Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nedir bu Evanescence mp3lerinin içleirndeki efektler?

MrLevie

Öne çıkan mesajlar

ya kaçtane şarkısını indirdim. (yaklaşık 20 tane) 5 tanesinin falan içinde saçma sapan efektler var. Şarkıyı dinlerken şarkının bi anda sesi kısılıyo (en güzel yerlerinde) araya vıjvıjvıj diye efekt giriyo.sonra efekt bittiğinde şarkı devam ediyo.Çok kıl bişey arkadaşlar aşadaki şarkılar ellerinde olanlar link verebilirlerse sevinirim.

Taking me over
My Last Breath
Missing
Everybody's Fool[hline]How can you see into my eyes like open doors.
Leading you down into my core
where I've become so numb.
Without a soul
my spirit's sleeping somewhere cold
until you find it there and lead it back home.

[Bu mesaj LevieMaxilack tarafından 18 June 2003 14:53 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

amma attın praw aa.bu öyle bozukluk cızırtı falan değil. özel ayarlanmış efekt.çok sinir bozuyo ve bu sadece yukarda yazdığım şarkılarda var şimdilik.

[hline]How can you see into my eyes like open doors.
Without a soul

[Bu mesaj LevieMaxilack tarafından 18 June 2003 14:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Muhtemelen albüm çıkmadan önce Release gruplarca yayınlanmış olan Promo Mp3 lere denk gelmişsin

Bende şu anda Type-O-Negative in bir ay sonra yayınlanacak bir albümü var her şarkıda 2 dakka arayla 6 temmuzda çıkacak albümü kaçırmayın gibi bi ayu araya girip konuşuyor var öyle işler yapan terbiyesizler.

Tabi birileri yakalrsa ohoo promo kopya bu canım tanıtım amaçlı demek için yapıyorlar.[hline]RK1
"Onzac" Clan Martian Artist
"Ederan" Clan Fixör
theKingpin, 17 June 2003 21:39 tarihinde demiş ki:
tentike ukugnauheaniahea tentike..
Sosyal ağlarda paylaş

ben bir tek bring me to life ı dinledim
fena gelmedi bana
konuyla ilgisi olmayacak ama bunlar da tek şarkılık gruplardan mı yoksa diğer şarkılarının da hatırı sayılacak yanıları var mı?[hline]Dünyanın En Hızlı Silah Çeken UT'cisi!
Tek rakibi gölgesi...
Sosyal ağlarda paylaş

kesinlikle yabana atılacak bi grup değil. benim en sevdiğim grup oldu çıktı. 25 tane şarkısını indirdim hepsi de muhteşem şarkılar.[hline]How can you see into my eyes like open doors.
Without a soul

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...