verdiğinize pişman olabilirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...